مبارزه با هدر رفتن آب؟ دوش بیشتر!

روتردام ، هلند، 13 اکتبر 2020 / PRNewswire / – هامولز دوش گردشی جدیدی را برای خانه های سیار ، وانت های مخصوص مسافرتی و زندگی در فضای باز ارائه می دهد. مناطق عمده در سراسر جهان در آینده بسیار نزدیک دچار بحران آب خواهند شد یا در حال حاضر با یک بحران کنار می آیند. این شرکت یک راه حل مقرون به صرفه به نام Loopz دارد که به شما اجازه می دهد به جای 60 لیتر فقط با 6 لیتر آب دوش بگیرید. با این کار 90٪ در مصرف آب صرفه جویی می کنید. “این دوش صرفه جویی در مصرف آب برای خانه های سیار ، اتاق های مسافرتی و فضای باز ساخته شده است” طبق گفته این شرکت

فناوری Loopz
Loopz دوشی است که فقط با 6 لیتر آب کار می کند. می توان آن را به هر منبع تغذیه 12 ولت مانند مبدل ، بسته باتری یا پاوربانک USB-C متصل کرد. Loopz دارای یک سیستم فیلتراسیون است که کیفیت مناسب آب را تضمین می کند. دوش با یک پمپ کم مصرف کار می کند که خروجی معادل یک سر دوش معمولی صرفه جویی در مصرف آب را دارد. Loopz را می توان در خانه های سیار ، وانت های مخصوص نگهداری نصب کرد و یا می توان با استفاده از چادر دوش اختیاری به عنوان دوش در فضای باز استفاده کرد. در همه موارد ، تمام اجزای داخلی می توانند به سرعت تمیز یا جایگزین شوند.

کیفیت آب
Loopz یک دوش در گردش است ، به این معنی که شما به طور جزئی از آب دوش برای مدت زمان دوش خود استفاده می کنید. Loopz از فناوری پیشرفته شستشوی آب استفاده می کند تا بهترین کیفیت آب را به شما ارائه دهد. این شرکت یک سیستم تمیزکاری سه فاز طراحی کرده است. ابتدا مخزن رسوب ذرات بزرگی مانند شن و غبار را جمع می کند. بعدی فیلتر 40 میکرونی قابل تعویض پلی پروپیلن است که ذرات را مسدود می کند. در آخرین مرحله ، یک منبع نور LED UVC اختیاری به طور موثری اکثر باکتری ها ، جلبک ها و ویروس ها را از بین می برد (99.99٪). این مراحل کیفیت آب مناسب برای اهداف دوش را تضمین می کند.

پروژه خانه 50 لیتری
همه ما بیش از حد از آب استفاده می کنیم. در آینده نزدیک شهرهای بزرگ جهان دچار بحران آب خواهند شد یا در حال حاضر با یک بحران کنار می آیند. که در کیپ تاون ، آفریقای جنوبی، “روز صفر” قبلاً به واقعیت پیوسته و 4 میلیون کاپیتونی خود را مجبور کرده است که مصرف آب خود را فقط به 50 لیتر در هر روز در روز کاهش دهند. بلومبرگ و پروکتر اند گمبل پروژه 50 لیتری خانه را آغاز کرده اند و تلاش می کنند مردم را برای توسعه نوآوری هایی که می توانند مصرف آب را کاهش دهند ، گرد هم آورند. هامولز می خواهد با صرفه جویی در 90٪ آب دوش در تمام محیط ها ، چه در خانه و چه در فضای باز ، در دستیابی به آن هدف سهیم باشد.

درباره هامولز
هامولز در سال 2015 توسط گروهی از کارآفرینان تاسیس شد که می خواستند ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی و انرژی ، با تمرکز بر بازیابی حرارت فاضلاب ، تجربه دوش گرفتن بهتر را داشته باشند. این شرکت HomeSpa را در سال 2017 ایجاد کرده است. این دوش سلامتی با فن آوری بالا از آب بسیار کمی استفاده می کند در حالی که حداکثر 40 لیتر آب از دوش آب ارائه می دهد. در سال 2019 Blue معرفی شد. این محصول آب را به گردش در نمی آورد اما در عوض از یک مبدل حرارتی استفاده می کند که به شما امکان می دهد حدود 75٪ انرژی مصرف شده را بازیابی کنید.

پرونده های مرتبط

مشخصات_Loopz.pdf

تصاویر مرتبط

loopz-the-endless-shower.jpg
لوپز ، دوش بی پایان
لوپز ، دوش بی پایان

filtration-process.jpg
فرآیند تصفیه
فیلتر ماژول دارای 3 مرحله مختلف است: فیلتر رسوب ، میکروفیلتر PP ، فیلتر UV-C.

لینک های مربوطه

هامولز – لوپز

پروژه خانه 50L

منبع Hamwells

اخبار مرتبط  بازار ناودان باران به ارزش 7.9 میلیارد دلار تا سال 2025