InventHelp Inventor جایگزین پیشرفته ای برای تله های تله سنتی (OCM-1370) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من می خواستم یک تله P کارآمدتر برای جمع آوری خاک و جلوگیری از گرفتگی سینک ایجاد کنم.” سان کلمنته ، کالیفرنیا، “بنابراین من اختراع ثبت اختراع را در انتظار WALL-TRAP اختراع کردم.”

این اختراع گزینه جایگزین موثری برای تله های سنتی P- تله می باشد. با انجام این کار ، خاک و زباله ها را به راحتی اسیر می کند. همچنین می تواند به کاهش خطر ابتلا به گرفتگی کمک کند. این اختراع دارای یک طراحی صرفه جویی در فضا است که نصب آن بسیار آسان است ، بنابراین برای خانواده ها و مکان های تجاری ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه در دسترس است.

اخبار مرتبط  TurtleTree Labs با افزایش سرعت رشد شیر مبتنی بر سلولی ، 3.2 میلیون دلار بذر دور جمع می کند

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من دردسرها و مشکلات مرتبط با تله های سنتی P را از بین می برد.”

طرح اصلی به شهرستان اورنج دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-OCM-1370 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی مراقبت از پوست CBD CAGR را در مدت زمان پیش بینی 2020-2028 27.23 درصد ثبت کند.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید