s.Oliver استقرار Centric PLM Speed ​​را با سرعت و چابکی سریع انجام می دهد

گروه Oliver در سال 1969 تاسیس شد. فقط در چند دهه ، این گروه به یکی از بزرگترین ها تبدیل شد اروپا شرکت های مد پیشرو ، 50 سالگرد تاسیس خود را در سال 2019 جشن می گیرند. این شرکت در سطح بین المللی 6100 نفر استخدام می کند. علاوه بر مارک s.Oliver ، نمونه کارها شرکت همچنین شامل کاما ، Q / S طراحی شده توسط و Liebeskind Berlin است.

مدیر فن آوری مسئول دامنه فرآیند محصول ، خرید و تأمین منابع در s.Oliver ، Silke Albuquerque-Fuchs ، توضیح می دهد که زمان مناسب برای اجرای یک سیستم PLM کاملاً جدید و انتقال از راه حل قدیمی My Collection ، تقریباً مناسب است دهه گذشته. s. Oliver نیاز به پیاده سازی نسل جدید PLM داشت اما خیلی خیلی سریع.

“از طریق یک سری کارگاه های مجازی ، ما وظایف مختلفی را برای فروشندگان مختلف تعیین کردیم و پس از ارزیابی و محاسبه نهایی ، Centric PLM به عنوان یک شریک ایده آل برای ما ظاهر شد – نه تنها به این دلیل که Centric همیشه امتیازات را می برد ، بلکه به دلیل اینکه کاربران واقعاً تحت تأثیر چگونگی بصری ، راحت بودن و مدرن بودن سیستم قرار گرفتند. ما اطمینان داشتیم که به ما امکان می دهد با استفاده از رابط کاربری که بسیار راحت تر می توانیم اطلاعات را سریعتر به اشتراک بگذاریم و به آنها دسترسی پیدا کنیم. “

اخبار مرتبط  Global Market Insights Inc. می گوید ، بازار فیلترهای سرامیکی پیش بینی می شود تا سال 2026 از 3 میلیارد دلار تجاوز کند.

یکی از مهمترین الزامات s.Oliver یافتن یک راه حل PLM بود که نه تنها می تواند از برنامه های دیجیتالی آن برای کاهش تقریباً نصف زمان سرب پشتیبانی کند ، بلکه دارای سیستمی است که سرعت ایجاد طراحان با استفاده از اهرم را افزایش می دهد. فناوری سه بعدی برای از بین بردن نمونه ها و ریشه کن کردن فعالیت های واسطه ای اتلاف وقت.

“Centric PLM ما را قادر می سازد تا به همه برنامه های آینده خود دست یابیم ، خصوصاً در مورد 3D ، زیرا Centric 3D Connect به طور یکپارچه فناوری موجود ما را با سیستم ابتکاری خود ادغام می کند.”

اخبار مرتبط  مشاوره درآمد سه ماهه دوم حامل

Centric کارگاه های تجزیه و تحلیل جهانی را در سال 2008 آغاز کرد اواسط آوریل سال 2020 و کل سیستم – از جمله هر بخش ، ماژول ، رابط ، آژانس و 700 کاربر از جمله دفاتر تأمین منابع – در ماه اوت فعال شدند. با توجه به بیماری همه گیر Covid-19 ، همه جلسات و فعالیت ها به صورت مجازی برگزار می شد.

می گوید: “تیم مدیریتی ما از سرعت همه چیز شگفت زده شده اند.” ریکه اشنایدر، مدیر عملیات منابع – محصول ، خرید و کالا در s.Oliver. “ما به طور مرتب تماس های پشتیبانی با Centric دریافت می كنیم و كاربران خیلی سریع با سیستم سازگار شده اند – به نظر می رسید كه آنها قبلاً تا روز 2 به كار با سیستم عادت كرده بودند! این پروژه قطعاً مدلی است كه ما برای پروژه های آینده دنبال خواهیم كرد. “

s.Oliver انتظار دارد مزایای زیادی در جنبه خلاقیت کسب کند ، از جمله افزایش تولید خلاق و تجسم ، و همچنین کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت محصول.

اخبار مرتبط  بازار تجارت B2B Giga Cloud Logistics Logistics با همکاری و دریافت تأیید رسمی از بزرگترین مرکز خرده فروشی چین ، ستاره قرمز قرمز ماکالین

“اکنون لغو طراحی کمتری داریم ، زیرا تغییرات به سرعت در شبیه سازی انجام می شود و کل فرآیند تولید محصول آسان تر ، سریع تر ، دقیق تر و ارزان تر شده است. تجسم سه بعدی به این معنی است که فقط یک نمونه در کل مرحله توسعه مورد نیاز است ، زیرا الگوها را می توان قبل از ساخت عملاً آزمایش کرد و این بدان معنی است که زمان حمل و نقل و هزینه ها کاهش می یابد.

“ما خوشحالیم که با s.Oliver کار می کنیم تا به آنها کمک کنیم تا اهداف تحول دیجیتال خود را مانند کاهش زمان ورود به بازار و استفاده کامل از استعداد خلاقیت خود را بدست آورند.” کریس گرووز، رئیس و مدیر عامل نرم افزار Centric. “ما مشتاقانه منتظر ادامه این همکاری مهیج و نوآوری با هم هستیم.”

درخواست نسخه ی نمایشی

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1311208/Centric_Software_s_Oliver.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/770629/Centric_Software_Logo

SOURCE نرم افزار مرکزی

لینک های مربوطه

https://www.centricsoftware.com