Emily Ratajkowski به عنوان شریک و مدیر خلاقانه به LOOPS پیوست

در سال 2020 توسط تاسیس شد کالین پیک، توشر آدیا و آدیتیا جولکا ، LOOPS یک نام تجاری زیبایی در سبک زندگی است که تعریف جدیدی از نحوه مراقبت از افراد امروزی از خود – ایجاد محصولات نوآورانه ، تأثیرگذار و تمیز است که “عادت های زیبایی” شخصی را دوباره تصور می کند. مجموعه ای از ماسک های صورت با فرمول ساده و بسیار م thatثر ، شامل و تمیز پایه و اساس نمونه کارها برند است. گسترش در این گروه و تقویت سبک زندگی و پیشنهادهای اجتماعی برند با نگاه خلاق Ratajkowski هدایت خواهد شد.

“امیلی یک نماد جهانی است و یک سازنده مطبوع مورد احترام است. ما نمی توانیم بیشتر شریک شویم که درمورد یک چشم انداز ، یک مفهوم با هم شریک شویم ، زیبایی زندگی به این معناست که امروزه افراد مدرن از خود مراقبت می کنند ، چگونه به نظر می رسند و بهترین حالت را دارند.” توضیح می دهد کالین پیک، بنیانگذار Loops.

اخبار مرتبط  تماس با لنزهای بازار با ارزش 10.2 میلیارد دلار تا سال 2025

“من از همکاری با تیم Loops بسیار خوشحالم. محصول آنها خود گویای این موضوع است اما رویکرد ساده و مدرن Loop به زیبایی بود که واقعاً در من طنین انداز شد.” امیلی راتاجکوفسکی را توضیح می دهد.

Ratajkowski بازیگر ، فعال ، مدل ، نویسنده و یک کارآفرین برنده جایزه است. او همچنین بنیانگذار خط تولید Inamorata است ، یک شرکت مستقیم برای مصرف کنندگان با نیروی کار کاملاً زن که به صورت آنلاین فروش می کند. Ratajkowski برنده جایزه مد مد برای کارآفرین برتر سال 2019 بود.

اخبار مرتبط  حسابرسان چوب برای برگزاری نشست سالانه مجازی سهامداران

LOOPS اولین اقدام رسمی کارآفرینی Ratajkowski در بازار زیبایی است. با این حال ، حرفه تزئین شده وی به عنوان بازیگر ، ستاره جلد و مدل برخی از بزرگترین نشریات و مارک های جهان ، راتاجکوفسکی را به عنوان رهبر جهانی برای روندهای زیبایی ، فرهنگی و مد پیش برده است. Ratajkowski در حال حاضر چهره خط مراقبت از مو L’Oréal ، Kerastase و قبلا عطر Paco Rabanne است XS خالص.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LOOPS ، لطفا با Purple تماس بگیرید:
کریستا کاپاتی ، [email protected]، + 1-646-710-3146

درباره حلقه ها
LOOPS یک نام تجاری زیبایی در سبک زندگی است که تعریف جدیدی از نحوه مراقبت از افراد امروزی از خود – ایجاد محصولات نوآورانه ، تأثیرگذار و تمیز است که “عادت های زیبایی” شخصی را دوباره تصور می کند. LOOPS محصولات ، درمان ها و تجربیات اساسی را ارائه می دهد که زیبایی شخصی را برای مراقبت از صورت بالا می برد. نمونه کارهای اولیه LOOPS از محصولات مراقبت از صورت ، متناسب با سبک زندگی شما الهام گرفته و طراحی شده است ، در حالی که مواد فعال ساده و در عین حال موثری را برای پوست ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  مطالعه بازار روغن خوراکی هند ، 20-20-2015 و 2020-2025 ، با پروفایل های 8 بازیکن اصلی

LOOPS اکنون بصورت آنلاین در دسترس است. لطفا ببینید www.loopsbeauty.com برای اطلاعات بیشتر.

منبع حلقه

لینک های مربوطه

http://www.loopsbeauty.com