تاکو کابانا جشنواره Enchilada را با بازگشت Enchiladas جشن می گیرد

صفحات دو آنچیلادا به صورت رایگان در دسترس خواهد بود 5.99 دلار و صفحات سه آنچیلادا در دسترس خواهد بود 7.69 دلار. هر بشقاب شامل برنج ، لوبیای سرخ شده ، گوآکامول و دو عدد تورتیلا آرد است. میهمانان می توانند با انتخاب یک مرغ خرد شده ، گوشت گاو آسیاب شده یا فجیتای مرغ ، روی انسیلادا خود را قرار دهند 99 دلار، یا استیک fajita برای 1.29 دلار. میهمانان همچنین می توانند TC Pantry راحت را در فروشگاه یا آنلاین خریداری کرده و یک غذای آماده 12 بسته ای Enchilada Casserole را برای تهیه خانه به خانه ببرند 24.99 دلار برای آشپزی و غذا خوردن در خانه ، گزینه ای مناسب برای هر شام خانوادگی یا اجتماع.

اخبار مرتبط  Arrow Organics 20: 1 CBD را به خط تولید THC نشان می دهد

سفارشات Enchilada Fest را می توان از طریق سفارش آنلاین برای پیشخوان جلو و وانت ، از طریق درایو از طریق تلفن همراه یا با سفارش موبایل هنگام استفاده از MyTC انجام داد برنامه یا TacoCabana.com. اتاق های غذاخوری و پاسیوهای Taco Cabana نیز اکنون باز هستند.

وی گفت: “نه تنها خانواده داخلی TC ما درخواست بازگرداندن امضای خود را ارائه داده اند ، بلكه مهمتر اینكه مهمانان TC از ما خواسته اند كه آنها را به فهرست TC برگردانیم.” استوکینجر غنی، مدیرعامل و رئیس گروه رستوران فیستا ، شرکت “ما نمی توانستیم از بازگشت آنها بیشتر هیجان زده شویم و حتی از اینکه می توانیم شش طعم جدید را برای مهمانان خود به ارمغان بیاوریم بسیار هیجان زده خواهیم شد.”

اخبار مرتبط  Dreame Technology بیش از 1 میلیون دلار برای جارو برقی بدون سیم T20 افزایش می یابد

علاوه بر جشنواره Enchilada Fest ، Taco Cabana با عرضه Caramel Apple Empanadas جدید خود ، پیشنهادات منوی پاییزی خود را شیرین می کند. از فردا ، مهمانان می توانند فقط دو عدد کارامل سیب Empanadas را فقط برای خرید خریداری کنند 2.99 دلار.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Enchilada Fest یا Taco Cabana’s Caramel Apple Empanadas ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید TacoCabana.com.

اخبار مرتبط  خطر آلرژی های غذایی را کاهش دهید

منبع Taco Cabana

لینک های مربوطه

http://TacoCabana.com