UpstartWorks و Rosmar Partner برای گسترش توزیع ایالات متحده Rosmar در ایالات متحده

شیکاگو، 13 اکتبر 2020 / PRNewswire / – UpstartWorks ، یک شرکت مشاوره مدیریت و توزیع B2B ، همکاری خود را با Rosmar ، یک شرکت بهداشت و ایمنی مواد غذایی ، با هدف گسترش توزیع محصولات ضد عفونی کننده شخصی و صنعتی Rosmar به ایالات متحده.

UpstartWorks به عنوان توزیع کننده ترجیحی محصولات Rosmar و راه حلهای عرضه شده به بازارهای عمودی خرده فروشی ، صنعتی و تجاری به کار می رود. Rosmar که یک تولید کننده پیشرو در مکزیک است ، از روش توزیع سرعت به بازار UpstartWorks استفاده می کند تا محصولات اساسی دارای گواهینامه EPA و FDA را برای مصرف کنندگان آمریکایی که در حال حاضر با کمبود تأمین گسترده روبرو هستند ، به ارمغان آورد.

UpstartWorks با داشتن تخصص گسترده در زمینه تولید محصول ، مدیریت زنجیره تأمین ، بازاریابی ، تجارت الکترونیکی و استراتژی فروش به بازار ، به دلیل رشد حضور خود در بازارهای ایالات متحده ، دارای شرایط منحصر به فردی برای همکاری با Rosmar است. تخصص و دانش شرکت در مورد مصرف کننده ، استراتژی های نوآورانه بازار را برای توزیع محصولات ضد عفونی کننده ، قرار دادن محصولات Rosmar در قفسه صدها خرده فروش در سراسر کشور ، فراهم می کند.

اخبار مرتبط  FASHIONPHILE بودجه 38.5 میلیون دلاری در بودجه سری B را که توسط NewSpring به دست آمده است ، افزایش می دهد

رزمار گروهی از شرکت ها با حضور 35 ساله در بازار است. این شرکت به ارائه راه حل های ایمنی بهداشتی برای صنایع غذایی ، آشامیدنی و دارویی اختصاص یافته است. با استفاده از روشهای متنوع ، از جمله فناوری شیمیایی ، تجهیزات کاربردی و مشاوره تخصصی ، در جهت پیشرفت محصولات و خدمات متناسب با نیازهای جمعیت جهانی تلاش می کند.

تقاضا برای محصولات ضد عفونی کننده در ماه های گذشته سر به فلک کشیده و احتمالاً برای آینده قابل پیش بینی ثابت خواهد ماند. در شرایطی که شرکت های بزرگ آمریکایی با کمبودهای زنجیره تأمین روبرو هستند ، مصرف کنندگان آمریکایی باید بدون توجه به جغرافیای تولید کننده ، به موارد ضروری ایمنی و ضد عفونی کننده دسترسی داشته باشند. با توجه به زنجیره تأمین جهانی ، جهان به مکانی بسیار کوچکتر تبدیل شده است. UpstartWorks تلاش می کند تا شکاف بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان بین المللی مورد نیاز محصولات ضروری را برطرف کند.

اخبار مرتبط  مخترعان InventHelp کولر بهبود یافته را برای استفاده در قایق ها توسعه می دهند (TPA-2897)

اریک آلبین، رزمار ایالات متحده آمریکامدیر عامل شرکت ، شرکت ، معتقد است که این همکاری پایگاه بهداشت و بهداشت (Rosmar) و سطح جهانی (UpstartWorks) را در هم آمیخته است. روزمر مشاوره ای است که ایالات متحده در حال حاضر به آن احتیاج دارد تا ترس مردم را برطرف کرده و آنها را به محصولات و خدماتی برای زندگی ، کار و بازی با خیال راحت مجهز کند. Rosmar و UpstartWorks از طریق نوآوری در بهداشت ، رهبری اندیشه و آموزش مصرف كنندگان قصد دارند سهم خود را برای بازگشت ایالات متحده به جلسات حضوری ، رویدادهای زنده و اجتماعات خانوادگی انجام دهند.

ملونی کارنگیمدیر عامل UpstartWorks از مشارکت اطمینان دارد و از خیرخواهی رزمار تعریف می کند. “UpstartWorks چیزهای زیادی برای یادگیری از شرکتی که توسط دو نفر تأسیس شده و آرزو دارند جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنند ، دارد. ما مفتخریم که در ارائه محصولات با بالاترین کیفیت با Rosmar همسو هستیم تا افراد و سازمان ها بتوانند خانه خود را نگهداری ، تعمیر و اداره کنند. یا تجارت و زندگی سالم و ایمن. “

اخبار مرتبط  XCLEA به میدان تایمز برخورد می کند تا ربات خلأ و کف خود را در Indiegogo اعلام کند

درباره UpstartWorks

UpstartWorks یک شرکت توزیع است و با ارائه تخصص ، سرعت در درآمد و فناوری مقیاس پذیر به افراد و مارک های مختلف توانمند می کند. مجموعه فناوری های انحصاری آن به گونه ای طراحی شده است که مشتریانش را در طول سفرهای خریداران خود به نتیجه می رساند. این امر بهمراه تیم متخصص و دانش کار در مورد بزرگترین بازارهای آنلاین و سایر کانالهای توزیع ، به UpstartWorks امکان می دهد نتایج نامتناسبی را به مشتریان خود ارائه دهد.

درباره رزمار

Rosmar یک شرکت تجاری با بیش از 35 سال حضور در بازار است ، که به ارائه راه حل های بهداشتی و تلقیح و مشاوره به تولید کنندگان و شرکت های بخش های کشاورزی ، آشامیدنی و دارویی اختصاص دارد.

مخاطب

نام: Sjoerd Martens

تلفن: 1-646-480-0356

پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

upstartworks-and-rosmar.png
UpstartWorks و Rosmar

SOURCE UpstartWorks

لینک های مربوطه

https://upstartworksus.com