کافه Cajun Razzoo می گوید: “شوک بزن ، ما صدف را برمی گردانیم!”

ایروینگ ، تگزاس، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – کافه کاجون Razzoo®– غذاخوری سرگرم کننده و گاه به گاه که باعث می شود احساس کنید در وسط محله فرانسه ناخوشایند هستید ، در 19 اکتبر یک خوراکی محبوب را به ارمغان می آورد!

طرفداران صدف دایاهارد می توانند شور و نمک خام خوشمزه را بدون هیچگونه تصادف ترسناک و ناخوشایندی از بین ببرند. پیش غذای معروف با تمام فیکسین ها روی نیم پوسته روی یخ سرو می شود. یا اگر شلاق زدن مورد علاقه شما نیست ، مهمانان می توانند آنها را کاملاً با کره سیر و نان کبابی سفارش دهند.

می گوید: مردم صدف های ما را دوست دارند جف پاول، مدیر اجرایی Razzoo. “اگر طرفدار صدف هستید ، می دانید که آنها را بسیار تازه می خواهید. به همین دلیل است که ما فقط صدف های خود را از بهترین تامین کنندگان خریداری می کنیم.”

اخبار مرتبط  کتاب جدید نانوایی راز نان را نگه می دارد و باعث خوشحالی مردم می شود

تازه از خلیج مکزیک، شرکت Razzoo صدف های خود را از شرکت Prestige Oyster’s Inc تأمین می کند ، یکی از تأمین کنندگان اصلی صدف که از شیلات صدف پایدار دارای مجوز شورای نگهداری دریایی استفاده می کند.

جدا از صدف ، منوی الهام گرفته از کاجون انواع غذاهای سرگرم کننده و خراشیده مانند گریل آلیگاتور ، جوجه Tchoupitoulas و انگشتان موش صحرایی را ارائه می دهد – که به نظر می رسد ترسناک نیستند. jalapenos مملو از میگو و خرچنگ یکی از علاقه های مورد علاقه دیرینه رستوران است. برای کمی از همه موارد ، می توانید Cajun Combo Skillet را سفارش دهید – یک صفحه داغ با آندوی کبابی ، کریول میگو ، استوفی خرچنگ و لوبیا قرمز. اما Razzoo می خواهد اطمینان حاصل کند که مردم صدف خود را از دست نمی دهند زیرا آنها فقط به صورت فصلی در دسترس هستند.

اخبار مرتبط  آووکادو از مکزیک مسابقه Guac و Beyond Chef را آغاز می کند

صدف های خام یا کبابی ، مهم نیست که چقدر دوست دارید ، صدف های رزو بهترین پیش غذا ، خوراکی یا درمانی برای اشتهای صدف اضطراری هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رازو، از جمله موارد منو و سفارش آنلاین ، بازدید کنید www.razzoos.com یا ما را پیدا کنید DoorDash©.

اخبار مرتبط  OPPO هدفون های بی سیم سری Reno4 و OPPO Enco W51 را در خاورمیانه راه اندازی می کند

درباره کافه CAJUN RAZZOO®

کافه Cajun Razzoo با شور و اشتیاق غذاهای جسورانه ، خوش طعم و با الهام از Cajun را ایجاد می کند که تمام عطر و طعم ، سرگرمی و جشن نیواورلان و محله فرانسوی. تاسیس شده در دالاس در سال 1991 ، Razzoo’s 21 رستوران در TX ، OK و NC را اداره می کند. Razzoo متعلق به شخص خصوصی است. با مراجعه به www.razzoos.com یا www.facebook.com/razzoos درباره Razzoo اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تماس با رسانه:
ویکتوریا سگوویا
786.605.9250
[email protected]

SOURCE کافه Cajun Razzoo

لینک های مربوطه

http://www.razzoos.com