به کودکان غذا دهید روز جهانی غذا را جشن می گیرند

به دلیل همه گیری ، از هر چهار کودک یک نفر تخمین زده می شود ایالات متحده از نظر غذایی ناامن هستند و بیش از 2 میلیارد نفر در سراسر جهان دچار ناامنی غذایی متوسط ​​یا شدید هستند ، به این معنی که در دستیابی منظم به مواد غذایی مقوی به اندازه کافی مشکل دارند. در حقیقت ، سال 2020 به عنوان گرسنه ترین سال تاریخ معاصر برچسب گذاری شده است.

این احساسی است که توسط بسیاری از شرکای انجمن خوراک کودکان در سراسر کشور تکرار می شود.

وی گفت: “از زمان COVID-19 ، ما 4 برابر بیشتر به خانواده ها كمك می كنیم و بدون تغذیه كودكان نمی توانیم این كار را انجام دهیم.” اریک جانز پاستور از مرکز رویایی بوفالو. “با افزایش تقاضا برای غذا و خانواده های نیازمند ، ما باید اطمینان حاصل کنیم که در جامعه در حال کمک به مردم هستیم.”

امسال ، روز جهانی غذا خواستار اقدام برای رشد ، تغذیه ، پایداری – با هم است. سازمان ها و سازمان های غذا و کشاورزی ملل متحد (FAO) سازمان ها و افراد را تشویق می کنند تا به حفظ دسترسی به مواد غذایی سالم و مقوی کمک کنند. این بخش اساسی از پاسخ به COVID-19 است ، به ویژه برای جوامع آسیب پذیر که بیشتر تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته اند.

طبق “جهان” ممکن است با قحطی های متعدد با نسبت کتاب مقدس روبرو شود دیوید بیسلی، مدیر اجرایی برنامه جهانی غذا سازمان ملل. وی با اشاره به اینکه بحران اقتصادی ، درگیری و کاهش کمک ها “طوفانی کامل” ایجاد می کند ، افزود: “واقعاً این خطر وجود دارد که افراد بیشتری به طور بالقوه می توانند از اثر اقتصادی COVID-19 بمیرند تا خود ویروس.”

اخبار مرتبط  برنامه های تاج هولدینگز فراخوان کنفرانس سود سه ماهه دوم سال 2020

Feed Kids در تلاش است تا گرسنگی را از بین ببرد و در زندگی کودکان و خانواده ها تغییری ایجاد کند ایالات متحده و در 10 کشور در سراسر جهان که در آن خدمت می کند ، از جمله السالوادور، گواتمالا، هائیتی، هندوراس، کنیا، مالاوی، نیکاراگوئه، فیلیپین، تانزانیا و اوگاندا. در آنجا آنها رویکرد توسعه جامعه متمرکز بر کودک را ارائه می دهند که بر چهار زمینه اصلی برنامه شامل غذا و تغذیه ، بهداشت و آب ، آموزش و معیشت تأکید دارد.

در سطح بین المللی ، کارمندان Feed the Children و داوطلبان جامعه در تلاشند تا به جامعه خود در مورد ویروس آموزش دهند و همچنین وعده های غذایی مدرسه را در یک محیط کوچک برای کمک به کودکان در دریافت تغذیه مناسب تهیه کنند.

این سازمان غیرانتفاعی جهانی با شرکای دولتی و خصوصی کار می کند تا اطمینان حاصل کند که همه افراد ، در هر مکان ، به مواد غذایی سالم ، سالم و مغذی مورد نیاز خود دسترسی دارند. Feed the Children با همکاری با شبکه وسیعی از شرکای جامعه ، مواد غذایی و مایحتاج ضروری را برای کمک به کودکان و خانواده های آنها در دستیابی به زندگی پایدار فراهم می کند ، در حالی که امروز غذا و منابع برای کمک به آنها فراهم می کند.

اخبار مرتبط  به روزرسانی سرمایه گذار EQLB

برای داوطلب دبی فابراتسو، کمک به توزیع مواد غذایی و وسایل خانه فراهم می کند چشم انداز در طول این همه گیر و او را سپاسگزار آنچه که خانواده اش داشته باشد.

فابراتسو گفت: “من و شوهرم سه فرزند نوجوان داریم. ما نگران عدم امنیت غذایی نبوده ایم و بسیار سالم بوده ایم.” “این یک یادآوری بوده است که جای تشکر و سپاسگذاری زیادی داریم. بدیهی است که ما قبلا هرگز همه گیر نشده و این تجربه بسیار چشم نواز بوده است.”

فابراتزو افزود: “از دیدگاه من ، آنچه ما می توانیم به جامعه ارائه دهیم امید است. این روشی ملموس است كه می توانیم در مدت زمانی كه واقعاً ناامیدانه است ، تغییر ایجاد كنیم.”

در ایالات متحده و سراسر جهان ، Feed the Children تقریباً 78 میلیون پوند غذا و ملزومات ضروری که بیش از آن ارزش دارند ، توزیع کرد 269 ​​میلیون دلار در سال مالی 2019. از طریق مشارکت ها و برنامه های خود ، ارتباط غیرانتفاعی با کودکان و خانواده های آنها تقریباً 4.7 میلیون نفر در ایالات متحده و بیش از 1.6 میلیون نفر در سطح بین المللی برای مجموع 6.3 میلیون نفر در سراسر جهان بهره مند شد.

“خوراک کودکان برای اطمینان از فراموش نشدن همسایگان ما اقدامی انجام می دهد. ما درک می کنیم که بسیاری از خانواده ها با چالش های غیرمنتظره ای روبرو هستند و ما با همکاران شرکت و جامعه خود سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که با افزایش نیازها ، کودکان و خانواده های آنها غذا و ملزومات مورد نیاز خود را دریافت می کنند. ” تراویس آرنولد، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کودکان را تغذیه کنید.

اخبار مرتبط  شرکت Sino Agro Foods از پیشنهاد پیشنهادی دادخواست مشتقانه خبر داد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانید به حمایت از تلاش های روز جهانی غذا در کودکان کمک کنید ، به feedthechildren.org/pages/worldfoodday مراجعه کنید. هر دلار داده شده در هفت برابر می شود تا غذاها و برنامه های مورد نیاز خانواده ها را در ایالات متحده و سراسر جهان تحویل دهد.

درباره خوراک کودکان
در Feed the Children ، ما بچه های گرسنه را تغذیه می کنیم ما جهانی را تصور می کنیم که هیچ کودکی گرسنه به رختخواب نرود. در ایالات متحده و در سطح بین المللی ، ما در حال کمک به خانواده ها و جوامع برای دستیابی به زندگی پایدار و کاهش نیاز به کمک فردا هستیم ، در حالی که امروز مواد غذایی و منابع برای کمک به آنها فراهم می کنیم. ما کمک های مالی اهدا کنندگان شرکا to را به شرکای جامعه محلی توزیع می کنیم ، از معلمان و دانش آموزان پشتیبانی می کنیم و منابع را به سرعت جمع می کنیم تا در هنگام وقوع بلایای طبیعی تلاش های خود را برای کمک به بهبودی انجام دهیم. در سطح بین المللی ، ما برنامه های توسعه جامعه کودک محور را در 10 کشور مدیریت می کنیم. ما از مشارکت استقبال می کنیم زیرا می دانیم که کار بدون روابط مشترک امکان پذیر نخواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر به سایت feedthechildren.org مراجعه کنید.

منبع تغذیه کودکان