داروسازی کانابیس پروفسور زمیر هالپرن را به هیئت علمی مشاوران خود منصوب می کند

تلآویو، اسرائیل و بتسدا ، مریلند، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – Cannabics Pharmaceuticals Inc. (OTCQB: CNBX) ، یکی از رهبران داروی شخصی کانابینوئید با محوریت سرطان و عوارض جانبی آن ، امروز اعلام کرد که پروفسور زمیر هالپرن را به عنوان هیئت علمی مشاوران خود منصوب کرده است.

پروفسور هالپرن ، پزشک ارشد انستیتوی معده در مرکز پزشکی سوراسکی در تل آویو ، اسرائیل، به هیئت علمی مشاوران شرکت ملحق می شوید و با تصدیق بالینی ایمنی و کارآیی فرمولهای جدید کانابیس شرکت برای معالجه سرطان روده بزرگ ، به جلو می روید.

براساس كارآزمايي هاي باليني قبل از كارآزمايي باليني كه در شركت غربالگري توان بالاي شركت (HTS) در شركت انجام شده است اسرائيلاین شرکت با نشان دادن اثرات نکروز مثبت دیفرانسیل کانابینوئیدها بر روی سلولهای سرطانی روده بزرگ ، این شرکت همچنان به تلاشهای خود در زمینه سرطان دستگاه گوارش ادامه می دهد.

پروفسور هالپرن به عنوان رئیس انجمن مطالعات کبد اسرائیلی ، رئیس اتحادیه دستگاه گوارش اسرائیل ، رئیس شورای ملی مواد غذایی و کشاورزی خدمت کرده و هم اکنون رئیس شورای ملی تغذیه و بیماری های کبدی معده در وزارت بهداشت است. .

پروفسور هالپرن به پروفسور می پیوندد. آموس تورن در هیئت مشاوره علمی شرکت

پروفسور آموس تورن از سال 2001 مدیر گروه هماتو-انکولوژی و BMT کودکان در مرکز پزشکی شبا و استاد گروه علوم خونشناسی ، دانشکده پزشکی ساکلر است. دانشگاه تل آویو. پروفسور تورن متخصص در اطفال ، خون شناسی عمومی و هماتوآنکولوژی کودکان است. وی همچنین دارای مدرک دکترا در ژنتیک و واجد شرایط فوق لیسانس مدیریت پزشکی (MHA) در دانشکده بازرگانی رکناتی است ، دانشگاه تل آویو.

دکتر. گیل فیلررئیس هیئت مشاوره Cannabics اظهار داشت: “ما ممنونیم که فردی از کالیبر مانند پروفسور هالپرن به ما ملحق شده است. پس از نتایج قبلاً از آزمایش های پیش بالینی ما اعلام شد. اسرائيل. دانش ، تخصص و درک عمیق پروفسور هالپرن در معده ، از دیدگاه و تلاش شرکت در شخصی سازی روشهای درمانی مبتنی بر کانابینوئید پشتیبانی می کند. ”

درباره داروسازی Cannabics

Cannabics Pharmaceuticals Inc. (OTCQB: CNBX) یک شرکت عمومی ایالات متحده است که در حال توسعه بستری است که از ابزارهای جدید غربالگری مواد مخدر برای ایجاد روشهای درمانی مبتنی بر کانابینوئید برای سرطان استفاده می کند که دقیق تر مشخصات بیمار را نشان می دهد. Cannabics با تهیه ابزاری برای ارزیابی اثربخشی بر اساس شخصی ، به انتقال کانابینوئیدها به آینده درمان سرطان کمک می کند. تحقیق و توسعه این شرکت در اسرائیل مستقر است ، جایی که توسط وزارت بهداشت مجوز انجام تحقیقات علمی و کلینیکی در مورد فرمولاسیون کانابینوئید و سرطان را دارد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.cannabics.com مراجعه کنید.

برای آخرین به روزرسانی های دارویی Cannabics ، این شرکت را در توییترCannabics ، FacebookCannabicsPharmaceuticals ، LinkedIn و Instagram در نظر بگیریدCannabics_Pharmaceuticals.

سلب مسئولیت:

برخی از بیانیه های موجود در این نسخه ممکن است اظهارات آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواستهای اوراق بهادار خصوصی 1995 و سایر قوانین مربوط به اوراق بهادار ایالات متحده در ایالات متحده باشد. این قبیل اظهارات شامل ، اما محدود به اظهارات مشخص شده توسط کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “قصد” ، “برنامه” ، “اهداف” ، “پروژه” و عبارات مشابه نیست. اظهارات موجود در این نسخه بر اساس اعتقادات و انتظارات فعلی مدیریت شرکت ما است و در معرض خطرات و ابهامات قابل توجهی قرار دارد. نتایج واقعی ممکن است با آنچه بیان شده در بیانیه های آینده نگر است متفاوت باشد. عوامل بیشماری می توانند در ایجاد چنین اختلافاتی از جمله ، اما محدود به آنها ، نتایج آزمایشات بالینی و سایر مطالعات ، چالش های ذاتی در ابتکارات توسعه محصول جدید ، تأثیر هر محصول رقابتی ، توانایی ما در مجوز و محافظت از مالکیت معنوی ما ایجاد نکنند. ، توانایی ما برای جمع آوری سرمایه اضافی در آینده که برای حفظ شغل ما ضروری است ، تغییر در سیاست ها و مقررات دولت ، دادخواست احتمالی توسط ما یا علیه ما ، هرگونه بررسی دولت بر روی محصولات یا شیوه های ما و همچنین سایر خطرات مورد بحث از طرف دیگر زمان حضور در پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، بدون محدودیت ، آخرین گزارش 10-Q ما در تاریخ 13 آوریل ثبت شدهفتم، 2020. ما وظیفه نداریم هرگونه بیانیه آینده نگر یا هرگونه اطلاعات مندرج در این بیانیه مطبوعات یا سایر افشای عمومی را در هر زمان به روز کنیم. سرانجام ، به سرمایه گذاران یادآوری می شود که تنها اطلاعیه ها یا اطلاعات مربوط به Cannabics Pharmaceuticals Inc. ، که توسط شرکت تأیید شده است ، باید از خود این شرکت نشات گرفته و نام ما را به عنوان منبع آن در اختیار داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Cannabics:
Cannabics Pharmaceuticals Inc.
تلفن: + 1- (877) -424-2429
[email protected]
http://www.Cannabics.com

SOURCE Cannabics Pharmaceuticals Inc.

لینک های مربوطه

https://cannabics.com

اخبار مرتبط  Cyclebit خدمات پرداخت تجارت الکترونیکی را برای پذیرش ارزهای رمزپایه همراه با روش های پرداخت منظم راه اندازی می کند

پاسخی بگذارید