ICHIRAN بروکلین اکنون رامن تازه ساخته شده را تحویل می دهد

نیویورک، 12 اکتبر 2020 / PRNewswire / – روشن است 19 اکتبر، 2020 ، ICHIRAN رامان تونکوتسو تازه ساخته شده با کیفیت رستوران را برای تحویل از طریق UberEats ، Grubhub و Chowbus ارائه می دهد. ماه ها تحقیق برای صنعتگران رشته فرنگی ICHIRAN طول کشید تا نودلی را بسازید که نه تنها از نظر طعم و کیفیت از استانداردهای ICHIRAN مطابقت داشته باشد ، بلکه با رسیدن به درب منزل شما می تواند تا 40 دقیقه تازه و خوش طعم بماند.

ICHIRAN درمورد ramen سازش نمی کند و فقط با بالاترین کیفیت ramen به هواداران ما خدمت می کند. ICHIRAN برای جلوگیری از ناامید کردن آنها با کمتر از رامان ستاره ای ، از تهیه یا تحویل کالا خودداری کرده است. با این حال ، زمان تغییر کرده است و پس از اصرار بسیاری از طرفداران ما ، ما جدیدترین رشته ما را مخصوص تحویل تولید کردیم. رشته فرنگی جدید از دوام بیشتری برخوردار است و می تواند طعم و کیفیت خود را برای مدت زمان طولانی تری حفظ کند. رشته فرنگی معمولی ما که در رستوران های ICHIRAN استفاده می شود آنقدر تازه و ظریف است که بلافاصله آبگوشت را جذب می کند و با گذشت زمان بافت خود را از دست می دهد. اما رشته های ساخته شده برای نسخه تحویل Classic Tonkotsu Ramen می توانند قوام و عطر و طعم آن را تا 40 دقیقه حفظ کنند.

به غیر از رشته های جدید ، Tonkotsu Ramen کلاسیک (نسخه تحویل) دقیقاً همان رامانی است که در رستوران سرو می شود – از جمله آبگوشت معروف تونکوتسو (استخوان گوشت خوک). و دقیقاً مانند رستوران ، می توانید رامن خود را کاملاً سفارشی کنید. آبگوشت رامن به طور جداگانه در ظروف مخصوص خارج شده از داخل بسته بندی می شود ژاپن که به سوپ کمک می کند تا 40 دقیقه دما را حفظ کند. ظرفی که به طور متوسط ​​خارج می شود می تواند غذا را تا 10 دقیقه گرم نگه دارد – تقریباً به اندازه کافی برای استانداردهای کیفیت ما نیست.

این اولین قدم ICHIRAN در بازآفرینی طعم ها و کیفیت ما برای خارج کردن و تحویل است. برای اولین بار در تاریخ ICHIRAN ، می توانید رامن ما را سفارش دهید و آن را با همان طعم و مزه عالی که در رستوران ما پیدا می کنید درب منزل تحویل بگیرید. ما توصیه می کنیم در رامن خود حفر کنید در حالی که هنوز لوله گرم است. تحویل Classic Tonkotsu Ramen همچنین می تواند در مایکروویو گرم شود.

Tonkotsu Ramen کلاسیک در 2 اندازه معمولی یا بزرگ در دسترس است. اندازه بزرگ شامل 50٪ رشته فرنگی بیشتر است – Kae-Dama (رشته فرنگی اضافی) شامل آن است! سایر موارد منوی موجود برای تحویل شامل مجموعه توصیه شده Toppings ، Fresh Ramen (کیت DIY ramen) و نوشیدنی های مختلف است.

درباره ICHIRAN: www.ichiranusa.com
ICHIRAN یک رستوران معتبر رامن است که متخصص رامن در تونکوتسو (آبگوشت استخوان گوشت خوک) است. ICHIRAN در شهر کوچک فوکووکا ، ژاپن در سال 1960. ICHIRAN بعنوان برجسته ترین متخصص در tonkotsu ramen ، با سالها تحقیق علمی ، آبگوشت و رشته فرنگی منحصر به فرد خود را ایجاد کرده است. اولین رستوران رامن است که سفارشی سازی رامن را ارائه می دهد ، همچنین اولین رستوران است که با غرفه های Ramen Focus – یک غرفه غذاخوری جداگانه که برای یک وعده غذایی خصوصی و آرام طراحی شده اند ، یک تجربه ناهار خوری بی نظیر ایجاد می کند.

تماس با رسانه:
آنی چن
تلفن: 917.704.0999
پست الکترونیک: [email protected]

پرونده های مرتبط

اطلاعیه مطبوعاتی_برگیرید Ramen_Oct 2020.docx

DSC_0653.JPG

تصاویر مرتبط

classic-tonkotsu-ramen-for-delivery.jpg
Tonkotsu Ramen کلاسیک برای تحویل
نسخه تحویل Classic Tonkotsu Ramen ICHIRAN

لینک های مربوطه

سایت رسمی ICHIRAN

منبع ایچیران ایالات متحده آمریکا.

اخبار مرتبط  Flower One's چهارم چهارم قوی کلاه های تحول سال 2019