موش! شیکاگو برای ششمین بار متوالی در فهرست شهرهای Ork’s Rattiest Rattiest قرار دارد

1. شیکاگو

26. رالی ، نی سی (-2)

2. لس آنجلس

27. هارتفورد ، کان. (-2)

3. نیویورک

28. کلمبوس ، آه (-7)

4. واشنگتن دی سی

29. گرند رپیدز

5. سانفرانسیسکو

30. کانزاس سیتی (+8)

6. دیترویت

31. شارلوت ، نی سی (-3)

7. فیلادلفیا (3+)

32. ققنوس (5)

8. بالتیمور (4+)

33. ریچموند ، وای. (-3)

9. دنور

34. نشویل

10. مینیاپولیس (-2)

35. گرینویل ، اس سی (-2)

11. کلیولند ، اوه. (-4)

36. ساکرامنتو (5+)

12. سیاتل (1+)

37. سنت لوئیس (-6)

13. بوستون (1+)

38. آلبانی ، نیویورک (+10)

14. آتلانتا (-3)

39. Champaign ، Ill. (-3)

15. ایندیاناپولیس (1+)

40. Green Bay (18+)

16. دالاس-فورت ورث (-1)

41. تامپا (-1)

17. هوستون

42. فلینت ، میش. (+3)

18. پیتزبورگ

43. بوفالو ، نیویورک (-8)

19. سن دیگو (13+)

44. سیراکوس (-5)

20. میامی (-1)

45. ناکسویل (14+)

21. نیواورلئان (6+)

46. ​​اورلاندو (-3)

22. سینسیناتی (1+)

47. Burlington، Va. (+2)

23. پورتلند ، اور. (-1)

48. آلبوكرك (19+)

24. میلواکی (-4)

49. دیتون (-2)

25. نورفولک ، وای. (1+)

50. West Palm Beach (+3)

در یک سال بی سابقه ، دید جوندگان افزایش یافته و باعث ایجاد نگرانی برای صاحبان خانه و صاحبان مشاغل شده است. همانطور که در بهار گزارش شد ، بسته شدن همه گیر رستوران ها ، جوندگان را مجبور به یافتن منابع غذایی جدید کرد. بدون مصرف مواد زائد غذایی ، این آفات دیده می شود که مناطق جدیدی را از بین می برند و رفتارهای غیرمعمول یا تهاجمی از خود بروز می دهند. حضور جوندگان به حدی مرتبط شد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رهنمودهای کنترل جوندگان را در مورد راه های دور نگه داشتن موش و موش از خانه و مشاغل صادر کردند.

اخبار مرتبط  کتاب به موقع "EXPLORE" به پرفروش تبدیل می شود

با نزدیک شدن به ماه های سردتر ، فعالیت جوندگان فقط در حال افزایش است زیرا این آفت ها در مناطق گرم با آب و غذا موجود پناه می گیرند. از آنجا که جمعیت ایالات متحده در این فصل وقت بیشتری را در خانه می گذرانند ، ساکنان باید توجه بیشتری به جذب کننده های موش و موش جلب کنند.

وی اظهار داشت: جوندگان در بوییدن غذا و سرپناه متخصص هستند و در راه های بدست آوردن هر دو مقاوم هستند. بن هوتل، یک حشره شناس اورکین. “خواص مسکونی زیستگاه ایده آل جوندگان را ارائه می دهد و پس از استقرار در آنها ، قادر به تولید مثل سریع و به مقدار زیاد هستند.”

شناخته شده است که جوندگان با آرواره های قوی و مهارت سوراخ کاری باعث آسیب شدید ساختاری می شوند. آنها دارای دندانهای جلویی بزرگ برای بزرگ شدن هستند و دارای دندانهای برآمده هستند که برای جویدن اقلام مختلفی از جمله سیم های برق ، لوله های آب و خطوط گاز سازگار هستند. هوتل گفت: “متأسفانه ، جوندگان می توانند خسارات زیادی را در خانه و اطراف آن وارد کنند.”

فراتر از آسیب ساختاری ، چندین مسئله بهداشتی در ارتباط با جوندگان وجود دارد و در طول زمان افزایش آگاهی در مورد انتقال ویروس ، جلوگیری از جوندگان و عوامل بیماری زای مضر آنها بسیار مهم است. جوندگان قادر به آلوده كردن غذا از طریق عوامل بیماری زا هستند كه می توانند باعث مسمومیت غذایی یا لپتوسپیروز شوند. آنها همچنین می توانند بیماری هایی مانند Hantavirus و Plague ، به ویژه در غرب ایالات متحده را گسترش دهند ، هر دو غیر معمول هستند ، اما می توانند کشنده باشند.

