راهنمای MICHELIN “غذای مجازی خانواده” را به افتخار آفرینی ، قدرت ، مقاومت رستوران های کالیفرنیا ارائه می دهد

گووندال پولنک ، مدیر بین المللی راهنمایان MICHELIN گفت: “ما می دانیم که صنعت رستوران هنوز با چالش های زیادی روبرو است.” “ما اطمینان داریم که این اتفاق رخ خواهد داد ، به محض این که پروتکل های ایمنی و بهداشت اجازه دهد. غذاخوری ها تمایل خود به غذای عالی را از دست نخواهند داد ؛ در واقع ، اهمیت یک وعده غذایی مشترک هرگز به اندازه این در ذهن ما نبوده است. زمان.”

راهنمای MICHELIN یک گردهمایی آنلاین از پشتیبانی را میزبانی خواهد کرد کالیفرنیا رستوران ها از طریق یک وعده غذایی خانوادگی مجازی در 27 اکتبر 2020، در ساعت 4 عصر PT. “وعده غذایی خانوادگی” یک سنت گرامی در سراسر جهان است که در آن کارکنان رستوران قبل از شروع سرویس غذا از یک وعده غذایی که توسط یکی از غذاهای خود تهیه شده است لذت می برند.

اخبار مرتبط  استفاده مداوم از ژل الکل نیاز به مراقبت با هیدراتاسیون دارد

رستوران داران و دوستداران غذا می توانند با مراجعه به guide.michelinman.com صندلی پشت میز را امن کرده و در این رویداد ثبت نام کنند. این گردهمایی مجازی با حمایت مالی برگزار می شود رمی مارتین و از یوتیوب پخش خواهد شد.

وی گفت: “اگرچه انتخاب های سال 2020 اعلام نخواهد شد ، اما راهنمای MICHELIN می خواهد استعدادهای جدید و الهام بخشی شناخته شود.” نورا واس، مدیر غذا و تجارب سفر برای میشلن آمریکای شمالی. “ما از رویداد Family Meal به عنوان فرصتی برای به نمایش گذاشتن بیش از 20 کشف جدید بازرس در سراسر ایالت استفاده خواهیم کرد.”

علاوه بر شناخت استعدادهای جدید در کالیفرنیا، این رویداد همچنین شامل حضور آشپزهای مشهور ، یک جمع آوری کمک آنلاین به نفع انجمن بانک های غذایی کالیفرنیا و معرفی اولین تمایز پایداری در ایالات متحده.

راهنمای MICHELIN اخیراً 100000 ماسک صورت را به انجمن بانک های غذایی کالیفرنیا اهدا کرده است تا در تلاش برای کمک به بیماری های همه گیر و آتش سوزی سازمان کمک کند. انجمن بانکهای غذایی کالیفرنیا که رهبری مبارزه با گرسنگی را بر عهده دارد ، 42 بانک غذا را نمایندگی می کند که با 6000 سازمان محلی برای تغذیه سالانه میلیون ها کالیفرنیا شریک هستند. این سازمان همچنین به نگه داشتن بانک های مواد غذایی با غذاهای مغذی کمک می کند ، اعضای جامعه را با برنامه های تغذیه ای متصل می کند ، از شبکه ایمنی تغذیه محافظت و تقویت می کند و تلاش می کند دسترسی عادلانه ای به غذا برای همه مردم کالیفرنیا ایجاد کند.

اخبار مرتبط  مبلمان FURNITURE چین 2020 برای ارائه یك منبع كمك دیجیتال تحت عادی جدید

درباره میشلن
میشلن ، شرکت پیشرو در زمینه تحرک ، به افزایش پویایی تحرک مشتریان خود اختصاص داده است. طراحی و توزیع مناسب ترین لاستیک ها ، خدمات و راه حل ها برای نیازهای مشتریان خود. ارائه خدمات دیجیتالی ، نقشه ها و راهنماها برای کمک به غنی سازی سفرها و سفرها و ایجاد تجارب منحصر به فرد آنها. و تولید مواد با فناوری پیشرفته که به صنایع مختلفی خدمت می کنند. دفتر مرکزی آن در گرینویل ، S.C.، میشلن آمریکای شمالی(www.michelinman.com) بیش از 21،400 کارمند دارد و 19 کارخانه تولید عمده را اداره می کند.

اخبار مرتبط  جیمی جاروبرقی JV85 Pro "Super Suction King" را راه اندازی کرد

منبع میشلن

لینک های مربوطه

www.michelinmedia.com