Restaurant Brands International Inc. قیمت پیشنهادی یادداشت های امن ارشد دومین حق بیمه را اعلام می کند

تورنتو، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Restaurant Brands International Inc. (“RBI”) (TSX: QSR) (NYSE: QSR) (TSX: QSP)، 1011778 ب.C امروز شرکت با مسئولیت نامحدود (“ناشر”) و “نیو رد فایننس” (“ناشر مشترک” و به همراه صادر کننده “صادر کنندگان”) امروز اعلام کردند که صادر کنندگان قیمت پیشنهادی 1500 میلیون دلار در مجموع مبلغ اصلی 4.000٪ یادداشت های تضمینی ارشد ثروت دوم به دلیل 2030 (“یادداشت ها”) ، که نشان دهنده یک 500 میلیون دلار افزایش اندازه پیشنهادی که قبلاً اعلام شده بود. یادداشت ها یادداشت های اضافی تحت Indenture هستند ، از تاریخ 5 اکتبر 2020، بر اساس آن صادر کنندگان قبلا صادر کرده اند 1400 میلیون دلار در مجموع مبلغ اصلی 4.000٪ یادداشت های تضمین شده ارشد ثروت دوم با توجه به سال 2030 و دارای تاریخ سررسید 15 اکتبر 2030. انتظار می رود بسته شدن پیشنهاد یادداشت ها در حدود یا حوادث رخ دهد 2 نوامبر 2020، به شرط بسته شدن عرف

یادداشت ها 100٪ از ارزش اسمی آنها بود. RBI انتظار دارد با استفاده از درآمد حاصل از ارائه یادداشت ها ، بازپرداخت کل مبلغ اصلی مجموع اسناد 5.00٪ دوم ضمانت نامه های ارشد دوم ضمانت نامه ناشران به دلیل 2025 (“یادداشت های دوم حق بیمه 2025”) را در تاریخ انتشار یادداشت ها انجام دهد. ، به علاوه هر گونه سود تعهدی و پرداخت نشده در آن ، و حق بیمه ، هزینه ها و هزینه های مربوطه را پرداخت کنید. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله اعلامیه رستگاری نیست.

اخبار مرتبط  ناهارهای خوش طعم و جالب با الهام از ژاپنی برای پخت و پز با کودکان خود

یادداشت ها تعهدات تضمین شده ارشد دوم صادرکنندگان است که با تضمین تضمین تعهدات ناشران تحت تسهیلات اعتباری ارشد موجود صادرکنندگان ، بر اساس وثیقه ارشد تضمین می شود.

این یادداشت ها (i) به افرادی که منطقاً طبق قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار 1933 اصلاح شده است (“قانون اوراق بهادار”) و (ii) خارج از ایالات متحده طبق مقررات S تحت “اوراق بهادار” ، به افرادی که منطقاً معتقدم خریداران نهادی واجد شرایط هستند ، ارائه شده است عمل کن یادداشت ها و ضمانت نامه های مربوطه تحت قانون اوراق بهادار ثبت نشده و نخواهند شد و ممکن است در ثبت نام غایب ایالات متحده یا معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت نام تحت قانون اوراق بهادار و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی ارائه یا فروش نشوند.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست و همچنین در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت قوانین اوراق بهادار از هر حوزه قضایی

اخبار مرتبط  کنفرانس سرمایه واقعی شاهدانه بنزینگا شاهدانه برای اتصال مدیر عاملان ، سرمایه گذاران و کارآفرینان مشهور علف های هرز 1 ژوئن

درباره مارک های بین المللی رستوران

Restaurant Brands International Inc. یکی از بزرگترین شرکتهای رستوران دار خدمات سریع در جهان است که تقریباً دارای فعالیت می باشد 32 میلیارد دلار در فروش سالانه در سطح سیستم و 27000 رستوران در بیش از 100 کشور و سرزمین های ایالات متحده. RBI صاحب برجسته ترین و شاخص ترین مارک های رستوران خدمات سریع جهان است – TIM HORTONS® ، BURGER KING® و POPEYES®. این مارک های مستقلاً اداره شده بیش از 45 سال است که به مهمانان ، امتیاز دهندگان و جوامع مربوطه خدمات می دهند.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی شامل بیانیه های آینده نگر است ، که اغلب با کلمات “ممکن است” ، “ممکن” ، “معتقد است” ، “فکر می کند” ، “پیش بینی” ، “برنامه ریزی” ، “انتظار می رود” ، “قصد دارد” یا موارد دیگر مشخص می شود بیانات و انتظارات مدیریت در مورد رویدادهای آینده و عملکرد را منعکس می کند و فقط از تاریخ اینجا صحبت می کند. این بیانیه های آینده نگر شامل اظهاراتی در مورد انتظارات و اعتقادات RBI و صادر کنندگان در مورد صدور یادداشت ها و استفاده از عواید آن است. عواملی که می توانند نتایج واقعی را با انتظارات RBI تفاوت اساسی داشته باشند ، در پرونده های RBI در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و SEDAR در کانادا، مانند گزارش های سالانه و سه ماهه آن و گزارش های فعلی در مورد فرم 8-K ، و شامل موارد زیر است: خطرات مربوط به بدهی قابل توجه RBI ، خطرات مربوط به شرایط اقتصادی و صنعتی نامطلوب و خطرات مربوط به حوادث غیرمترقبه ، مانند شرایط نامساعد جوی ، بلایای طبیعی ، حملات یا تهدیدهای تروریستی ، بیماریهای همه گیر ، از جمله ویروس کرونا (COVID-19) ، یا سایر حوادث فاجعه بار ، که همه اینها می تواند بر وضعیت مالی آن تأثیر منفی بگذارد و از انجام تعهداتش جلوگیری کند. RBI هيچ تعهدي را براي به روز كردن اظهارات آينده نگر براي تامين وقايع يا شرايط پس از تاريخ اين تعهد متعهد نمي شود.

اخبار مرتبط  THOMAS SABO و Rita Ora مجموعه پر زرق و برق پاییز / زمستان 2020 را ارائه می دهند

SOURCE Restaurant Brands International Inc.