شرکت Latitude Beverage محدوده ویسکی اسب چرخ را با گل سرسبد مستقیم بوربن گسترش می دهد

Wheel Horse Bourbon در Owensboro Distilling ، غربی ترین دستگاه تقطیر امتداد مسیر معروف کنتاکی بوربن ، بین دو تا چهار سال سن داشت. ساخته شده توسط Master Distiller Jacob Call ، دستگاه تقطیر نسل سوم و نسل هفتم کنتاکیان ، Wheel Horse Bourbon یک ویسکی Straight Bourbon است که از یک لکه خرد 70٪ ذرت ، 21٪ چاودار و 9٪ جو مالت تهیه می شود. این ویسکی از طریق روش ماش ترش سنتی تولید می شود ، در تکه های مسی تقطیر می شود و در بشکه های بلوط آمریکایی 53 گالنی که توسط دست انتخاب شده ، رسیده می شود. این ماده بدون لرز فیلتر شده و بطری با مقاومت 101 (50.5٪ ABV) است.

وی ادامه داد: “ادامه این سنت 135 ساله این تقطیر تاریخی ، که اخیراً به آن تغییر نام داده است افتخارآمیز بوده است ، بنابراین ما می توانیم از گذشته داستانی آن بهتر تجلیل کنیم.” یعقوب تماس بگیرید، مقطر کارشناسی ارشد در تقطیر Owensboro. “ما پس از بیش از هفت دهه تعطیل شدن ، برای تولید دوباره در سال 2016 افتتاح شدیم و Wheel Horse یکی از اولین مارک های ملی بود که ویسکی ما را به نمایش گذاشت. ما برای همکاری با Latitude Beverage برای انتشار Wheel Horse Bourbon بسیار هیجان زده هستیم. شما عاشق آن خواهید شد. “

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor توزیع کننده نوشیدنی داغ هوشمند (NJD-1991) را توسعه می دهد

وی گفت: “راه اندازی اسب چرخ با همکاری اوونزبورو تقطیر یک تلاش هیجان انگیز بوده است.” تری لوزوف، مدیر روحیه Latitude Beverage. “Wheel Horse Rye به سرعت طرفداران وفادار خود را کسب کرده و چندین جایزه از جمله امتیاز 94 امتیاز از مسابقه بین المللی ارواح نیویورک. تقطیر Owensboro در حال ساخت ویسکی خارق العاده و این جدید است مشروب بربون نمونه کاملی از نوار بلندی است که آنها هنگام ورود دوباره کامل به صحنه کنتاکی بوربن تنظیم کرده اند. “

ویسکی Wheel Horse Bourbon در دسترس است کالیفرنیا، کلرادو، کانکتیکت، دلاور، ایلینوی، کنتاکی، مریلند، ماساچوست، مینه سوتا، میسوری، نیوجرسی، نیویورک، جزیره رود، و تنسی. همچنین ، پس از فروش سریع دسته یک ، دسته دوم Wheel Horse Rye Whiskey در اوایل ماه نوامبر در این بازارها موجود خواهد بود. هر دو عبارت قیمت پیشنهادی خرده فروشی دارند 27.99 دلار برای یک بطری 750 میلی لیتری ، هر دو مشروب بربون و چاودار یک لوکس مقرون به صرفه برای دوستداران ویسکی.

اخبار مرتبط  دعوت به حضور آكا در سه ماهه دوم 2020 در 17 ژوئیه

برای اطلاعات بیشتر و خرید Wheel Horse Bourbon و Rye ، به اینجا مراجعه کنید www.wheelhorsewhiskey.com و دنبال کنید WheelHorseWhiskey در فیس بوک و اینستاگرام.

درباره شرکت Latitude Beverage
Latitude Beverage نوآورانه است ، بوستونشرکت مستقر در پشت نمونه کارها از مارک های ملی شراب و شراب ، از جمله 90+ سرداب ، Iron Side ، میجا سانگریا ، تاکستان های درب مجیک ، کورت فیوره، ودکا گرد و غبار استیل و ویسکی اسب چرخ. این شرکت در سال 2007 توسط کوین مهرا تاسیس شد که فرصتی را برای دسترسی بیشتر به شراب های سطح بالا با خرید بیش از حد عرضه از کارخانه های شراب سازی با امتیاز بالا در سراسر جهان ، بطری کردن شراب تحت برچسب های خود و فروش آن با قیمت پایین به مصرف کنندگان ، مشاهده کرد. این مدل تجاری منحصر به فرد ، بر اساس عملکرد چند صد ساله شرور ، پایه و اساس 90+ سرداب قرار گرفت. این شرکت اکنون به عنوان یکی از سریعترین شرکتهای تولید شراب در آمریکا شناخته شده است (IMPACT Hot Brand 2015، 2016، 2017). برای اطلاعات بیشتر به ninetypluscellars.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  iHerb مدیر ارشد مالی جدید را اعلام می کند

درباره شرکت تقطیر Owensboro
شرکت تقطیر اوونزبورو (زیرمجموعه شرکت تقطیر گرین ریور) چهارمین کشور مستقل بزرگ است مشروب بربون کارخانه تقطیر در ایالات متحده، واقع در اوونزبورو ، کنتاکی. پایه گذاری شده توسط جان W. McCulloch در سال 1885 ، DSP-KY-10 به دلیل ویسکی تحسین ملی و بین المللی دریافت کرد. امروز کارخانه تقطیر آتش سوزی ، ممنوعیت ، مالکان متعدد و یک دوره افول را تحمل کرد. تحت رهبری Master Distiller Jacob Call ، دستگاه تقطیر 90،000 بشکه تولید می کند مشروب بربون و چاودار سالانه برای عمده ، مارک خصوصی ، شرکای برچسب خصوصی. این کارخانه تقطیر غربی ترین نقطه در مسیر بوربن کنتاکی است و پذیرای بازدیدکنندگان از سراسر جهان است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.greenriverdistilling.com.

SOURCE Latitude Beverage Company