Academy Sports + Outdoors تبدیل به رسمی ترین کالاهای ورزشی و خرده فروشی در فضای باز SIAC می شود

کمیساریای SIAC اظهار داشت: “ما بسیار خوشحالیم که از این همکاری جدید هیجان انگیز با Academy Sports + Outdoors خبر می دهیم.” گریگوری مور. “هر دو آکادمی و SIAC دارای یک دیدگاه مشترک در تشویق بیشتر دختران و پسران برای شرکت در ورزش جوانان هستند – به ویژه مشارکت در بسیاری از ورزشهای غیر سنتی کم بازنمایی. ما اطمینان داریم که همکاری مشترک این مشارکت باعث پیشرفت معنادار این مهم خواهد شد.”

این مشارکت چند ساله فرصتی برای SIAC و آکادمی است که می توانند ابتکارات اجتماعی معناداری را با تمرکز بر برنامه ریزی مردمی شامل برنامه های ارتباطی و مربیگری جوانان انجام دهند. این همکاری جدید فرصتی را برای آکادمی فراهم می کند تا تجربه HBCU و قرار گرفتن در معرض طرفداران پرشور SIAC را که در بازارهای مستقر واقع شده است ، افزایش دهد.

اخبار مرتبط  Chartwells K12 از قهرمانان کافه تریا برای ارائه بیش از 35 میلیون وعده غذایی در طول بیماری همه گیر COVID-19 تقدیر می کند

وی گفت: “کنفرانس SIAC به دلیل رقابت شدید بین مدارس عضو و طرفداران پرشور ، دارای یک تاریخچه ورزشی است.” لارنس لوبری، معاون ورزشی ارشد آکادمی + بازاریابی در فضای باز. “ما افتخار و هیجان داریم که از طریق این مشارکت ابتکارات و برنامه های مربیگری جدید و سرگرم کننده ای را به SIAC و مدارس آن ارائه می دهیم.”

درباره کنفرانس ورزشی بین دانشگاهی جنوب
SIAC یک کنفرانس ورزشی NCAA است که در درجه اول متشکل از دانشکده ها و دانشگاه های سیاه پوستان است که مقر آنها در مرکز شهر است آتلانتا، جورجیا. SIAC شامل 14 نهاد عضو است (دانشگاه ایالتی آلبانی، دانشگاه آلن، دانشکده بندیکت، دانشگاه دولتی مرکزی، دانشگاه کلارک آتلانتا، دانشگاه ایالتی فورت ولی، دانشگاه ایالتی کنتاکی، دانشکده لین، کالج LeMoyne-Owen، کالج مایلز، کالج مورهاوس، دانشگاه ایالتی ساوانا، کالج اسپرینگ هیل، و دانشگاه توسکی) ، که در یک ردپای شش حالته مجاور واقع شده اند (آلاباما، گرجستان، کنتاکی، کارولینای جنوبی، تنسی و اوهایو). SIAC هفت ورزش مردانه و شش زن را حمایت مالی می کند و یکی از اعضای افتخار NCAA Division II است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.thesiac.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  به تجربه Coveris 2.0 خوش آمدید

درباره آکادمی ورزش + فضای باز
آکادمی یکی از خرده فروشی های کالاهای ورزشی و تفریحی در فضای باز در ایالات متحده است. در اصل در سال 1938 به عنوان یک تجارت خانوادگی در تاسیس شد تگزاس، آکادمی به 259 فروشگاه در 16 ایالت همسایه ، در درجه اول در جنوب ایالات متحده رشد کرده است. ماموریت آکادمی تهیه “سرگرمی برای همه” است و آکادمی این ماموریت را با یک استراتژی تجاری محلی و ارزش پیشنهادی که به شدت با طیف گسترده ای از مصرف کنندگان ارتباط برقرار می کند ، انجام می دهد. مجموعه محصولات آکادمی از طریق مارک های برتر ملی و نمونه کارهایی از 17 مارک تجاری خصوصی ، دسته های کلیدی فضای باز ، پوشاک ، کفش و ورزش و تفریح ​​را مورد توجه قرار می دهد که فراتر از کالاهای ورزشی سنتی و پوشاک است.

اخبار مرتبط  ایمنی رستوران با استفاده از دستگاه جدید نمک و فلفل بدون تماس با Sani Shaker تقویت شده است

SOURCE Academy Sports + فضای باز

لینک های مربوطه

http://www.academy.com