Rise Gardens با سرمایه گذاری صندوق آمازون الکسا به شما کمک می کند تا بهترین مزرعه داخلی را به بازار مصرف برساند

مدیر عامل و بنیانگذار Rise Gardens گفت: “من از سرمایه گذاری آمازون در شرکت خود بسیار خوشحالم که به ما در سرعت بخشیدن به رشد و دستیابی به مصرف کنندگان بیشتر کمک خواهد کرد.” هنک آدامز. “همکاری با صندوق الکسا بهتر ما را قادر می سازد باغ هوشمند و متصل خود را با الکسا ادغام کرده و باغبانی در فضای داخلی را نیز آسان تر کنیم. ما همچنین از فرصت کار با آمازون برای تکامل و گسترش چگونگی دستیابی به مصرف کنندگان با دستگاه و مواد مصرفی هیجان زده هستیم. مفهوم تجارت

وی افزود: باغ های رایز در تقاطع روندهای مهمی قرار دارد که تغییر شکل دهنده رفتار مصرف کننده است ، از جمله افزایش علاقه به غذای سالم ، کشاورزی پایدار و ایجاد وقت برای تولید در خانه. پل برنارد، مدیر صندوق الکسا. “ما از روش Rise Gardens در زمینه کشاورزی عمودی برای خانه تحت تأثیر قرار گرفته ایم و مشتاقانه منتظریم که با آنها کار کنیم تا تعاملاتی مانند بررسی برنامه های برداشت طبیعی و ساده سازی سفارشات بذر با استفاده از سرویس پر کردن مجدد.”

اخبار مرتبط  لیدی ام نیویورک تکه ای از بهترین ها ، کیک New Mille Crêpes را راه اندازی کرد

Rise Gardens که در سال 2019 تاسیس شد ، اعلام کرد که یک 2.6 میلیون دلار دور تأمین مالی در اواخر ماه مه به رهبری شرکت سرمایه گذاری دره سیلیکون True Ventures ، با بودجه اضافی از چندین برجسته شیکاگو سرمایه گذاران مانند پت وه تلیک (بنیانگذار ، آشپز خانگی) ، لی روزنبرگ و مایکل آلتر (آسمان WNBA).

با افزایش نگرانی های اولیه در مورد خرید مواد غذایی در طی همه گیر شدن بیماری و با افزایش نگرانی در مورد پایداری و رژیم های گیاهی ، فروش شرکت از اواسط ماه مارس بیش از 750 درصد افزایش یافته است. مشتریان فقط در ماه گذشته 4000 گیاه کاشته اند و از ابتدای سال 20،000 گیاه برداشت کرده اند که بیش از 8000 پوند محصول است که برای بیش از 750 خانواده در سراسر کشور رشد داده شده است. ایالات متحده، کانادا و مکزیک.

برای عکس ها ، آرم ها و / یا سایر دارایی های مطبوعات ، به این موارد مراجعه کنید: https://risegardens.com/pages/press

اخبار مرتبط  شرکت رنگ شبان تصویب کامل YInMn آبی را اعلام کرد

درباره باغ های طلوع
باغ های رایز باغ های سبزیجات هیدروپونیک مدرن و سربسته ای را طراحی می کند که پرورش هر نوع غذای خود را برای هر کسی آسان می کند. این سیستم برای باغبانانی که با برنامه های شلوغ ، فصول کوتاه رشد یا دسترسی به زمین در محیط های شهری محدود می شوند ، فرایند پیچیده ای را برای شما سازنده و سرگرم کننده می کند. بستر مدولار و متصل به WiFi امکان گسترش و رشد انواع سبزیجات و سبزیجات را فراهم می کند. در سال 2019 تاسیس شد و در آن مستقر شد شیکاگو، باغ های رایز با کمک به مردم در پرورش غذای خود در طول سال و با همکاری مدارس برای ایجاد آموزش تغذیه در کلاس ، تغذیه بهتر و نتایج سالم را تشویق می کند.

اخبار مرتبط  دانلود فیلم های در حال اکران آنلاین سینما – تجارت نیوز

تماس با رسانه:
Aimee Grove
[email protected]
415.706.1906

SOURCE Rise Gardens Inc.