رهبران شهر ، حامیان آموزشگاه های بعد از مدرسه ، بیلبوردهای سراسر کشور را روشن می کنند تا کار برنامه های پس از مدرسه را در زمان شیوع بیماری روشن کنند

در 21 سالگیخیابان سال ، چراغ های بعد از مدرسه تنها رالی ملی برای برنامه های بعد از آموزش است. در طول ماه اکتبر و منتهی به 22 اکتبر، رسمی چراغ های بعد از مدرسه تجمع ، این ائتلاف مردم سراسر کشور را در رویدادهای مجازی متمرکز بر دانشگاهیان ، علوم ، هنرها ، ورزش و تناسب اندام ، خدمات اجتماعی و موارد دیگر شرکت می دهد تا این پیام را ارسال کند که تقاضا برای برنامه های بعد از مدرسه زیاد است ، بسیاری از دانشجویان بدون برنامه هستند و بیماری همه گیر نیاز را افزایش داده است.

در حقیقت ، آمریکای پس از آن ساعت 3 عصر نظرسنجی خانوارها از بیش از 30000 خانوار ، به سفارش اتحاد پس از مدرسه ، نشان داد كه مشاركت در برنامه های پس از آموزش به 10.2 میلیون دانش آموز در سراسر كشور افزایش یافته است – اما تقاضای برآورده نشده زیاد است. امروز برای هر کودک در یک برنامه پس از آموزش ، دو کودک دیگر منتظر ورود هستند. تقاضای پاسخ داده نشده به ویژه در جوامع روستایی و جوامع فقر متمرکز زیاد است. از هر پنج دانشجو یک نفر در ایالات متحده پس از پایان روز مدرسه بدون نظارت است.

چراغ های بعد از مدرسه به عنوان یک یادآوری که مدارک قدرتمندی از پیشرفت در نمرات ، حضور در مدرسه ، رفتار و موارد دیگر را در بین کودکانی که در برنامه های بعد از مدرسه شرکت می کنند نشان می دهد. محققان همچنین دریافته اند که دانش آموزان در برنامه های بعد از مدرسه بیشتر در مدرسه مشغول هستند و از یادگیری هیجان زده هستند و مهارتهای حیاتی کار و زندگی مانند حل مسئله ، کار گروهی و ارتباطات را پرورش می دهند.

اخبار مرتبط  وبرای حلق آویز را ببندید و آن زبان ها را کنار بگذارید ، وینرسچنیتزل در حال پخت و پز موارد دلخواه برای تابستان است بنابراین شما لازم نیست

سازمان یافته توسط اتحاد پس از مدرسه ، چراغ های بعد از مدرسه شامل رویدادهای مجازی است که توسط مدارس ، 4-Hs ، باشگاه های دختران و پسران ، YMCA ها ، شهرها ، پارک ها ، موزه ها ، مراکز اجتماعی و سایر موارد سازمان یافته است. این رویدادهای عمدتاً مجازی در سال جاری ، مهارت هایی را که دانش آموزان کسب می کنند و استعدادهایی را که در برنامه های بعد از مدرسه کسب می کنند ، به نمایش می گذارند. در زمان های عادی ، برنامه های بعد از آموزش در انجام مشق شب کمک می کنند. مربیان ماهر؛ هنر ، رقص و موسیقی ؛ میان وعده و وعده های غذایی سالم ؛ برنامه نویسی کامپیوتر؛ فرصتهای تفکر انتقادی ، همکاری و ارتباط با همسالان و بزرگسالان. آمادگی شغلی و دانشگاهی فعالیتهای ورزشی و تناسب اندام ؛ رباتیک و فرصت هایی برای یادگیری عملی و مبتنی بر تیم. در طی همه گیری ، برنامه ها برای ارائه فعالیت های آموزشی مجازی ، تحویل وعده های غذایی و بسته های غنی سازی ، کمک به خانواده ها برای رفع شکاف دیجیتال ، ورود به سیستم با کودکان برای اطمینان از برآورده شدن نیازهای اجتماعی و عاطفی آنها ، اتصال خانواده ها به خدمات اجتماعی ، مراقبت از کودکان افزایش یافته است. فرزندان کارگران اساسی و اولین پاسخ دهندگان و موارد دیگر.

