نتایج اقتصادی مالی سه ماهه سوم بین المللی G. Willi-Food برنامه ریزی شده برای انتشار در 10 نوامبر سال 2020

YAVNE ، اسرائيل، 13 اکتبر 2020 / PRNewswire / – G. Willi-Food International Ltd. (NASDAQ: WILC) (TASE: WILF) (“شرکت” یا “ویلی فود“) ، یک شرکت جهانی که در زمینه توسعه ، بازاریابی و توزیع بین المللی مواد غذایی کوشر تخصص دارد ، امروز اعلام کرد که نتایج مالی سه ماهه سوم سال 2020 خود را در روز سه شنبه ، 10 نوامبر 2020 منتشر می کند.

درباره G. Willi-Food International Ltd.

G. Willi-Food International Ltd. (http://www.willi-food.com) یک شرکت مستقر در اسرائیل است که در زمینه تولید محصولات غذایی با کیفیت عالی و مزه دار کوشر تخصص دارد. ویلی فود به طور مستقیم و از طریق شرکت های تابعه در زمینه طراحی ، واردات ، بازاریابی و توزیع بیش از 600 فرآورده غذایی در سراسر جهان فعالیت می کند. به عنوان یکی از اسرائیلی ها واردکنندگان برجسته مواد غذایی ، ویلی فود به بازار عرضه می شود و محصولات غذایی خود را به بیش از 1250 مشتری و 2500 نقطه فروش در داخل می فروشد اسرائيل و در سراسر جهان از جمله فروشگاه های بزرگ خرده فروشی و سوپر مارکت های خصوصی ، عمده فروشان و مصرف کنندگان نهادی. بخشهای عملیاتی شرکت شامل Willi-Food in اسرائيل و یورو اروپایی لبنیات آموزشی ویبولیتین (سابق: “Gold-Frost Ltd.”) ، یک شرکت تابعه کاملا متعلق به شرکت ، تولید کننده و توزیع کننده محصولات مارک ، محصولات غذایی و لبنی

اخبار مرتبط  دوربین هوش مصنوعی PowerEgg X شخصی

اظهار نظر به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره های آینده نگرانه به معنای مقررات بندرگاه امن قانون اصلاح دعوی در اوراق بهادار خصوصی مربوط به رویدادهای آینده یا عملکرد آینده ما است ، مانند بیانیه هایی در مورد روند ، تقاضای محصولات ما و فروش مورد انتظار ، نتایج عملیاتی ، و درآمد. اظهارات رو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای ما از نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی در آینده متفاوت باشد بیانیه ها را نادیده گرفتن این خطرات و سایر عوامل شامل موارد زیر هستند: خطرات پولی از جمله تغییر در اوراق بهادار قابل فروش یا تغییر در نرخ ارز – به ویژه NIS / U.S. نرخ دلار ، پیش فرض پرداخت توسط هر یک از مشتریان اصلی ما ، از دست دادن یکی دیگر از پرسنل اصلی ما ، تغییر در قوانین و مقررات ، از جمله موارد مربوط به صنعت توزیع مواد غذایی ، و عدم توانایی در تأمین و حفظ صلاحیت ها و مصوبات نظارتی برای محصولات ما ، خاتمه توافق با تامین کنندگان ، از دست دادن یک یا چند مشتری اصلی ما ، افزایش یا کاهش قیمت خرید جهانی محصولات غذایی ، افزایش سطح رقابت در اسرائيل و سایر بازارهایی که در آنها تجارت می کنیم ، تغییر در شرایط اقتصادی در اسرائيل، از جمله شرایط اقتصادی خاص در بازارهای اصلی شرکت ، عدم توانایی ما در پیش بینی دقیق مصرف محصولات و تغییر در ترجیحات مصرف کننده ، عدم توانایی ما در محافظت از حقوق مالکیت معنوی ، عدم توانایی ما در ادغام موفقیت های اخیر ، پوشش بیمه کافی نیست برای پوشش ضرر و زیان ادعاهای مسئولیت محصول ، خطرات مرتبط با ادعاهای مسئولیت محصول و خطرات مرتبط با شروع فعالیت تمدید اعتبار. ما نمی توانیم نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا موفقیت ها را تضمین کنیم. موارد مورد بحث در این بیانیه مطبوعاتی همچنین شامل خطرات و عدم قطعیتهایی است که در عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 20-F برای سال پایان یافته خلاصه شده است. 31 دسامبر 2019، در کمیسیون بورس و اوراق بهادار در تاریخ ثبت شده است 19 مارس 2020. این عوامل هر از گاهی از طریق پر کردن گزارش ها و بیانیه های ثبت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار به روز می شوند. ما هیچ تعهدی را برای به روزرسانی اطلاعات آینده نگر موجود در این بیانیه مطبوعاتی بر عهده نمی گیریم.

اخبار مرتبط  Merz Aesthetics سفیر برند جهانی گوئینت پالترو را منصوب می کند

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/959267/G_Willi_Food_International_Logo.jpg

تماس با شرکت:
G. Willi – Food International Ltd.
یتسچاک بارابی، مدیر ارشد مالی
(+972) 8-932-1000
[email protected]

منبع G. Willi-Food International Ltd.