قلعه سفید 12 دوازدهمین جمع آوری سرمایه سالانه برای سخنرانی های اوتیسم آغاز می شود

کلمبوس ، اوهایو، 13 اکتبر 2020 / PRNewswire / – وایت قلعه ، اولین زنجیره همبرگر فست فود در آمریکا و یکی از بزرگترین مشارکت کنندگان در امور بشردوستانه ، کمپین جمع آوری کمک مالی “گردآوری” را به نمایندگی از اوتیسم صحبت می کند ، بزرگترین سازمان حمایت از اوتیسم در ایالات متحده از امروز ، اعضای تیم White Castle از مشتریان می پرسند که آیا می خواهند صورتحساب خود را با نزدیکترین دلار برای Autism Speaks “جمع” کنند. هر سنت بالاتر از هزینه سفارش به گروه غیر انتفاعی اهدا می شود.

کمپین “گرد کردن” گسترش تلاش های مداوم جمع آوری کمک مالی قلعه سفید برای سخنرانی های اوتیسم است. مشاغل متعلق به این خانواده به عنوان بخشی از طرح خیرخواهانه “سهام مشترک قلعه” از سال 2009 شروع به جمع آوری پول برای “اوتیسم صحبت می کند”. از آن زمان ، این بیش از افزایش یافته است 8.1 میلیون دلار با کمک مشتریان سخاوتمند خود ، در درجه اول از طریق فروش قطعات پازل آبی نمادین از آرم برجسته Autism Speaks.

وی گفت: “قلعه سفید بیش از یک دهه است که در حال گسترش آگاهی از اوتیسم و ​​جمع آوری کمک های مالی برای اوتیسم است.” ارین شانون، مدیر روابط شرکتی در قلعه سفید و عضو نسل چهارم خانواده اینگرام ، که از زمان تاسیس آن در سال 1921 مالک قلعه سفید است. “ما افتخار می کنیم که سال به سال بخشی از این هدف باشیم. حمایت شرکت ما از اوتیسم سخنرانی معنای عمیق تری برای خانواده ما و بسیاری از اعضای تیم White Castle که عزیزان مبتلا به اوتیسم دارند. امیدواریم که حمایت ما برای افراد اوتیسم و ​​خانواده های آنها تفاوت ایجاد کند. ”

اخبار مرتبط  اندازه بازار حیوانات خانگی CBD ارزش 399.2 میلیون دلار تا سال 2027

کمپین “قلعه سفید” از دور شروع خواهد شد 13 اکتبر 2020 به 13 ژانویه 2021 با 100٪ کمک های مالی به اوتیسم صحبت می شود.

وی گفت: “ما از همکاری با تیم White Castle و مشتریان وفادار آنها امسال نیز بسیار هیجان زده هستیم.” والری پارادیز، اوتیسم از معاون خدمات و پشتیبانی صحبت می کند. “اکنون بیش از هر زمان دیگر ، جامعه به حمایت ما نیاز دارد. بودجه جمع آوری شده بیشتر در زمینه تحقیقات ، حمایت ، پشتیبانی و خدمات برای افراد اوتیسم است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اوتیسم ، به Autismpeaks.org مراجعه کنید.

درباره قلعه سفید®

قلعه سفید ، اولین زنجیره همبرگر فست فود آمریکا ، تقریباً 100 سال است که اسلایدرهای گرم و خوشمزه ای را به عنوان یک تجارت خانوادگی تولید می کند. بر اساس کلمبوس ، اوهایو، White Castle شروع به خدمت به The Slider اصلی کرد® در سال 1921. امروز وایت قلعه بیش از 360 رستوران را دارد که به رضایت مشتاقان مشتری در صبح ، ظهر و شب اختصاص دارد و آنها را اداره می کند و کرایه معروف خود را در فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور می فروشد. اسلایدر اصلی ، که در سال 2014 به عنوان تأثیرگذارترین برگر مجله تایم در تمام زمان ها نامگذاری شده است ، در کنار منویی از لغزنده های ساخته شده با خلاقیت و سایر گزینه های غذای آب دهان ، از جمله White Castle’s Impossible اسلایدر ، که توسط Thrillist در سال 2019 به عنوان “بهترین برگر فست فود گیاهی” نامگذاری شد. تعهد وایت قلعه برای حفظ بالاترین کیفیت محصولات به شرکت دارای کارخانه های پردازش گوشت ، نانوایی ها و کارخانه های فرآوری مواد غذایی منجمد اختصاص دارد. قلعه سفید به وفاداری افسانه ای اعضای تیم خود مشهور است ، از هر 4 نفر 1 نفر حداقل 10 سال برای قلعه سفید کار کرده اند و طرفداران وفادار آن ، با مهربانی به عنوان Cravers شناخته می شوند ، بسیاری از آنها هر ساله برای ورود به تالار مشاهیر کراورز. برنامه رسمی قلعه سفید ، موجود در iTunes فروشگاه برنامه یا Google Play، دسترسی به معاملات شیرین و سفارشات وانت را برای Cravers برای هر زمان آسان می کند. آنها همچنین می توانند سفارشات خود را با استفاده از یکی از شرکای تحویل قلعه سفید تحویل بگیرند. برای اطلاعات بیشتر در مورد قلعه سفید ، به سایت whitecastle.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  بازرگانی و اصلاح اصلاح کنندگان اسکن کننده خوراک بر اساس نوع ، دام ، منبع ، فرم و منطقه

درباره اوتیسم صحبت می کند®

سخنرانی های اوتیسم به ترویج راه حل هایی ، در سراسر طیف و در تمام طول زندگی ، برای نیازهای افراد مبتلا به اوتیسم و ​​خانواده های آنها اختصاص داده شده است. ما این کار را از طریق حمایت و پشتیبانی انجام می دهیم. افزایش درک و پذیرش افراد مبتلا به اوتیسم ؛ و پیشبرد تحقیقات در مورد علل و مداخلات بهتر برای اختلال طیف اوتیسم و ​​شرایط مربوطه. ما از طریق مشارکت و همکاری متعهد هستیم:

  • افزایش درک و پذیرش جهانی افراد اوتیسم
  • کاتالیزوری برای پیشرفت های تحقیقاتی که باعث افزایش زندگی می شود
  • افزایش غربالگری در اوایل کودکی و مداخلات به موقع
  • بهبود انتقال به بزرگسالی
  • اطمینان از دسترسی به اطلاعات و خدمات قابل اعتماد در تمام طول عمر
اخبار مرتبط  Pair of Thieves مجموعه اختصاصی نسخه محدود با آمازون را راه اندازی کرد

منبع: White Castle

لینک های مربوطه

http://www.whitecastle.com