تیم های Amorepacific با بزرگترین خرده فروش سفر CDFG چین

از طریق این همکاری ، Amorepacific و CDFG توافق کردند که. بهبود استراتژیک را انجام دهند شراکت برای عملیات محلی در هاینان و … رشد متقابل آنها را تحریک می کند برای فروشگاه های جدید و گسترش مارک های جدید. هر دو شرکت همچنین موافقت کردند که △ با رشد سرمایه گذاری در بازاریابی و تحول دیجیتال برای تجربه متفاوت مشتری و رشد △ ، از رشد یکدیگر در بازار در حال تغییر سریع حمایت کنند. در نتیجه اکوسیستم تجاری خرده فروشی پایدار و سالم ایجاد کنید.

به طور خاص ، Amorepacific و CDFG بر روی تمرکز می کنند هاینان سفر به بازار خرده فروشی ، که اکنون به سرعت بهبود می یابد سه رقمی رشد فروش آنها تصمیم گرفتند محتوای ارتباطات دیجیتال را افزایش دهند ، پشتیبانی گسترده ای از بازاریابی و محصولات ارائه دهند و نیروی کار منحصراً برای این شرکتها توسعه دهند هاینان بازار برای بهبود رضایت مشتریان خرده فروشی سفر.

مشارکت مراسم با رئیس جمهور آمورپاسیفیک بصورت آنلاین برگزار شد Saehong Ahn، CDFG رئيس جمهور چارلز چن ، CDFG معاون رئیس جمهور ژائو فنگ، دیوید پارک، معاون ارشد بخش خرده فروشی سفر جهانی Amorepacific و تری چوا، معاون رئیس CDFG ، بخش مرکزی بازرگانی در حضور.

رئیس Amorepacific گفت: “Amorepacific به شدت در حال تغییر بازار خرده فروشی سفر و سبک زندگی مشتریان خرده فروشی سفر در سراسر جهان است.” Saehong Ahn. “بنابراین ، این شرکت در هر دو کانال خرده فروشی آنلاین و آفلاین پاسخ می دهد تا بهترین کیفیت خدمات و محصول را ارائه دهد. این همکاری با جهانی پیشرو خرده فروش سفر CDFG به ما کمک می کند مشتریان چینی را بهتر بشناسیم ، هم افزایی بین هر دو شرکت را تقویت کرده و آگاهی از مارک تجاری خود را در بازار خرده فروشی سفرهای چینی با پتانسیل رشد قوی افزایش دهیم. ”

اخبار مرتبط  بازار جهانی محصولات مراقبت از اتومبیل (2020 تا 2027)

“ما خوشحال هستند که وارد ما می شوند همکاری استراتژیک با کره شماره 1 شرکت زیبایی Amorepacific. ما در صنعت خرده فروشی سفر چین و به ویژه از طریق همکاری نزدیک با Amorepacific طی 10 سال گذشته ، راهگشا هستیم هاینان جهانگردی و توسعه اقتصادی ، ما به بزرگترین خرده فروش سفر در تبدیل شده ایم چین و پیشرو در صنعت جهانی خرده فروشی سفر. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری قوی خود با Amorepacific برای تجربه بهتر مشتری در زمینه زیبایی و سبک زندگی هستیم، “ گفت CDFG رئيس جمهور چارلز چن

Amorepacific ، برترین شرکت زیبایی در کره جنوبی حضور خود در بازار خرده فروشی سفر را با افتتاح مارک های اصلی خود از جمله Sulwhasoo ، Laneige و Innisfree در بیش از 440 کانال جهانی خرده فروشی سفر تقویت کرده است. CDFG ، چین بزرگترین خرده فروش سفر، یک شرکت دولتی است که توسط دولت چین مجاز به فعالیت در تجارت بدون گمرک نه تنها در است چین بلکه در کشورهای دیگر نیز وجود دارد و یکی از خرده فروشی های مسافرتی جهانی است که به سرعت در حال رشد است. از زمان افتتاح فروشگاه Laneige در CDFG در سال 2010 ، Amorepacific و CDFG یک رابطه همکاری قوی داشته اند. در حال حاضر ، چهار مارک Amorepacific – Sulwhasoo ، Laneige ، Innisfree و Primera بیش از 80 فروشگاه را از طریق شبکه خرده فروشی CDFG اداره می کنند.

اخبار مرتبط  BFF جدید شکم شما - ملاقات با FRISKA ، یک برند تجاری سلامتی و بهداشتی و بهداشتی را از طریق ترکیبات آنزیمی هضم شده بهبود می بخشد

درباره Amorepacific

از سال 1945 ، Amorepacific یک مأموریت واضح و روشن داشته است: ارائه درک منحصر به فرد خود از زیبایی – یعنی همان چیزی که “زیبایی آسیایی” می خواند – به جهانیان ارائه دهد. Amorepacific به عنوان پیشروترین شرکت زیبایی کره ، از درک عمیق خود از طبیعت و انسان به دنبال هماهنگی بین زیبایی درونی و بیرونی است. Amorepacific با دارا بودن بیش از 20 برند لوازم آرایشی ، مراقبت شخصی و مراقبت های بهداشتی ، به تأمین سبک های مختلف زندگی و نیازهای مصرف کنندگان جهانی در سراسر جهان اختصاص دارد: آسیا، آمریکای شمالی، اروپا، اقیانوسیه و خاورمیانه. مراکز تحقیقاتی Amorepacific واقع در سراسر جهان به تحقیق و توسعه پایدار اختصاص یافته اند که بهترین ترکیبات طبیعی آسیا و فناوری زیستی پیشرفته را با هم ترکیب می کند. Amorepacific با محصولات کلاس جهانی خود ، به دلیل روشهای نوآورانه تحول در روند زیبایی جهانی مورد تحسین قرار گرفته است.

اخبار مرتبط  شرکت گرداب نتایج 30 ماهه اول را در تاریخ 30 آوریل اعلام می کند و در 1 ماه مه تماس کنفرانسی را برگزار می کند

درباره شرکت Duty Free Group Co. ، Ltd.

China Duty Free Group Co. Ltd. (CDFG) در سال 1984 تاسیس شد ، یک شرکت دولتی است که توسط شورای ایالتی مجاز به فعالیت در امور مالیات بدون عوارض در سراسر کشور است. طی 30 سال گذشته از توسعه سریع ، CDFG روابط طولانی مدت با نزدیک به 1000 مارک جهانی برقرار کرده است. با بیش از 240 فروشگاه بدون عوارض در بیش از 30 استان ، شهرداری و مناطق خودمختار (از جمله هنگ کنگ، ماکائو و تایوان) و کامبوج، کانال های فروش و توزیع عمده ما را پوشش می دهد چین فرودگاه ها در پکن، شانگهای، گوانگژو، چنگدو و هنگ کنگ، و همچنین مجتمع خرید بدون عوارض بین المللی Sanya در هاینان جزیره CDFG با ارائه خدمات كالايي بدون عوارض براي تقريباً 200 ميليون گردشگر داخلي و خارجي سالانه به يكي از برترين اپراتورهاي بدون عوارض در جهان تحسين شده است.

منبع Amorepacific