شرکت WD-40 تغییرات هیئت مدیره را اعلام می کند

سن دیگو، 12 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت WD-40 (NASDAQ: WDFC) امروز اعلام کرد نیل ای. اشمال و دانیل ای. پیتارد از تاریخ جلسه بعدی سالانه سهامداران سهام ، که برای برنامه ریزی شده است ، از هیئت مدیره خود بازنشسته خواهد شد سه شنبه ، 8 دسامبر، 2020. علاوه بر این ، شرکت اعلام کرد که لارا لی به عنوان مدیر انتخاب شده است.

در رابطه با بازنشستگی آقای اشمال ، هیئت مدیره منصوب شده است Gregory A. Sandfort به عنوان مدیر ارشد مستقل ، بلافاصله موثر باشد.

گاری ریج ، رئیس و مدیر اجرایی شرکت WD-40 گفت: “ما مشتاقانه منتظر هستیم که لارا به هیئت مدیره ما بپیوندد و از تجارب مختلف مدیریت بین المللی و بازاریابی او بهره مند شویم.” “علاوه بر این ، ما خوشحالیم كه Greg توافق كرده است كه مسئولیتهای اضافی مدیر ارشد را نیز به عهده بگیرد. Greg بیش از 9 سال در هیئت مدیره ما خدمت كرده و به طور مداوم تعهد خود را به بالاترین استانداردهای شیوه های حاكمیت نشان داده است.”

اخبار مرتبط  گزارش زیرمجموعه JS Global Joyoung 9M نشان می دهد که درآمد در Q3 2020 22٪ افزایش یافته است

نتیجه گیری پشته

خانم لی اخیراً به عنوان رئیس واحد بازرگانی بهسازی خانه لوو برای شرکت های Lowe’s Inc خدمت کرده است. جزئیات بیشتر در مورد تجربه خانم لی در بیانیه پروکسی سال 2020 شرکت برای جلسه سالانه سهامداران ذکر خواهد شد که انتظار می رود در اوراق بهادار ثبت شود کمیسیون مبادله و در ابتدا یا در حوالی سهامداران سهام ارسال شد 29 اکتبر 2020.

آقای پیتارد به مدت 5 سال به عنوان مدیر کار کرده است. آقای Schmale به مدت 20 سال به عنوان مدیر سابق بوده است ، و قبلاً از 2004 تا 2016 به عنوان رئیس هیئت مدیره خدمت کرده است. وی برای انجام وظیفه به عنوان مدیر مستقل هدایت شد در دسامبر 2019.

اخبار مرتبط  پنج ایده کارآفرینی در طول همه گیری های Coronavirus

هیئت مدیره شرکت WD-40 متشکل از 10 مدیر ، شش مرد و چهار زن خواهد بود که از اجلاس سالانه سهامداران که قرار است عملا در تاریخ 8 دسامبر 2020.

درباره شرکت WD-40
شرکت WD-40 یک سازمان بازاریابی جهانی است که با ایجاد و فروش محصولاتی که مشکلات کارگاه ها ، کارخانه ها و خانه های سراسر جهان را حل می کند ، به ایجاد خاطرات ماندگار مثبت اختصاص دارد. این شرکت محصولات نگهداری و مراقبت از منزل و محصولات تمیز کردن خود را با مارک های معروف زیر به بازار عرضه می کند: WD-40®، 3 در یک®، GT85®، X-14®، 2000 فلش®، فرش تازه®، جای خالی ندارد®، نقطه شات®، 1001®، گدازه® و سولول®.

اخبار مرتبط  راهنمای شما در مورد پخت و پز حشیش و مونس

دفتر مرکزی آن در سن دیگو، شرکت WD-40 فروش خالص از 423.4 میلیون دلار در سال مالی 2019 و محصولات آن در حال حاضر در بیش از 176 کشور و سرتاسر جهان در دسترس است. شرکت WD-40 در بازار انتخاب جهانی NASDAQ با نماد علامت “WDFC” معامله می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت WD-40 لطفا به آدرس http://www.wd40company.com مراجعه کنید.

شرکت SOURCE WD-40

لینک های مربوطه

http://www.wd40company.com