RizePoint و UL همکاری ، افزایش ممیزی ، جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل

شهر “سالت لیک، 13 اکتبر 2020 / PRNewswire / – RizePoint ، رهبر فناوری در زمینه ایمنی مواد غذایی ، مدیریت کیفیت ، انطباق و مسئولیت اجتماعی و UL ، یک شرکت علوم ایمنی مستقل جهانی ، همکاری جدید خود را اعلام کرده اند.

RizePoint و UL با هم ، به شرکت ها کمک می کنند تا پروتکل های ایمنی و کیفیت خود را از طریق مشاوران و کارشناسان حسابرسی UL همراه با بهترین راه حل های ممیزی دیجیتال RizePoint در کلاس افزایش دهند. این به شرکت ها امکان می دهد داده ها را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنند ، به چشم بیایند ، روندها را ردیابی کنند ، اقدامات اصلاحی را انجام دهند و حداکثر انطباق را داشته باشند.

اخبار مرتبط  Milano Colori اسپری ، ژل و دستمال سفره نسل بعدی را از یک کنسرسیوم صنعتی علیه Corona ، همه با Polygiene ViralOff راه اندازی کرد.

“UL RizePoint’s CRO توضیح داد:” UL از RizePoint برای انجام ممیزی و کار با مشتریان مشترک برای اجرای برنامه های با کیفیت استفاده خواهد کرد. شرکت هایی که با UL و RizePoint کار می کنند در صورت لزوم قادر به دسترسی و تجزیه و تحلیل داده ها ، تعیین انطباق و اجرای اقدامات اصلاحی خواهند بود. ” ، مت Regusci. “همزمان با بازگشت شرکت ها به تجارت پس از COVID ، داشتن ممیزی ها و گواهینامه های فعلی در مورد بازرسی های ساختمان بسیار مهم است. این همکاری به شما اطمینان می دهد که این اتفاق رخ دهد.”

این همکاری به مشتریان متقابل شرکت ها مکانی واحد برای مدیریت داده های جمع آوری شده مربوط به برنامه های ایمنی و کیفی آنها می دهد که باعث صرفه جویی در وقت ، خطاهای موجود در برنامه ها و عملیات آنها می شود و دید جامع تری دارد.

اخبار مرتبط  بازار جهانی مواد اولیه فعال مراقبت شخصی به عنوان تقاضا برای محصولات پایدار و پاک تا سال 2025 به 4.85 میلیارد دلار می رسد

“فرض کنید یک هتل از متخصصان UL برای بررسی امکانات خود در سراسر ایمنی مواد غذایی ، بازرسی ساختمان و کیفیت هوا استفاده می کند. اکنون ، آن هتل – و سایر مشتریان UL – می توانند از راه حل های دیجیتالی نوآورانه RizePoint برای افزایش انطباق ، شناسایی روندها و کمک به اطمینان از کیفیت و ایمنی امکانات آنها “، گفت مایک هلیگان، برنامه جهانی UL m.

درباره RizePoint

RizePoint ، دفتر مرکزی آن در شهر “سالت لیک، UT ، یک راه حل نرم افزاری برای مدیریت کیفیت ارائه می دهد که به شرکت ها کمک می کند تا از طریق کیفیت ، ایمنی و انطباق خود به وعده های تجاری خود عمل کنند. مشتریان قبل از اینکه به بدهی های پرهزینه تبدیل شوند ، داده های بهتری جمع می کنند ، اقدامات لازم را زودتر مشاهده می کنند و سریعتر برای اصلاح مسائل اقدام می کنند. این شرکت با ابزار قدرتمند حسابرسی موبایل و یک بستر مبتنی بر ابر که سیستم های مدیریت کیفیت و برنامه های مدیریت کیفیت تأمین کننده را خودکار می کند ، به صنایع غذایی ، پذیرایی و خرده فروشی خدمات ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به https://rizepoint.com/ مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Artemest در بازار لوکس 5 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سهام

منبع RizePoint

لینک های مربوطه

http://www.rizepoint.com