تحقیقات کورتیس ماتس در مجله Cannabis Industry Journal ارائه شده است

FRISCO ، تگزاس، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت کورتیس ماتس (OTC: TLED) همکاری تحقیقاتی گسترده ای را با دانشگاه تگزاس در آرلینگتون (UT-آرلینگتون) ، دانشگاه تگزاس در ال پاسو (UT-ال پاسو) ، و ZED درمانی برای ارزیابی تأثیراتی که دستکاری فیتوکروم از طریق تعدیل طیف نور می تواند بر روی ژنتیک شاهدانه با بازده بالا داشته باشد. این تحقیق از Curtis Mathes Grow Lights، Inc. (CMGL) Harvester استفاده خواهد کرد® سیستم روشنایی برای ارزیابی بیان کانابینوئید ، ترپن و فلاونوئید تحت شرایط روشنایی متغیر LED. این تحقیق همچنین توانایی کشف مولکولهای جدیدی را دارد که ممکن است در واریته های شاهدانه ZED با استفاده از ابزارهای اکتشافی با وضوح بالا ، مانند طیف سنجی جرمی زمان پرواز در کروماتوگرافی مایع (LC-QTOF-MS) وجود داشته باشد.

اخبار مرتبط  خرگوش سوراخ کمپین # 2DreamInside را با مشارکت در داستان های بنیاد کوکتل آغاز کرد

وی گفت: “ما همیشه در حال جستجوی راه های جدید برای گسترش فهرست ژنتیکی خود هستیم و جالب خواهد بود که ببینیم تعدیل نور چه تاثیری بر بیان کانابینوئید ، ترپن و فلاونوئید دارد.” آدام ژاک از ZED Therapeutics ، “دستکاری فیتوکروم و هرگونه اثر اپی ژنتیکی ناشی از آن ، یک اصل باغبانی است که به خوبی درک نشده است و ما با این تحقیقات فرصتی قابل توجه برای کشف دانش جدید می بینیم.”

می گوید: “کنف یک گیاه بی نظیر است هم از نظر سازگاری با طیف نوری و هم از نظر دامنه وسیعی از مواد شیمیایی شیمیایی که بالقوه می تواند تولید کند.” غرب مسیحی از ZED درمانی ، “من تمام کار خود را منتظر بودم تا بخشی از این تحقیق باشم و دانش روشنایی CMGL را همراه با قدرت تحلیلی UT-آرلینگتون و UT-ال پاسو در گسترش درک ما از گیاه بی ارزش است. “

اخبار مرتبط  انجمن صنایع کنف تگزاس چالش های وزارت بهداشت خدمات بهداشت و درمان قانون منع ممنوعیت کنف دودی

مجله صنعت شاهدانه مقاله را می توان در این آدرس یافت:

درباره شرکت Curtis Mathes (TLED): TLED در تحقیق ، توسعه ، ساخت و فروش پیشرفته ترین حالت روشنایی حالت جامد (SSL) در صنایع مختلف فن آوری های روشنایی مخصوص فرکانس متمرکز شده است. www.curtismathes.com / www.cmgrowlights.com.

اظهارات رو به جلو: این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اظهارات آینده نگرانه” است ، زیرا این اصطلاح در قانون اصلاح دعوی در اوراق بهادار خصوصی 1995 تعریف شده است. چنین اظهارات آینده نگرانه براساس انتظارات فعلی است و شامل خطرات و عدم اطمینان های ذاتی است ، و می تواند نتایج و نتایج واقعی را ایجاد کند با انتظارات فعلی تفاوت اساسی دارند. هیچ گزارشی آینده نگر قابل تضمین نیست. اظهارات رو به جلو در بیانیه مطبوعاتی باید همراه با بسیاری از عدم قطعیت ها که بر تجارت TLED تأثیر می گذارد ارزیابی شود و TLED هیچ تعهدی برای بروزرسانی علنی هر بیانیه آینده نگر ندارد ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن.

اخبار مرتبط  جواهرات هنری جیمز اوری اکنون در حال حاضر وانت های بدون تماس و کنونی را ارائه می دهد

SOURCE Curtis Mathes Corporation

لینک های مربوطه

http://www.curtismathes.com