اخبار مرتبط  گروه Husqvarna شرایط بازار را بهبود بخشیده و به روز رسانی معاملات را ارائه می دهد

خبر خوب این است که ، حمله موش قابل پیشگیری است. برای کمک به ساکنان در جلوگیری از خطرات احتمالی بهداشت و ایمنی مرتبط با جوندگان ، Orkin نکات زیر را برای جلوگیری از موش و موش در خانه و اطراف آن توصیه می کند:

  • غذا را کنار نگذارید. خرده ریزها و زباله ها و همچنین کالاهای خشک مانند غلات و غلات ، منابع غذایی محبوب هستند. اینها باید در ظروف فلزی یا شیشه ای مهر و موم شده نگهداری شوند تا از آلودگی جلوگیری شود.
  • از فضاهای بهم ریخته خودداری کنید. اشیا Card مقوایی برای جوندگان جذاب هستند ، زیرا تمایل دارند آنها را برای استفاده در لانه های خود بجوند. از وقت اضافی خود در خانه برای تمیز کردن و سازماندهی فضاهای شلوغ اطراف خانه استفاده کنید.
  • اجازه ندهید محوطه سازی وحشی شود. چمن های بلند با لنگرگاه های مناسب ، مانند توده های چوبی در کنار خانه ، می توانند زیستگاه ایده آل جوندگان باشند. شاخه های درختان در تماس با خانه ها همچنین می توانند جوندگان را به راحتی به سطوح بالای خانه شما دسترسی پیدا کنند ، جایی که ممکن است راهی به اتاق زیر شیروانی پیدا کنند.
  • از داخل و خارج خانه خود از نظر وجود فضولات جوندگان ، جاروها و علائم مالش در امتداد تخته های قرنیز و دیواره ها بازرسی کنید. هرچه جوندگان سریعتر شناسایی شوند ، بهتر است.
  • به دنبال نقاط ورود احتمالی خارج از خانه خود باشید و در صورت وجود ترک و سوراخ ها را مهر و موم کنید. نوارهای هوا را در اطراف ورودی ها ، به ویژه در زیر درها نصب کنید تا از ورود جغرافیایی به داخل جرثقیل جلوگیری کند.
اخبار مرتبط  خوردن مغذی در خانه

با استفاده از نکات بالا ، خانه های سراسر کشور می توانند برای جلوگیری از جوندگان از تجهیزات بهتری برخوردار شوند. برای کنترل م introducثر معرفی جوندگان ، با یک متخصص آفات آموزش دیده که می تواند وضعیت شما را ارزیابی کند ، تماس بگیرید ، یک راه حل صحیح که فقط برای خانه شما طراحی شده است را پیاده سازی کنید و برای پیشرفت به مرور کنترل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشگیری از جوندگان ، به Orkin.com/rodents مراجعه کنید.

درباره Orkin، LLC
در سال 1901 تاسیس شد آتلانتامبتنی بر Orkin یک رهبر صنعت در خدمات ضروری کنترل آفات و محافظت در برابر آسیب موریانه ها ، جوندگان و حشرات است. این شرکت بیش از 400 مکان با بیش از 8000 کارمند فعالیت می کند. از طریق روند Orkin’s Points of Service – تحقیق ، محافظت ، تقویت ، نگهبانی ، گزارش و پیگیری – Orkin خدمات سفارشی را به تقریباً 1.7 میلیون صاحبخانه و مشاغل موجود در ایالات متحده و نزدیک به 100 مکان بین المللی در بیش از 65 کشور دارد. Orkin متعهد به مطالعه بیولوژی آفات و استفاده از روشهای اثبات شده علمی است. این شرکت برای انجام تحقیقات و کمک به آموزش مصرف کنندگان و مشاغل در مورد تهدیدهای بهداشتی مربوط به آفات ، با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) و هشت دانشگاه بزرگ همکاری می کند. درباره Orkin در Orkin.com بیشتر بدانید. Orkin یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Rollins Inc است (NYSE: ROL). ما را در Facebook ، LinkedIn ، YouTube و Instagram دنبال کنید.

SOURCE Orkin، LLC

لینک های مربوطه

https://www.orkin.com