اخبار مرتبط  CPSC هشدار می دهد مصرف کنندگان هنگام استفاده از ژنراتورهای قابل حمل به عنوان دو طوفان قدرتمند به خلیج مکزیک احتیاط کنند.

Clear Channel Outdoor پشتیبانی می کند چراغ های بعد از مدرسه با اهدای برخی از برجسته ترین فضای خود برای نمایش پیام های پس از مدرسه در بیلبوردهای دیجیتالی ، پناهگاه های اتوبوس و فضاهای پوستر در 25 بازار سراسر کشور در طول ماه اکتبر. بر 22 اکتبر، Clear Channel پیام های بعد از مدرسه را در دو بیلبورد تبلیغاتی جالب وارد خواهد کرد شهر نیویورک میدان تایمز ، و استحمام خواهد کرد بوستون ایستگاه خیابان جنوبی به افتخار بزرگ آبی و زرد چراغ های بعد از مدرسه، مکمل روشنایی مشابه ساختمان نمادین امپایر استیت در آن هفته. حامیان همچنین نشانه های محلی و ساختمانهای سراسر کشور را روشن می کنند تا حمایت خود را از برنامه های پس از آموزش نشان دهند.

“برنامه های با کیفیت بعد از مدرسه بچه ها را ایمن نگه می دارد ، آنها را برای یادگیری الهام می بخشد و به والدین شاغل کمک می کند – و پشتیبانی Clear Channel Outdoor به ما کمک می کند تا تلاش های فوق العاده ای را که برنامه های پس از مدرسه برای حمایت از کودکان و خانواده ها در این زمان های دشوار انجام می دهند ، تشخیص دهیم. برنامه ها واقعاً در حال افزایش هستند. ، و ما باید به آنها کمک کنیم چراغ ها را روشن نگه دارند. ” جودی گرانت.

“اتحادیه ملی شهرها به اعتلای خود افتخار می کند چراغ های بعد از مدرسه امسال هم دوباره،“مدیر کل اجرایی و مدیر اجرایی لیگ ملی شهرها (NLC) کلارنس آنتونی گفت.” چراغ های بعد از مدرسه موسسه جوانان ، آموزش و خانواده های NLC 20 سال کار با شهرها ، شهرها و روستاها را برای پیشبرد فرصت های یادگیری پس از مدرسه جشن می گیرد ، بیست و یکمین سالگرد خود را جشن می گیرد. مقامات منتخب محلی مدتهاست که قهرمان برنامه های بعد از مدرسه هستند – آنها می دانند که تأثیرات مثبت این برنامه ها هر روز بر خانواده ها و جوامع تأثیر می گذارد و آنها حتی در طی همه گیری نیز نقش حمایتی حیاتی تری داشته اند. “امسال ، NLC با همکاری اتحاد پس از مدرسه برای تشویق شهرداران برای روشن کردن تالارهای شهر خود یا صدور اعلامیه ای به احترام چراغ های بعد از مدرسه.

اخبار مرتبط  فیلیپ آئورباخ به نقش تازه ایجاد شده Dunkin 'مدیر ارشد دیجیتال و استراتژی منصوب شد

“برنامه های بعد از مدرسه و تابستان کشور ما چراغی از نور ، عشق و پشتیبانی بی دریغ در کمک به همه زبان آموزان برای رشد ، رشد و بهبود در طی این بحران غیر قابل تصور است. به همین دلیل انجمن یادگیری تابستانی ملی افتخار دارد که جشن بگیرد چراغ های بعد از مدرسه زیرا این برنامه های جامعه برای بهبودی آمریکا و آینده فرزندان ما ضروری است ” آرون پی. دورکین، مدیر عامل ، انجمن ملی یادگیری تابستانی.

اتحاد پس از مدرسه یک سازمان غیرانتفاعی آگاهی و حمایت از مردم است که برای اطمینان از دسترسی همه کودکان و جوانان به برنامه های پس از آموزش با کیفیت تلاش می کند. اطلاعات بیشتر در اینجا موجود است www.afterschoolalliance.org.

SOURCE اتحاد پس از مدرسه؛ کانال را در فضای باز پاک کنید