LifeProof موارد کامل آیفون های جدید اپل را اعلام کرد

مدیرعامل LifeProof گفت: “نوآوری های اپل به دلیل کمک به ما در تعادل بخشیدن به زندگی فزاینده و پر تحرک مشهور هستند.” جیم پارک. “ما خوشحالیم که ضمن کمک به محافظت از آبراه های خود با WĀKE ، NËXT و FRĒ ، از محافظت شیک و پایدار برای دستگاه جدید شما نیز برخوردار هستیم.”

WĀKE برای کمک به رفع مشکل رو به رشد پلاستیک در اقیانوس های ما ایجاد شده است. این مورد 85 درصد پلاستیکی بازیافتی مبتنی بر اقیانوس در حفاظت سازشی ندارد – از استاندارد LifeProof با 6.6 فوت محافظت در برابر قطره برخوردار است. WĀKE در چهار رنگ موجود است و از الگوی موج براق برخوردار است.

با گرفتن نشانه هایی از WĀKE ، بقیه نمونه کارهای LifeProof اکنون از مواد پایدار نیز برخوردار هستند. FRĒ برای آیفون 12 مینی آیفون ، آیفون 12 ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو حداکثر از بیش از 60 درصد مواد بازیافتی تشکیل شده است و این دستگاه های جدید را با 360 ⁰ محافظت پوشش می دهد. طراحی ضد آب افسانه ای FRĒ به شما اطمینان می دهد که برای کار یا بازی در هر محیطی آماده هستید.

اخبار مرتبط  گل های خوراکی بسته شدن موقت نانوایان ساوانا ، جورجیا را به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 اعلام کردند

NËXT از ویژگی های محافظتی فوق العاده باریک با پشتی واضح برای نمایش آیفون جدید شما برخوردار است. با رنگی اضافه شده در کناره ها و ساخته شده با بیش از 50 درصد مواد بازیافتی ، شما برای هر نوع NËXT آماده خواهید بود.

در راستای مأموریت بازپرداخت شرکت ما ، LifeProof از مصرف کنندگان خود نیز برای ایجاد تغییر دعوت می کند. با همکاری Water.org ، اتحاد صخره های مرجانی، American Rivers و Oceana ، LifeProof برای هر مورد فروخته شده کمک مالی می کند تا آینده سالم تری برای آب جهان ما پشتیبانی کند. مصرف کنندگان می توانند برای ثبت محصول خود و انتخاب خیریه مورد علاقه خود به سایت lifeproof.com/makewaves مراجعه کنند.

اخبار مرتبط  شرکت گرداب نتایج 30 ماهه اول را در تاریخ 30 آوریل اعلام می کند و در 1 ماه مه تماس کنفرانسی را برگزار می کند

LifeProof WĀKE و NËXT اکنون در دسترس هستند و FRĒ به زودی ارائه می شود. WĀKE هم اکنون برای iPad iPad نیز در دسترس است (7هفتم جنرال / 8هفتم جنرال) برای اطلاعات بیشتر به سایت lifeproof.com مراجعه کنید.

درباره LifeProof:

LifeProof برای کسانی ایجاد شده است که قبل از طلوع صبح برای یک دست و پا زدن قبل از کار برخیزند. و کسانی که خواب را به تعویق انداختند تا آهنگ جدیدی را تحریک کنند. و کسانی که تمام وقت خود را از دست می دهند زیرا در ایجاد ، کاوش ، تمرین ، رقص یا اختراع مجدد خود گم شده اند. LifeProof برای نگه داشتن باد در بادبان آنها در حالی که تمام وقت زندگی می کنند وجود دارد.

اخبار مرتبط  روز تاریخی به عنوان Trulieve غذاهای خوراکی را در فلوریدا معرفی می کند و به اولین بیمار خود خدمت می کند

ما در LifeProof محصولی می سازیم که به افراد الهام می گیرد در حال حاضر گم شوند. از افراد مستقل گرفته تا ورزشکاران ، طراحان لباس تا مسافران جهان ، خلاقیت ها تا کیوریتورها – روحیه رایگان در همه جا به موارد و لوازم جانبی ما متوسل می شود تا احساسات خود را تغذیه کنند زیرا فقط LifeProof ساخته شده است تا شما را لحظه به لحظه دنبال کند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت lifeproof.com مراجعه کنید. # اثبات خود را نشان دهید

یادداشت:

© 2020 TreeFrog Developments، Inc. کلیه حقوق محفوظ است. نام LifeProof و علائم تجاری LifeProof از دارایی های TreeFrog Developments ، Inc است که در ایالات متحده و سایر کشورها ثبت شده است. سایر علائم تجاری متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

SOURCE LifeProof

لینک های مربوطه

http://www.lifeproof.com