غرفه Metsä در توکیو افتتاح می شود

هلسینکی، 13 اکتبر 2020 / PRNewswire / – غرفه Metsä یک پروژه فنلاند تجاری است که گروه Metsä به عنوان شریک اصلی آن است. غرفه ظریف معماری نوآورانه را برجسته می کند ، که مبتنی بر عناصر چوبی ساخت صنعتی است. غرفه به سرعت ساخته شد و اکنون آماده میزبانی رویدادهای شرکت های فنلاند تجاری و فنلاندی است. در طول بازی های المپیک تابستانی و بازی های پارالمپیک ، غرفه Metsä به عنوان پایگاه تیم های ملی فنلاند عمل خواهد کرد. استفاده از Metsä Woods Kerto® چوب روکش چند لایه LVL به عنوان ماده اصلی ساخت را سریع ، سبک و سازگار با محیط زیست ساخته است.

افتتاح رسمی غرفه Metsä ، واقع در محل سفارت فنلاند در توکیو در تاریخ 6 اکتبر برگزار می شود. این غرفه تا پایان سال 2021 باز خواهد بود و میزبان رویدادهای بی شماری از شرکت ها و سازمان های فنلاندی است.

می گوید: “ما خوشحالیم که بسیاری از شرکت ها انتخاب کرده اند تا رویدادهای خود را در غرفه Metsä ، جایی که چوب با پس زمینه طبیعی بر روی دیوارها ، صوتی کلاس جهانی و مبلمان طراح روبرو می شود انتخاب کنند: همه چیز از فنلاند” پتری تولنسالو، رئیس گروه ورزشی در تجارت فنلاند.

اخبار مرتبط  TVA در مورد نتایج مالی سه ماهه سوم سال مالی 2020 صحبت خواهد کرد

صنعت ساخت و ساز با الوار

غرفه Metsä ویترین ویترین چگونگی ساخت یک ساختمان شیک است که می تواند با استفاده از عناصر استاندارد به سرعت و کارآمد ساخته شود. غرفه توسط دفتر معماری مشهور فنلاندی Helin & Co. Architects طراحی شده است. طرح های مربوط به تمام عناصر بکار رفته در غرفه به صورت رایگان در سکوی چشمه منبع باز Metsä Wood موجود است.

“ما برای معماران و مهندسان آزادی که باید به طرز زیبایی پسندیده طراحی شوند ارزش قائل هستیم.” توضیح می دهد که با ابتکار چوب منبع باز ، ما می خواهیم گزینه های متنوعی را به آنها ارائه دهیم. جوسی بجرمن مدیر توسعه تجارت ، ساخت و ساز در Metsä Wood.

غرفه Metsä مزایای استفاده از چوب روکش چند لایه Kerto LVL از پیش ساخته شده را نشان می دهد. این عناصر توسط شرکت فنلاندی Timberpoint تولید شده اند. تولید تمام ستونها ، تیرها و عناصر چوبی در گیاه فقط هفت هفته به طول انجامید.

اخبار مرتبط  Freddy Mac Study نشان می دهد که استفاده از واحدهای مسکونی لوازم جانبی (ADU) در ایالات متحده در حال افزایش است

ساخت غرفه در محل ساخت به سرعت انجام شد. با تشکر از عناصر سبک چوبی ، مونتاژ فقط ده روز طول کشید. علاوه بر این ، ماشینکاری خوب الوارهای روکش روکش دار Kerto LVL سرعت را برای فرآیند به ارمغان آورد. Purakentajat مسئول ساخت و ساز بود.

اتصالات به غرفه Metsä به گونه ای طراحی شده اند که می توان ساختمان را برچید و در مکان جدید بازسازی کرد.

پایداری از جنگل های فنلاند

ماده اولیه Kerto LVL مورد استفاده در غرفه Metsä از جنگلهای پایدار اداره می شود که در فنلاند اداره می شوند ، و در آنجا چوب بیشتری از آنچه استفاده می شود رشد می کند. از هر قسمت از درخت به بهترین شکل ممکن استفاده می شود ، بنابراین تقریباً هیچ چیزی هدر نمی رود. به عنوان مثال محصولات فرعی مانند خاک اره و پوست به عنوان انرژی زیستی در تولید چوب روکش چند لایه Kerto LVL استفاده می شود.

مانند تمام محصولات چوبی ، Kerto LVL کربن را در طول عمر ساختمان های ساخته شده با آن ذخیره می کند.

اخبار مرتبط  WD Lab Grown Diamonds تیم رهبری ارشد را گسترش می دهد ، برای رشد آماده می شود

نتیجه نهایی که باید به آن افتخار کرد

غرفه Metsä انتظارات Business Finland و Metsä Wood را برآورده می کند. غرفه اثبات این است که ساختمانهای شیک را می توان به طور مlyثر از عناصر چوبی پیش ساخته ساخت. Tulensalo از تجارت فنلاند گفت: “از نظر تاریخی ، این غرفه یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های Business فنلاند در بازار ژاپن است. همچنین یک روش عالی برای کمک به موفقیت در بازی ها است و ژاپنی ها به آن احترام می گذارند.”

بخوانیدنحوه ساخت غرفه Metsä و ویدیویی را مشاهده کنید که کارشناسان نظرات خود را در مورد غرفه Mets M به اشتراک می گذارند.

تصاویر و فیلم ها: https://databank.metsagroup.com/l/Rw99dNpKTzDS

مخاطب:

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

Viivi Kylämä ، مدیر بازاریابی ، Metsä Wood
تلفن +358 40 820 9850 ، [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com/de در دسترس شما قرار گرفت

https://news.cision.com/de/metsa-wood/r/metsa-pavillon-wird-in-tokio-eroffnet—ein-vorweiseeprojekt-von-elegantem-design-und-schnellem-bau-m ، c3214902

پرونده های زیر را می توان بارگیری کرد:

منبع Metsä Wood