Speck از موارد محافظ ضد میکروبی محافظ iPhone 12 ، iPhone 12 mini ، iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max رونمایی کرد

Speck برای ادغام محافظت از محصول Microban® در تمام موارد سری iPhone 12 با Microban International ، رهبر جهانی در فناوری ضد میکروبی ، همکاری کرده است. Microban محافظت از محصول کاربران Speck را در برابر لکه ها و باکتری های ایجاد کننده بو در سطوح مورد فراهم می کند. مصرف کنندگان خیالشان راحت است که قاب گوشی آنها با هدف قرار دادن میکروب های نامرئی که سطح را آلوده می کنند ، تمیزتر از آن چیزی است که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است. به طور مداوم کار می کند ، فن آوری Microban در برابر طیف وسیعی از باکتری ها برای مبارزه با رشد 24/7 ، برای مادام العمر اثبات شده است.

سری جدید Speck از نوع Presidio®2 با فناوری Presidio2 Armor Cloud در Speck شامل پیشرفتی در محافظت از دستگاه است که از کپسول های هوا برای مقاومت در برابر آسیب در برابر ضربه استفاده می کند. برای ایجاد فناوری Presidio2 Armor Cloud ، Speck طرحی اختصاصی را توسعه داد که کپسول های هوا را در امتداد محیط مورد تنظیم می کند. هنگام برخورد ، کپسول های هوا مانند کیسه هوا ، روی بالشتک هوا خم می شوند و دستگاه را معلق می کنند. Speck به طور مداوم در حال ابداع و بررسی روش های بسته بندی بیشترین محافظت در عین حفظ طراحی باریک و برجسته Speck است. خط Presidio2 شامل Presidio2 Armour Cloud ، Presidio2 Grip و Presidio2 Pro است.

اخبار مرتبط  Modine برای میزبانی سه ماهه دوم کنفرانس درآمد 2021 مالی در 6 نوامبر سال 2020 برگزار می شود

همچنین مجموعه ای از موارد Presidio Perfect-Clear نیز موجود است. مواردی که در سری Presidio Perfect-Clear وجود دارد برای نشان دادن زیبایی و رنگهای زنده سری آیفون 12 ، وضوح درخشان و محافظت در برابر افت 13 فوت را به همراه دارد. یک پوشش شفاف و شفاف نوآورانه در برابر زردی و تغییر رنگ در طول زمان تضمین می شود. خط Presidio Perfect-Clear شامل موارد مختلفی است که هم به عملکرد و هم به سبک پاسخ می دهد: Presidio Perfect-Clear ، Presidio Perfect-Clear با هندسه ضربه ، Presidio Perfect-Clear با Grips ، Presidio Perfect-Clear با Glitter و Presidio Perfect-Clear Ombre .

خط کامل Speck برای آیفون 12 ، آیفون 12 مینی ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو حداکثر شامل موارد زیر است:

  • ابر زرهی Presidio2 (59.95 دلار) – قاب محافظ دو لایه دارای فناوری جدید Presidio2 Armor Cloud که از قطره تا 16 فوت محافظت می کند.
  • Presidio2 Pro (44.95 دلار) – ویژگی های فناوری Presidio2 Armor Cloud Cloud با یک پایان منحصر به فرد ، با لمس نرم.
  • Presidio2 گرفتن (44.95 دلار) – همه گیرهای جدید بدون لغزش ، فناوری Presidio2 Armor Cloud و یک پایان منحصر به فرد ، با لمس نرم.
  • Presidio Perfect-Clear (39.95 دلار) – پوشش Perfect-Clear در برابر تغییر رنگ مقاومت می کند در حالی که فناوری Microban با لکه ها و رشد باکتری ها مبارزه می کند.
  • Presidio Perfect-Clear با Grips (44.95 دلار) – طراحی چسباننده آیکونیک با گیرهای شفاف و بدون لغزش برای دوام و پوشش نهایی که در برابر تغییر رنگ مقاومت می کند.
  • Presidio Perfect-Mist (44.95 دلار) – پوشش مات لمسی نرم و جدید با پشتی نیمه شفاف برای جلوه ای بیشتر و مقاومت در برابر خراش.
  • نسخه Presidio (44.95 دلار) – قاب شفاف و باریک و محافظ همراه با چاپ های هنری جسورانه و مقاوم در برابر محو شدن.
  • Presidio Perfect-Clear Ombre (44.95 دلار) – قاب شیک و شیک با طرح های برجسته و مقاوم در برابر محو شدن.
  • Presidio کاملاً واضح و با هندسه ضربه (44.95 دلار) – ساخته شده با هندسه ضربه برای محافظت در برابر قطره تا 13 فوت می توانید ببینید.
  • Presidio کاملاً شفاف و با زرق و برق (44.95 دلار) – یک مورد شفاف و باریک و محافظ با کریستال های زرق و برق مقاوم در برابر محو شدن.
اخبار مرتبط  Tony the Tiger ® Recerstuits Superstars Shaquille O'Neal and Candace Parker Recruits Superstars Shaquille O'Neal and Candace Parker را به ورزشکاران دبیرستان میانه فیلادلفیا یک سورپرایز یک بار در طول زندگی هدیه می دهند

قاب های مخصوص iPhone 12 ، iPhone 12 mini ، iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max از همین حالا در دسترس هستند 39.95 دلار در SpeckProducts.com.

درباره Speck
Speck بیش از یک شرکت تولیدی است. ما جامعه ای هستیم که آینده احتمالی را دنبال می کنیم. از سال 2001 ، Speck محصولات برنده جایزه را از موارد تلفن ، لوازم جانبی گرفته تا کالاهای نرم که به طور یکپارچه در سبک زندگی شما ادغام می شوند ، ایجاد می کند. هر محصولی طراحی شده است تا هر کجا جاده با شما همراه شود ، عمداً برای تأثیرگذاری ایجاد شده است – و یک محصول را به خود اختصاص می دهد. خواه در حال کار ، بازی یا کاوش باشید ، ما در هر مقطع با طراحی متفکرانه و فناوری نوآورانه شما را ملاقات می کنیم که به شما کمک می کند از هر لحظه بیشترین بهره را برای یک زندگی بهتر زندگی کنید. ریشه های ما در قلب سیلیکون ولی است ، جایی که ایده های بزرگ به محصولات عالی تبدیل می شوند. جامعه ما به ما الهام می دهد تا مواردی را با مهارت استادانه طراحی کنیم که هر روز پیشرفت می کنند. ما به مطالبه بیشتر از زندگی اعتقاد داریم ، این بدان معناست که باید روی جزئیات تمرکز کنید تا بتوانید از آنچه برایتان مهم است محافظت کنید.

اخبار مرتبط  رویداد QVC و HSN "The Big Find" در سال 2020 به صورت آنلاین برگزار می شود

دریابید که Speck چگونه به شما کمک می کند تا با موارد مهم ارتباط برقرار کنید. برای یک زندگی ، بهتر زندگی می کنند. ما را در SpeckProducts.com بشناسید.

محصولات Speck SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.speckproducts.com