تماشا کنید: ‘A Wolf in Sheep’s Clothing II

فیلم جدید با ژان پل سارتر و سیمون دوبوار آغاز می شود که فلسفه وجودی آنها شروع به یک گنگ انداختن فرهنگ می کند. اما این برنامه دو ساعته واقعاً از قرار گرفتن در معرض آن می درخشد آلفرد کینزی علم جعلی و کودک آزاری ، که باعث انقلاب جنسی و حمله متناوب آن به ازدواج و خانواده شد.

این کینزی بود – با “تحقیق” خود که شامل 200 روان پریش جنسی ، 1400 مجرم جنسی و بیشتر بود – که مردی را به دنیا آورد هیو هفنر و یک زن مانند کیت ارزن، بنیانگذار سازمان ملی زنان. در حقیقت ، این خواهر ارزن ، مالوری ، رئیس مرکز آزادی دیوید هوروویتس است که به بینندگان می گوید هر جلسه NOW با فراخوانی برای از بین بردن خانواده آمریکایی آغاز می شود. وی فاش کرد که برنامه آنها نابودی پدرسالار آمریكا و اخلاق تک همسری با ترویج هرزگی ، اروتیسم ، فحشا ، سقط جنین و همجنس گرایی بوده است.

ما همچنین یاد می گیریم که این درمانگران جنسی کینزی بودند و کمونیست هایی مانند بلا دود (که گفت دیتریش و آلیس فون هیلدبراند وی با کمک 1100 کمونیست به نفوذ در حوزه های علمیه ایالات متحده کمک کرد) ، که به بحران سو abuse استفاده جنسی که کلیسای کاتولیک را در دوران معاصر آزار می دهد کمک کرد.

اخبار مرتبط  جدیدترین اثر منتشر شده نویسنده ماریا گریدیان ، تاریخ غریشیان Tres Mundos ، سفرهای خارق العاده ای را از طریق تحولات مختلف اجتماعی و فرهنگی ، با یک پیام شخصی برای بازتاب ایالات متحده ، نشان می دهد - español USA - انگلیسی

“[Current revolutionaries understand] دکتر می گوید: “آنچه جنبش های رادیکال قبلی مانند جنبش کمونیستی درک می کردند ، این است که شما باید خدا را سرنگون کنید … زیرا دین مانع شما می شود”. پل کندور، نویسنده و استاد علوم سیاسی در کالج شهر گروو.

خوشبختانه این فیلم بینندگان را بدون امید رها نمی کند. یک سوم پایانی برنامه به تماس های اسقف اعظم فولتون شین ، سنت لوئیس ماری د مونتفورت ، خواهر لوسیای فاطیما چشم انداز و دیگران که نه تنها پیش بینی می کنند چه اتفاقی خواهد افتاد ، بلکه به بینندگان نشان می دهد که راه نجات در واقع راه رسیدن است.

در این فیلم ، اسقف اعظم شین کسانی را که حتی در دهه 50 میلادی در حال تخریب مدارس ، تخریب کلیساها ، تخریب معلمان ، تخریب دولت و سرنگونی پلیس بودند ، فریب می دهد. او گفت: “آیا می توانی چیزی را بسازی؟” او می گوید وقت آن است که ملت ما کلماتی را که ما استفاده می کنیم تغییر دهد. “بیایید اکنون استفاده از کلمه up را شروع کنیم. از این همه کثافت ، از خشونت ، از بی تفاوتی البته ، تا خدا!”

اخبار مرتبط  Venbrook نام Sonia Ahuja را به عنوان مدیر ارشد جدید عملیات می گذارد

دی مونتفورت می گوید زمانی فرا خواهد رسید – یا شاید اینجا باشد – كه خداوند مقدسانی را كه به مریم مقدس متولد می شوند ، قیام خواهد بخشید ، كه در مقدسات از همه مقدسین پیشی خواهد گرفت ، كلمه ای كه هم به چالش و هم به آسایش ما می آید.

می گوید ، حمله فعلی چیزی بیشتر از “خانه کارتها” نیست برایان کامنکر، بنیانگذار و مدیر مقاومت توده ای ، یک سازمان غیرانتفاعی پیشرو که اطلاعات و راهنمایی را برای افرادی که با حمله به خانواده سنتی ، کودکان مدرسه ای و بنیان اخلاقی جامعه مقابله می کنند ، فراهم می کند. “[And while] دائمی نیست … به خودی خود از بین نخواهد رفت. این یک فشار است و یا ممکن است هم اکنون اتفاق بیفتد یا در 80 سال دیگر مانند آن اتفاق بیفتد اتحاد جماهیر شوروی. این به خود ما بستگی دارد. “

اخبار مرتبط  دیدگاه مصرف کنندگان در ایالات متحده و انگلیس

نسخه خود از “گرگ در لباس گوسفند II-دستور کار جنسیت” را از قبل سفارش دهید: http://bit.ly/ERCHDWGA.

شبکه جهانی کاتولیک EWTN ، در سی و نهمین سال فعالیت خود ، بزرگترین شبکه رسانه ای مذهبی در جهان است. 11 کانال تلویزیونی جهانی EWTN به بیش از 300 میلیون خانوار تلویزیونی در بیش از 145 کشور و سرزمین در 24 ساعت شبانه روز و به چندین زبان پخش می شود. سیستم عامل های EWTN همچنین شامل خدمات رادیویی منتقل شده از طریق SIRIUS / XM ، رادیو iHeart و بیش از 500 شرکت داخلی و بین المللی رادیو AM & FM است. یک سرویس رادیویی موج کوتاه در سراسر جهان ؛ یکی از بزرگترین وب سایتهای کاتولیک در آمریکا؛ خدمات خبری الکترونیکی و چاپی ، از جمله آژانس خبری کاتولیک ، روزنامه “The National Catholic Register” و چندین سرویس خبری اخبار جهانی ؛ و همچنین انتشارات EWTN ، بخش انتشارات کتاب آن.

SOURCE EWTN شبکه جهانی کاتولیک

لینک های مربوطه

ewtn.com