s.Oliver Centric PLM ™ را با سرعت و چابکی زیاد مستقر می کند

گروه s.Oliver در سال 1969 تاسیس شد. فقط در چند دهه ، این یکی از بزرگترین شرکت های مد در اروپا شد ، که 50 سالگرد خود را در سال 2019 جشن می گیرد. این شرکت حدود 6100 نفر را در سطح بین المللی استخدام می کند. علاوه بر مارک s.Oliver ، این گروه همچنین شامل ویرگول ، Q / S طراحی شده توسط و Liebeskind Berlin است.

Silke Albuquerque-Fuchs ، مدیر ارشد فن آوری مسئول فرآیندهای بخش s.Oliver’s Products ، خرید و منابع ، توضیح می دهد که زمان اجرای یک سیستم PLM کاملاً جدید و انتقال از راه حل قدیمی My Collection است ، تقریباً یک دهه پیش راه اندازی شد. s.Oliver نیاز داشت که نسل جدید PLM را خیلی سریع پیاده سازی کند.

“از طریق یک سری کارگاه های مجازی ، ما وظایف مختلفی را برای تامین کنندگان توسعه دادیم و پس از ارزیابی نهایی ، Centric PLM ثابت کرد که شریک ایده آل ما است. نه تنها به این دلیل که همیشه در امتیازات جلو بود ، بلکه به این دلیل که کاربران واقعاً تحت تأثیر بصری ، راحت و مدرن بودن سیستم قرار گرفته اند ، تحت تأثیر قرار گرفتند. ما اطمینان داشتیم که به لطف رابط کاربری آن که کشف آن بسیار آسان تر است ، به ما امکان می دهد اطلاعات را سریعتر به اشتراک بگذاریم و به آنها دسترسی پیدا کنیم. “

اخبار مرتبط  مهمانان می توانند از غذاهای سالم و بدون گلوتن در پیتزا فروشی Russo's New York Pizza و آشپزخانه ایتالیایی لذت ببرند

یکی از مهمترین نیاز الیور یافتن یک راه حل PLM بود که از یک طرف بتواند از برنامه های دیجیتال سازی آنها برای کاهش تقریباً نصف زمان سرب پشتیبانی کند و از طرف دیگر سرعت طراحان را تسریع کند. برای از بین بردن نمونه ها و ریشه کن کردن فعالیت های واسطه ای که باعث اتلاف وقت می شوند ، به لطف فناوری 3D سبک های جدید ایجاد کنید.

“Centric PLM ما را قادر می سازد تا به همه برنامه های آینده خود ، به ویژه برای 3D ، دست یابیم ، زیرا Centric 3D Connect به طور یکپارچه فن آوری موجود ما را با سیستم ابتکاری خود ادغام می کند.”

اخبار مرتبط  به لطف امضای توافق نامه با ماکسیما لتویا ، که زنجیره ای عمده فروشی در این منطقه است ، Reflexis با موفقیت در منطقه بالتیک گسترش می یابد.

Centric کارگاه های تجزیه و تحلیل جهانی را از اواسط آوریل 2020 آغاز کرد و کل سیستم در ماه آگوست فعال شد – شامل هر بخش ، ماژول ، رابط ، نمایندگی و 700 کاربر با دفاتر تأمین منابع. با توجه به بیماری همه گیر Covid-19 ، همه جلسات و فعالیت ها به صورت مجازی برگزار می شد.

وی می گوید: “تیم مدیریتی ما از سرعت سریع همه چیز بسیار متعجب شده است.” ریکه اشنایدر، مدیر عملیات تأمین منابع در بخش s.Oliver ، بخش خرید و کالا. “ما از Centric پشتیبانی منظم تلفنی دریافت می کنیم و کاربران خیلی سریع با سیستم سازگار شده اند. روز دوم به نظر می رسید که آنها عادت به کار با سیستم دارند! این پروژه بدون شک الگویی خواهد بود که در آینده از آن پیروی خواهیم کرد.

s.Oliver انتظار دارد که از جنبه خلاقیت مزایای زیادی کسب کند ، از جمله افزایش تولید و تجسم خلاقیت ها ، همچنین کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت محصول.

اخبار مرتبط  رستوران La Granja در West Kendall تحت مدیریت جدید و اخیراً بازسازی شده است

وی افزود: “در حال حاضر تعداد كنترل های طراحی كمتری داریم ، زیرا تغییرات به سرعت در شبیه سازی انجام می شود و كل فرآیند تولید محصول آسان تر ، سریعتر ، دقیق تر و ارزان تر شده است. تجسم سه بعدی به این معنی است که فقط یک نمونه در کل مرحله توسعه مورد نیاز است ، زیرا الگوها را می توان قبل از ساخت عملاً آزمایش کرد ، بنابراین زمان حمل و نقل و هزینه ها کاهش می یابد.

او می گوید: “ما خوشحالیم که با s.Oliver همکاری می کنیم تا به آنها کمک کنیم تا اهداف تحول دیجیتال خود را از جمله کاهش زمان برای بازاریابی و استفاده کامل از استعداد خلاقیت خود را بدست آورند. کریس گراووز، رئیس و مدیر عامل نرم افزار Centric. “ما مشتاقانه منتظر ادامه این همکاری مهیج و نوآوری با هم هستیم.”

درخواست نسخه ی نمایشی

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1311208/Centric_Software_s_Oliver.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/770629/Centric_Software_Logo

لینک های مربوطه

https://www.centricsoftware.com

SOURCE نرم افزار مرکزی