کانتون نمایشگاه از 15 ژوئن خریداران جهانی را به نسخه آنلاین 127 خود دعوت خواهد کرد

در پاسخ به چالش های فعلی ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 در توسعه اقتصادی و اجتماعی ، نمایشگاه کانتون با شرکای جهانی خود ، انجمن های کلیدی تجاری بین المللی و شرکت های چند ملیتی همکاری می کند و خریداران هدف را به نمایشگاه آنلاین خود دعوت می کند. . دعوتنامه صادر شده از طریق کانالهای مختلف شامل خریداران عادی و افرادی است که به دلیل محدودیت زمانی و هزینه قادر به حضور در نسخه های قبلی نبودند.

علاوه بر این ، این نمایشگاه همچنین دعوت خود را به شماری از خریداران حرفه ای گسترش داده و از خریداران بیشتر چینی برای ارتقاء واردات و همچنین تشویق مصرف داخلی دعوت می کند.

اخبار مرتبط  نمایشگاه 127 کانون مجازی امروز افتتاح شد و انگیزه جدیدی را برای تجارت جهانی به ارمغان آورد

نمایشگاه کانتون آنلاین تمرکز B2B خود را برای فعال کردن تظاهرات متمرکز محصول و ادغام منابع حفظ می کند تا شرکت ها بتوانند بهترین راه حل را برای بازار هدف خود پیدا کنند. به منظور کاهش بیشتر موانع ارتباطی برای مشاغل آنلاین ، نمایشگاه با ارائه اطلاعات پیش زمینه ای که اعتبار یک شرکت و همچنین پشتیبانی از ترجمه چند زبانه را نشان می دهد ، محیطی را برای مذاکره تجاری مجازی چهره به چهره ایجاد می کند.

گائو فنگ ، سخنگوی این وزارت بازرگانی، اظهار داشت: ده ها هزار خریدار و غرفه داران در طول 10 روز از ارتباطات و تعامل کارآمد برخوردار خواهند بود که این امر نه تنها یک تجربه جامع برون سپاری را برای خریداران تسهیل می کند ، بلکه به تنظیم کننده استراتژی های بازاریابی خود نیز به غرفه داران کمک خواهد کرد. فروش و جمع آوری جزئیات تقاضای خریدار. بنابراین ، هر دو طرف می توانند برنامه هایی را برای تأمین منابع مالی در خارج از کشور و تولید برنامه ریزی کنند.

اخبار مرتبط  بازارهای اطلاعات در ژاپن اثبات می کند که نمایشگاه ها بازگشت و مرتبط هستند

Tencentغول فناوری چین، ارائه دهنده خدمات فنی نمایشگاه است و کلیه پشتیبانی های فنی و ابری را که برای اطمینان از اینکه اپراتورها می توانند تجارت خود را در این رویداد بدون نیاز به مسافرت انجام دهند فراهم می کند.

سرویس پخش مستقیم تهیه شده توسط Tencent برجسته دیگر این نسخه از رویداد است. خدمات زنده 24 ساعته به خریداران این امکان را می دهد تا بصورت جداگانه مذاکره کنند یا به یک رویداد گسترده تبلیغ محصول بپیوندند. خریداران همچنین می توانند فیلم ها و جریانهای از پیش تنظیم شده را مشاهده کنند ، و همچنین به اشتراک بگذارند و نظر دهند ، دقیقاً مانند یک بستر اجتماعی.

اخبار مرتبط  اندازه بازار دیافراگم شیشه ای تا سال 2027 ارزش 79.0 میلیارد دلار است

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: http://www.cantonfair.org.cn/en/index.aspx

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1160072/20200426152245.jpg

نمایشگاه کانتون SOURCE

پیوندهای مرتبط

www.cantonfairad.com

نمایشگاه کانتون SOURCE

پاسخی بگذارید