Essity ظرفیت ضدعفونی کننده دست در اروپا را افزایش می دهد

استکهلم، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت بهداشت و بهداشت Essity ظرفیت اضافی را برای پاسخگویی به تقاضای بیشتر برای ضد عفونی کننده های دست با مارک Tork® تضمین کرده است. این گروه ظرفیت عرضه ضد عفونی کننده دست را در سال افزایش خواهد داد اروپا از سه ماهه چهارم سال 2020. ظرفیت افزایش یافته امکان ادامه رشد بالای دامنه موجود بلکه عرضه محصولات جدید را نیز فراهم می کند.

تحقیق در مورد 10.000 مصرف کننده در ده کشور ، به نمایندگی از Essity در جولای 2020، نشان می دهد که بهداشت دست اکنون بخشی جدایی ناپذیر از برنامه های روزمره است و 74٪ از افراد در حال حاضر بهداشت دست را بیشتر از قبل از بیماری همه گیر ، بخشی از برنامه بهداشت عمومی خود می دانند. همین تحقیقات نشان می دهد که 69 درصد از پاسخ دهندگان اکنون ضد عفونی کننده های دست را مکمل خوبی برای شستن دست ها می دانند. این یک نشانه واضح است که ضد عفونی کننده های دست نقش مهمی در روال بهداشت دست دارند.

اخبار مرتبط  SANDMARC مجموعه Prolight را برای عکاسی و فیلمبرداری آیفون راه اندازی کرد

یکی از تأثیرات همه گیر COVID-19 تمرکز بیشتر بر بهداشت دست به عنوان راهی برای جلوگیری از شیوع ویروس بوده است. تجارت حرفه ای بهداشت Essity ، تحت برند برتر جهانی Tork® ، در پاسخ به مقررات جدید بهداشت و یا تمایل مشتریان برای ایجاد یک لایه ایمنی اضافی در مواردی که آب و صابون در دسترس نیست ، افزایش چشمگیری در تقاضای مواد ضدعفونی کننده دست داشته است.

با افزایش ظرفیت ضدعفونی کننده ، مشاغل و کارمندان و مشتریان آنها می توانند دسترسی مداوم و قابل اطمینان به محصولات بهداشتی دستی را در صورت عدم دسترسی سریع شستشوی دست ارائه دهند.

اخبار مرتبط  دستور العمل های سالم و سریع و آسان برای این اوقات چالش برانگیز

“تجارت بهداشت حرفه ای Essity متعهد به ارائه طیف گسترده ای از محصولات ضد عفونی کننده دست با کیفیت بالا و کاملاً معتبر است. این ظرفیت اضافه شده ، مارک Tork را قادر می سازد تا به مشتریان ما در حفظ استاندارد جدید بهداشت و حفظ تجارت خود کمک کند.” می گوید دون لوئیس، بهداشت حرفه ای رئیس جمهور در Essity.

Essity مطالب آموزشی را در وب سایت Tork خود منتشر کرده است که به طور صحیح استفاده صحیح از مواد ضد عفونی کننده دست را اینجا بیان می کند.

درباره نظرسنجی ابتکار ضروری 2020-2021

در این نظرسنجی وب جهانی ، که به صورت دوسالانه انجام می شود ، ما با پرسش از حدود 15000 پاسخ دهنده سنی 16-85 سال در 15 کشور بینش هایی را از عموم مردم جمع می کنیم. این مطالعه نگرش ها ، رفتارها و ذهنیت ها را در طیف گسترده ای از زمینه های بهداشت و بهداشت برجسته می کند. تحقیقات میدانی از دسامبر 2019 به ژانویه 2020 و در تکمیل شد جولای 2020 با نگاهی عمیق به مسائل بهداشتی و بهداشتی مربوط به همه گیری ویروس کرونا با بررسی بیش از 10000 پاسخ دهنده در ده کشور. نتایج نظرسنجی را اینجا پیدا کنید.

اخبار مرتبط  گروه اشتراوس 4.1 میلیارد NIS درآمد در نیمه اول سال 2020 ارائه می دهد ، منعکس کننده 4.9٪ رشد ارگانیکی به استثنای تأثیر ارز خارجی[1]؛ سود خالص در این نیمه 306 میلیون NIS بود که 4.0٪ انگلیسی انگلیسی آن بود

مخاطب:

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

کارل استولتز، مدیر روابط رسانه ای ، +46 8 788 51 55

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/essity/r/essity-boosts-hand- sanitizer-capacity-in-europe ، c3215370

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE Essity