احتیاطات ویژه ماسک هوشمند Invisisi برای مخاطبان خود همانطور که اولین اجرای زنده + اجرای مجازی را برای خیریه انجام می دهد

آتلانتا، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – هنرمند مشهور و ضبط کننده موسیقی افست با اجرای برنامه های AXR + EXP / کنسرت ، با پشتیبانی NEXUS ، تجربه موسیقی زنده را دوباره تصور می کند جمعه 16 اکتبر 2020، که به طرفداران اجازه می دهد یک تجربه منحصر به فرد و زنده کنسرت از نوازندگان مشهور و مشهور در سطح جهان را تماشا کنند.

اولین عملکرد انفرادی OFFSET در چند ماه اخیر داغترین تجربه است و از پشت بام CODA ، جورجیا Tech Bldg جدید پخش می شود.

AXR + EXP با پشتیبانی NEXUS ، ورزشهای مجازی ، کنسرت ، سرگرمی و موارد دیگر را انجام می دهد. افست و نکسوس اقدامات ویژه ایمنی را اعمال می کنند. همه با ورود به سیستم COVID آزمایش می شوند و ماسک های ضد ویروسی INVISI SMART با فناوری پیشرفته که سفیر SNL است الک بالدوین، به میهمانان توزیع خواهد شد.

Invisi Smart یک راه حل نسل بعدی مهندسی شده است که 99.99٪ از میکروب های SARS CoV-2 را از بین می برد. این مخاطبان ، متخصصان مراقبت های بهداشتی ، ورزشکاران ، هر مکان ، دفاتر ، خانه ها ، صنعت پذیرایی ، حمل و نقل و مشاغل دارای محافظت نامرئی طولانی مدت است.

اخبار مرتبط  جشنواره عسل تنسی ، ارائه شده توسط ایالات متحده آمریکا Pest Protection ، آشپز شام عسل ، جولیا سالیوان ، نامزد بهترین فینالیست آشپز

وقتی از الک س whyال شد که چرا درگیر شود؟ او 6 فرزند ، برادر و یک خانواده و دوستان باورنکردنی دارد. او نمی خواهد یک نفر دیگر بمیرد. اگر ما می توانیم با بهترین ماسک آزمایش شده از یکدیگر محافظت کنیم ، چرا که نه؟

افست عاشق خانواده و طرفدارانش است. در این بیماری همه گیر ، ما باید اقدامات احتیاطی را برای محافظت از یکدیگر انجام دهیم.

صبا یوسوف ، مدیر عامل شرکت Invisi SMART Technologies گفت: “من به عنوان یک تاجر در STEM ، متعهد شدم که از سلامت مشتریانم محافظت کنم و خانواده ها را در هنگام شیوع بیماری ایمن نگه دارم.”

پخش اجراهای زنده در خدمت تبدیل تجارب زنده صمیمی است که به طور معمول انحصاری هستند و به تجربه های مشترک مخاطبان در همه جا تبدیل می شوند.

این کنسرت با اجرای آفست شامل اجراهایی از هنرمندان آفست ، Duke Deuce و YRN Mango + میهمانان غافلگیر کننده است. پس از ماه ها فاصله اجتماعی ، آفست به طرفداران این فرصت را می دهد تا تجربه موسیقی زنده خود را به طور واقعی ادامه دهند 16 اکتبر 2020 وقتی او به عنوان عنوان اصلی AXR + EXP به صورت زنده اجرا می شود.

اخبار مرتبط  یک کتاب مهم و مهم توسط اعضای گزارش جهانی کشاورزی سازمان ملل (IAASTD) خواستار تغییر سریع سیستم های غذایی ما است

مخاطبان آنلاین می توانند از طریق گپ پخش جریانی مستقیم با سایر بینندگان و مجریان ارتباط برقرار کنند و کالاهای مارک دار و بارگیری دیجیتالی انحصاری از شرکای نمایش ، از جمله ردبول و Trick3D ، که یک یادداشت مجازی منحصر به فرد برای هر فروشنده ارائه می دهد.

هنرمند ضبط موسیقی ، آفست ، می گوید: “من دوباره می توانم با هنرمندانم ، Duke Deuce ، YRN Murk ، YRN Mango Foo و با مهمانان غافلگیر کننده ، برای جهانیان در سیستم عامل خود برای طرفدارانم اجرا کنم.”

نمایش ها از FutureStream به صورت مستقیم از پخش می شوند آتلانتا پشت بام ساخت جدیدترین فناوری برای دارندگان بلیط. دارندگان بلیط VIP می توانند یکی از 50 مکان را در اجرای زنده برنده شوند. همه شرکت کنندگان از نظر COVID-19 مورد آزمایش قرار می گیرند و از دستورالعمل های ایمنی ارائه شده توسط مرکز کنترل بیماری پیروی می کنند. این کنسرت توسط ماسکهای Invisi Smart محافظت می شود که به مدت 30 روز باکتریها و ویروس COVID-19 را از بین می برد.

اخبار مرتبط  دنیای بین المللی و غوطه وری از کمیک ها

بخشی از درآمد حاصل از آن به صندوق کمک هزینه creATL اهدا خواهد شد آتلانتا نیروی کار مستقل صنعت خلاق در طی مشکلات اقتصادی ناشی از همه گیری COVID-19.

اخبار مربوط به عملکرد زنده افست به دنبال راه اندازی AXSD Media در اوایل ماه جاری منتشر شد. بلیط به 16 اکتبر نمایش را می توان در axrexp.com خریداری کرد.

“لمریلین کرافورد” ، Nexus Entertainment گفت: “در این اوقات خطرناک و نامشخص ، مهم است که ایمن باشید ، احساس امنیت کنید و از نظر علمی مطمئن باشید که در امنیت هستید. ما چیزهای زیادی برای از دست دادن داریم ، زندگی خانواده ها و زندگی ما در معرض خطر است.” & ورزش ها.

Shop.invisismart.com
درباره Invisi Smart
Invisi Smart یک فناوری پیشرفته است که برای از بین بردن ویروس Covid-19 اثبات شده است و طیف گسترده ای از محصولات تجاری و خانگی را برای اطمینان از محافظت از شما در طول روز ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تماس Invisi Smart [email protected]، [email protected].

SOURCE PrimeTime پاپ

لینک های مربوطه

http://shop.invisismart.com