ترفند یا درمان؟ آکرنا هالووین را با تولید 103 میلیون دلار فروش شاهدانه پیش بینی می کند

دنور، 13 اکتبر 2020 / PRNewswire / – طبق اطلاعات تجاری Akerna (Nasdaq: KERN) ، یک نرم افزار سازمانی ، پیشرو ارائه دهنده فناوری انطباق و توسعه دهنده اولین نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) بذر برای فروش صنعت شاهدانه (MJ Platform) ) ، خرده فروشان حشیش می توانند انتظار افزایش فروش در آخر هفته تعطیلات هالووین را داشته باشند.

در روز جمعه قبل از هالووین (30/10/30) ، انتظار می رود فروش استفاده از بزرگسالان 11 درصد در مقایسه با میانگین فروش روزانه افزایش یابد ، در حالی که فروش پزشکی ثابت است. در هالووین پیش بینی می شود که فروش شاهدانه پزشکی 5 درصد افزایش یابد ، در حالی که فروش در بزرگسالان تقریباً 14 درصد افزایش می یابد.

“از نظر تاریخی ، هالووین 5 استهفتم بزرگترین روز فروش شاهدانه سال ” رایان بالمن، مهندس هوش تجاری ، آکرنا. “در طی دو روز انتظار داریم فروش حشیش تقریباً تولید شود 103 میلیون دلار در کل کشور “.

بینش های اضافی

میانگین پیش بینی شده اندازه بلیط

 • استفاده بزرگسالان – 74.48 دلار
 • پزشکی – 124.43 دلار

فروش محصولات بر اساس دسته بندی

 • گل – 41٪
 • کارتریج / قلم – 35.3٪
 • کنسانتره – 10.7٪
 • مواد خوراکی تزریق شده – 10.4٪
 • سایر موارد – 2.6٪

سفارش فروش توسط جنسیت

 • مرد – 65٪
 • زن – 35٪

سفارش فروش بر اساس گروه های سنی

 • زیر 30 – 23.2٪
 • 30-40 – 27.6
 • 40-50 – 20٪
 • 50-60 – 14.7
 • بیش از 60 – 14.5

درباره آزادراه MJ
آزادراه MJ فراتر از نرم افزار به عنوان سرویس است. راه حل برجسته آن ، MJ Platform ، شامل Platform Insights است. اکنون اپراتورها ، سرمایه گذاران و تنظیم کنندگان می توانند به بزرگترین و از نظر آماری مربوط به پایگاه داده صنعت برای هدایت تصمیمات تجاری مبتنی بر داده دسترسی پیدا کنند.

اخبار مرتبط  رستوران برندهای بین المللی شرکت گزارش نتایج سه ماهه اول سال 2020

Platform Insights فراهم می کند:

 • بیشترین ارتباط آماری در بین کشورها
 • داده های نرمال شده (از سیستم عامل های مختلف POS متفاوت ساخته نشده است)
 • اطلاعات کامل زنجیره تأمین حشیش
 • بینش های تجاری در روش مدیریت رده پایه گذاری شده است

Platform Insights می تواند حدس را از بین ببرد و پاسخ س questionsالاتی مانند:

 • بازده ناخالص موجودی کالا چقدر است؟
 • چه SKU هایی باید حمل شود؟
 • مجاورت سبد چگونه بر استراتژی های تخفیف و نگهداری تأثیر می گذارد؟
 • یک سال یا پنج سال پس از جرم زدایی از شاهدانه ، یک بازار پزشکی چگونه به نظر می رسد؟

اینجا کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم عامل MJ.

درباره آکرنا:
آکرنا (Nasdaq: KERN) یک شرکت نرم افزاری سازمانی است که متمرکز بر ارائه سازگارانه صنعت حشیش ، کنف و CBD است. Akerna برای اولین بار در سال 2010 راه اندازی شد 20 میلیارد دلار در فروش حشیش تا به امروز و اولین شرکت نرم افزاری حشیش است که در Nasdaq ذکر شده است. فناوری سنگ بنای این شرکت ، MJ Platform ، زیرساخت پیشرو در جهان به عنوان یک بستر خدمات ، قدرت خرده فروشان ، تولید کنندگان ، مارک ها ، توزیع کنندگان و پرورش دهندگان را فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید https://www.akerna.com/

درباره گزارش آکرنا فلش:
Flash Report نگاهی است به روند خرید در بازار شاهدانه که توسط شرکت تابعه آزادراه MJ Freeway ثبت شده است. آزادراه MJ پلتفرم MJ را فراهم می کند ، راه حل پیشرو در صنعت برای فناوری انطباق نظارتی ، از بذر تا فروش تا خود. برخی از موارد گزارش فلش ممکن است شامل هوش تجاری ناشی از خانواده شرکت های Akerna باشد ، از جمله Ample Organics ، Leaf Data Systems ، solo علوم و Trellis.

