روروک مخصوص بچه ها ساخته شده از تورهای ماهیگیری بازیافتی

زوریخ، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – حدود 10 درصد از زباله های پلاستیکی موجود در اقیانوس ها از ماهیگیری حاصل می شود. سالانه تخمین زده می شود که 640،000 تن تور ، طناب و سایر تجهیزات در اقیانوس ها باقی بمانند. اسکوترهای جدید بچه های ECO از شرکت Micro Mobility Systems از بخشی از این زباله ها ساخته شده اند که در محل های دفن زباله جمع شده و سپس بازیافت می شوند.

اخبار مرتبط  Habasit نوارهای TPO جدید را با گل میخ های اختصاصی ارائه می دهد.

محدوده جدید ECO از دو مدل مختلف تشکیل شده است ، Mini Micro Deluxe ECO برای کودکان 2 تا 5 سال و Maxi Micro Deluxe ECO برای کودکان 5 سال و بالاتر.

این مدل ها براساس مدل های محبوب Mini & Maxi Micro Deluxe ساخته شده اند که پیش از این میلیون ها بار در سراسر جهان فروخته شده و جوایز متعددی را به دست آورده اند. سیستم فرمان ثبت اختراع وزن باعث افزایش تعادل و مهارت های حرکتی می شود ، فرمان می تواند به اندازه بچه ها تنظیم شود و تخته سیلیکونی بدون لغزش پشتیبانی و ایمنی را در هنگام سوار شدن فراهم می کند.

مواد مورد استفاده برای روروک مخصوص بچه های Micro ECO اصطلاحاً “تور ارواح” یا “پلاستیک اقیانوس” نیستند که از دریا صید می شوند ، بلکه تجهیزات ماهیگیری ، طناب ، تورهای تراول و غیره دور انداخته شده و منسوخ می شوند ، که برای در سراسر جهان ماهیگیری می کردند و اگر در زباله های مناسب دفع نمی شدند ، در دریا فرود می آمدند. مشکل پلاستیک اقیانوس از طریق اقدامات پیشگیرانه و اقتصاد دایره ای ریشه ای آن حل خواهد شد و به ماهیگیران این فرصت را می دهد تا شبکه های قدیمی خود را بازیافت کرده و زندگی دومی به آنها بدهند.

“خط تولید ECO گام دیگری به سوی پایداری Micro است. ما نه تنها بیش از 20 سال است که محصولات خود را می فروشیم ، که به دلیل طول عمر آنها می توان از طریق نسل ها منتقل کرد ، بلکه اهداف بلندپروازی پایداری را نیز برای خود تعیین کرده ایم که ما به طور پی در پی گسترش خواهد یافت ، “بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Micro می گوید ویم اوبوتر.

استفاده از “پلاستیک سبز” به معنای کاهش نه تنها آلودگی دریایی و از دست دادن منابع ارزشمند بلکه اثر زیست محیطی تا 82٪ انتشار CO2 در مقایسه با پلاستیک جدید است.

تصاویر مرتبط

micro-eco-kids-scooters.png

اسکوتر بچه گانه Micro ECO

لینک های مربوطه

وب سایت سیستم های تحرک خرد

SOURCE Micro Mobility Systems AG