در پاسخ به Covid-19 Pandemic ، کارآفرین مواد غذایی مستقر در میشیگان جک آرونسون تجارت شخصی کیسه های وعده های غذایی را با مؤلفه های خیریه راه اندازی کرد

ROYAL OAK ، میشی، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – میشیگانکارآفرین و نیکوکار مبتنی بر غذا جک آرونسونبنیانگذار و رئیس جمهور سابق Garden Fresh Gourmet ، برند شماره یک سالسا تازه برنده جایزه شماره 1 آمریکا ، در پاسخ به بیماری همه گیر Covid-19 سرمایه گذاری جدیدی را دو ماه زودتر آغاز کرده است. Aronson’s Clean Planet Foods خط جدیدی از غذاهای سالم ، بدون مواد نگهدارنده و آماده سازی آسان با عنوان Clean Planet Mindful MiniMeals manufacturing تولید می کند. آرونسون ده درصد از کل سود را به سازمانهایی کمک می کند که به افرادی که دچار عدم امنیت غذایی هستند و در طی این بحران بی سابقه دسترسی به مواد غذایی مقوی و مقرون به صرفه ندارند ، کمک کنند.

آرونسون ، بنیانگذار Clean Planet Foods گفت: “ما تاریخ پرتاب وعده های غذایی سریع و لذت بخش را از احساس فوریت در طول بیماری همه گیر COVID-19 منتقل کردیم.” “این وعده های غذایی توسط سرآشپزها تهیه شده و بسیار مغذی هستند ، که برای حفظ سلامتی در حال حاضر بسیار مهم است. ما مفتخریم که در این زمان نیاز به جامعه بازگردیم.”

اخبار مرتبط  دعوت از ارائه الکترولوکس Q2

بسته بندی های حداقل در بخش های شش اونسی برای امکانات نهادی مانند خانه سالمندان و مراکز سالمندان ، بیمارستان ها ، مدارس و زندان ها ایده آل است. کیسه های بدون BPA مانند مخازن گرمایشی عمل می کنند و فقط یک دقیقه طول می کشد تا در مایکروویو گرم شوند و در این فرایند بخار می شوند. هفت دستور العمل شامل مرغ کبابی و کلم بروکلی برنج ، مرغ فجیتا و سبزیجات برنج ، مرغ با ذرت برنج ، پنیر tortellini با سس گوجه فرنگی ، tortellini گوشت با سس گوجه فرنگی ، لوبیای سیاه ، سبزیجات و کاسه سبزیجات برنج و مرغ جامائیکا وجود دارد. لوبیای سیاه و برنج. حفره های فردی با استفاده از پردازش فشار قوی (HPP) تولید می شود که از فشار آب سرد ساده استفاده می کند تا به شما کمک کند مواد غذایی تازه تر و بدون مواد نگهدارنده مصنوعی تازه باقی بمانند.

آرونسون متعهد است با استفاده از هرگونه احتیاط موجود ، از سلامتی كاركنان خود در Covid-19 حمایت كند. پرده های نورد بین کارگران در تأسیسات تولید Clean Planet Foods قرار داده شده اند تا از فاصله گیری ایمن اجتماعی اطمینان حاصل شود. آرونسون همچنین با Detroit City Distillery همکاری کرده است که یک ضدعفونی کننده قدرتمند برای تیمش ایجاد کرده است. علاوه بر این ، اعضای تیم به طور مرتب به جعبه های 40 پوندی از محصولات تازه و سبزیجات تیزهوش می شوند تا به خانه بیایند تا بتوانند زمان کمتری را در خرید عمومی مواد غذایی به حداقل برسانند.

اخبار مرتبط  فرصت های جدید برای شرکت های گوشتی مبتنی بر گیاهان ، زیرا زنجیره تأمین گوشت با شیوع COVID-19 با اختلال مواجه است

آرونسون توضیح داد: اولویت اول من ایمنی و سلامتی نیروی کار اختصاصی من است ، زیرا بدون آنها ، هیچ سیاره تمیز و بدون سیاره تمیز وجود ندارد ، ما نمی توانیم وعده های غذایی رایگان را برای جامعه تولید کنیم. “تیم من با سرعت صاعقه کار کرد تا این محصول را به مشتریان و افراد نیازمند جامعه ما عرضه کند ؛ آنها هر روز از من الهام می گیرند.”

وعده های غذایی فردی هستند 4 دلار و در موارد 30 وعده غذایی به فروش می رسد 120 دلار. حمل و نقل در سراسر ایالات متحده موجود است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.cleanplanetfoods.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  گروه Hozpitality به تازگی وب سایت شبکه اختصاصی میهمان نوازی را در کانادا برای آمریکای شمالی راه اندازی کرده است

درباره غذاهای تمیز سیاره
Clean Planet Foods بر اساس اصول ساده و زیر زمینی پایه گذاری شده است: غذای صادقانه و سالم تهیه کنید ، آن را ایمن ، عطر و طعم دهید و تهیه و تهیه آن را آسان کنید. اکنون می توانید پروتئین های مغذی ، الهام گرفته از سرآشپز و سایر جانداران را که مستقیماً به درب شما تحویل داده می شود دریافت کنید. علاوه بر این ، گوشت های لاغر و وعده های غذایی فصلی ما به صورت جداگانه در قسمت های کاملاً اندازه پیچیده می شوند تا در نهایت راحتی و سهولت تهیه آن به دست بیایند. این شرکت توسط کارآفرین و نیکوکار تأسیس شده است جک آرونسون که نام تجاری شماره یک سالسا تازه را در این کشور ایجاد کرد آمریکای شمالی.

مخاطب: آلیسون شوارتز
[email protected]
(248) 214-1205

منابع غذایی پاک سیاره

لینک های مربوطه

https://www.cleanplanetfoods.com

پاسخی بگذارید