شرکت شراب خانواده میلر نمونه کارها از گروه شراب BNA Wine را به دست می آورد

به عنوان بخشی از برنامه رشد چند ساله شرکت شراب خانواده میلر ، این شرکت خانوادگی متعلق به چند نسل ، مارک های گروه شراب BNA را خریداری کرده و بدین ترتیب سبد نام تجاری آنها را گسترش داده است تا به منظور گسترش حضور در بازار در زنجیره های پیشرو خرده فروشی در سراسر کشور و ایجاد تجارت بیشتر ، پیشنهاد قوی برای کانال های DTC.

می گوید: “BNA با ایجاد شرابهای مرسوم و با کیفیت بالا که به طور گسترده در دسترس هستند کار بزرگی در تأمین خواسته های مصرف کنندگان انجام داده است.” نیکلاس میلر، معاون فروش و بازاریابی. “اضافه کردن این مجموعه کاملاً متناسب از مارک ها نه تنها به ما این فرصت را می دهد تا بتوانیم دامنه خود را در زنجیره های خرده فروشی گسترش دهیم ، بلکه همچنین به اعضای کلوپ خانواده شراب میلر که به تازگی راه اندازی شده است ، انواع مختلفی از شراب را امتحان می کنیم. همه در کل ، ما از آوردن این مارک ها به داخل هواپیما بسیار هیجان زده هستیم. “

اخبار مرتبط  ITC Savlon ضد عفونی کننده دست را برای کمتر از یک سکه راه اندازی می کند

اضافه می کند مارشال میلرمعاون عملیاتی رئیس جمهور ، “ما از خرید مجموعه مارک های BNA Wine Group از شرکت Miller Family Wine بسیار خوشحال هستیم. در طی چند سال گذشته ، ما به دنبال فرصت های جدید برای رشد شرکت خود به صورت متفکرانه و ارگانیک بوده ایم ، در حالی که هنوز یافتن راه هایی برای دستیابی به مصرف کنندگان جدید از راه راهبردی. خرید این مارک ها و به ویژه Butternut گامی مهم در جهت دستیابی به این اهداف کلان است. ”

اخبار مرتبط  مک کورمیک و درو بریمور شریک برای #TacosTogether زنده واقعه مجازی در تاریخ 19 ماه مه و یک میلیون دلار کمک مالی برای تأمین کمک در گرسنگی به کودکان نیازمند

شرکت شراب خانوادگی میلر

شرکت شراب خانواده میلر بخشی از شرکت های Thornhill است – مارک چتری پیشرو در صنعت یکی از کالیفرنیا خانواده های برتر شراب کاری ، خانواده میلر ، که کشاورزی کرده اند کالیفرنیا ساحل مرکزی برای پنج نسل. شرکت شراب خانوادگی میلر برچسب های شراب مارک ملی تحسین شده را مدیریت می کند ، از جمله J. Wilkes ، بالارد لین، شراب های Smashberry و Barrel Burner ، مارک های کنترل برچسب برای خرده فروشان برجسته در سراسر ایالات متحده و اردوگاه فرانسوی تاکستان در پاسو روبلز.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت شراب خانواده میلر ، به سایت www.millerfamilywinecompany.com مراجعه فرمایید. برای عضویت در کلوپ شراب خانواده میلر ، لطفاً از سایت millerfamilywineclub.com دیدن کنید.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ترکیبی از کولر در فضای باز و کیف دستی (LVT-214)

SOURCE شرکت شراب خانواده میلر