اخبار مرتبط  ریحانا پوست زیادی را راه اندازی کرد

** داده ها از MJ Platform ، ارائه دهنده اصلی نرم افزار انطباق با حشیش برای صنعت ماری جوانا گرفته شده است. گزارش دهی داده ها از اپراتورها با استفاده از راه حل های MJ Platform Akerna بدست می آید. این افزایش ها مربوط به دوره قبل است. منابع اطلاعاتی هوش تجاری دیگر می تواند شامل ابزارهای انحصاری مورد استفاده خانواده خانواده آکرنا باشد.

اظهارات آینده نگر:
برخی از اظهارات ارائه شده در این نسخه “اظهارات آینده نگرانه” به معنای مقررات “بندرگاه امن” قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 است. هنگامی که در این بیانیه مطبوعاتی استفاده می شود ، کلمات “تخمین ها” ، “پیش بینی می شود” ، “” انتظار می رود “،” پیش بینی می کند “،” پیش بینی ها “،” برنامه ها “،” قصد دارد “،” معتقد است “،” به دنبال “،” ممکن است “،” خواهد شد “،” باید “،” آینده “،” پیشنهاد “و تغییرات این کلمات یا عبارات مشابه (یا نسخه های منفی این کلمات یا عبارات) برای شناسایی عبارات آینده نگر است. این اظهارات آینده نگرانه شامل اظهاراتی در مورد افزایش پیش بینی شده فروش حشیش در حوالی آخر هفته تعطیلات هالووین و توانایی تیم MJ Platform برای کمک به اپراتورها برای تصمیم گیری از طریق تجزیه و تحلیل و گزارشگری است. این اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد ، شرایط یا نتایج آینده نیستند و شامل تعدادی از خطرات شناخته شده و ناشناخته قابل توجه ، عدم قطعیت ها ، مفروضات و سایر عوامل مهم است که بسیاری از آنها خارج از کنترل آکرنا هستند ، که می تواند نتایج واقعی ایجاد کند یا نتایج تفاوت اساسی با آنچه در بیانیه های آینده نگر بحث شده است ، دارد. از جمله عوامل مهم ، که ممکن است بر نتایج یا نتایج واقعی تأثیر بگذارد ، شامل موارد زیر است: (i) توانایی Akerna در برقراری روابط با مشتریان و تأمین کنندگان و حفظ مدیریت و کارمندان اصلی آن ، (ii) تغییر در قوانین و مقررات قابل اعمال ، (III) تغییرات در بازار به دلیل همه گیری ویروس کرونا یا سایر عوامل بازار ، (IV) و سایر خطرات و عدم قطعیت ها که هر از گاهی در پرونده های آکرنا در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده افشا می شود ، از جمله موارد تحت “عوامل خطر” در آن. به شما هشدار داده می شود که به اظهارات آینده نگر اعتماد بیجا نکنید. تمام اطلاعات اینجا فقط در مورد تاریخ این مقاله ، در مورد اطلاعات مربوط به Akerna یا تاریخ چنین اطلاعاتی ، در مورد اطلاعات از اشخاص غیر از Akerna ، صحبت می کنند. آکرنا وظیفه ای برای به روزرسانی یا بازنگری اطلاعات مندرج در اینجا بر عهده ندارد. پیش بینی ها و برآوردهای مربوط به صنعت و بازارهای نهایی آکرنا بر اساس منابعی قابل اعتماد است. با این حال ، هیچ اطمینان حاصل نمی شود که این پیش بینی ها و تخمین ها به طور کامل یا تا حدی دقیق خواهند بود.

اخبار مرتبط  JAMNOLA ™ ، نخستین پنجره تجربی جدید نیواورلئان ، اول اوت افتتاح می شود

منبع آکرنا

لینک های مربوطه

https://www.Akerna.com