StorageMart از شرکای جدید استقبال می کند

بزرگترین شرکت خصوصی در صنعت خود ذخیره سازی از GIC ، Cascade Investment و دیگران به عنوان مالکان مشترک استقبال می کند

کلمبیا ، م.، 13 اکتبر 2020 / PRNewswire / – StorageMart ، بزرگترین شرکت شخصی خود ذخیره سازی در جهان ، امروز اعلام کرد که GIC ، به همراه Cascade Investment ، L.L.C. و سایر سرمایه گذاران به مالک اکثریت E پیوستند. استنلی کرونکه و خانواده برنام به عنوان شریک تجاری. با هم ، شرکای StorageMart متعهد هستند که به شرکت در دستیابی به مقیاس استراتژیک و گسترش عملیات کمک کنند.

ارزش معامله StorageMart با ارزش تقریبی USD معادل USD 2.7 میلیارد دلار.

مدیریت روزمره این شرکت با هدایت ادامه خواهد یافت کریس برنام به عنوان مدیر ارشد اجرایی مایک برنام به عنوان رئیس جمهور و مدیر ارشد سرمایه گذاری ، و رایان مک کنزی به عنوان مدیر ارشد مالی

StorageMart که توسط خانواده Burnam تاسیس شده است ، فروشگاه های مستقر در سراسر آن را مالک و اداره می کند ایالات متحده، کانادا، و انگلستان. این شرکت یک پلت فرم یکپارچه عمودی است که دارای ویژگی های خود ذخیره سازی در سراسر جهان است ، فعالیت می کند و توسعه می یابد. StorageMart یک صنعت در ایجاد استراتژی های عملیاتی است که عملکرد و سودآوری تسهیلات را افزایش می دهد.

اخبار مرتبط  مارلر کلارک پرونده دوازدهم دادخواست از طرف قربانی شیوع بیماری سیکلوسپورا را تشکیل می دهد

کریس برنام، مدیر ارشد اجرایی StorageMart ، گفت ، “رهبری و پشتیبانی آقای Kroenke به این شرکت اجازه داده است تا موفقیت چشمگیری کسب کند. بخش خود ذخیره سازی به سرعت در حال پیشرفت است و شرکتهایی که می توانند از فناوری ، عملیات پیشرفته و تجربه مشتری به یاد ماندنی استفاده کنند. برای انجام این کار ، مقیاس یک نیاز اساسی است. با ترکیب نیروهای آقای کرونکه و شرکای جدید ما GIC و Cascade Investment ، StorageMart در موقعیت بی نظیری برای دستیابی به استراتژی های رشد خود در بازارهای فعلی و جدید خواهد بود ”

اخبار مرتبط  جدیدترین تجزیه و تحلیل از مشاوران ImmersivEdge به سرمایه گذاران کمک می کند تا در صنعت پویا و عینک های شیشه ای حرکت های صحیح را انجام دهند

سیتی گروپ به عنوان مشاور مالی انحصاری StorageMart فعالیت می کرد. Kirkland & Ellis LLP به عنوان مشاور حقوقی StorageMart خدمت می کرد ، Torys LLP به عنوان مشاور حقوقی GIC ، کلاری گوتلیب استین & Hamilton LLP به عنوان مشاور حقوقی Cascade و Baker & McKenzie LLP به عنوان مشاور حقوقی E فعالیت کردند. استنلی کرونکه.

درباره GIC
GIC یک شرکت سرمایه گذاری پیشرو در جهان است که در سال 1981 برای مدیریت تاسیس شده است سنگاپور ذخایر خارجی یک سرمایه گذار منضبط با ارزش بلند مدت ، GIC به طور منحصر به فرد برای سرمایه گذاری در طیف گسترده ای از طبقات دارایی ، از جمله سهام ، درآمد ثابت ، سهام خصوصی ، املاک و مستغلات و زیرساخت ها قرار گرفته است. در سهام خصوصی ، GIC از طریق وجوه و همچنین به طور مستقیم در شرکت ها سرمایه گذاری می کند و با مدیران صندوق و تیم های مدیریت خود مشارکت می کند تا به مشاغل کلاس جهانی کمک کند تا به اهداف خود برسند. دفتر مرکزی آن در سنگاپور، GIC بیش از 1700 نفر را در 10 دفتر در شهرهای مهم مالی در سراسر جهان استخدام می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد GIC ، لطفا به www.gic.com.sg مراجعه کنید یا ما را در LinkedIn دنبال کنید.

اخبار مرتبط  گروه Boats بازار هلندی Botentekoop را خریداری می کند

درباره Cascade Investment
سرمایه گذاری Cascade ، L.L.C. یک نهاد سرمایه گذاری خصوصی است. تنها عضو Cascade است ویلیام اچ گیتس سوم.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
ذخیره سازی مارت
سارا لیتل
مدیر عامل ، بازاریابی دیجیتال
573.449.0091
[email protected]

SOURCE StorageMart

لینک های مربوطه

http://www.storage-mart.com