بیانیه سازندگان عطر درباره توانمند سازی صدای ما در روز انتخابات 2020

واشنگتن، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – اتحادیه سازندگان عطر امروز بیانیه ای را به نمایندگی از رئیس جمهور و مدیرعامل منتشر کرد ، فرح کی احمد و تیم ستادی اجرایی آن در مورد اهمیت استفاده از حق رای ما:

“سازندگان عطر به عنوان سازمانی که فرهنگ آن بر سرپرستی و خدمات استوار است ، خوشبختانه توانایی بستن دفاتر ما در سه شنبه ، 3 نوامبر ، 2020، با رعایت روز انتخابات.

ما عمیقاً به استفاده از حق رای در قانون اساسی اعتقاد داریم و از اینکه تیم کارکنان ما روز انتخابات و روزهای منتهی به آن را سپری می کنند و دیگران را قادر به انجام همین کار می کنند ، بسیار افتخار می کنیم. ما داوطلبانه می توانیم حمل و نقل را برای رای دهندگان به و از نظرسنجی ها فراهم کنیم ، به عنوان کارگران و ناظران نظرسنجی فعالیت می کنیم و اقدامات معنادار دیگری را انجام می دهیم که باعث پیشرفت آموزش و مشارکت مدنی می شود. ما از نسل رهبران مدنی الهام گرفته ایم که پیش از ما آمده اند و به پیروی از رد پای آنها اختصاص داده شده اند.

کشور ما وقتی قدرت می گیرد که همه شهروندان فرصتی برای شنیدن صدای خود در صندوق های رای داشته باشند. هر رأی گیری به عنوان یک موضوع حیاتی در ملیله پر جنب و جوش دموکراسی آمریکایی ما عمل می کند. ما شرکت های عضو خود را که متعهد شده اند به کارمندان انعطاف پذیر یا مرخصی بدهند برای روز انتخابات تحسین می کنیم. و ، همه را تشویق می کنیم تا در ثبت نام برای رأی دادن ، تحقیق در مورد آنچه در برگه رای شما وجود دارد و برنامه ریزی برای رأی دادن ، به ما بپیوندند. در vote.org شروع کنید.

خواه از طریق پست و هم از طریق مراجعه حضوری ، لطفاً رای دهید.

انجمن سازندگان عطر ، اتحادیه اصلی تجارت است که نمایندگی اکثر تولیدات عطر را در کشور دارد آمریکای شمالی و همچنین علایق در امتداد زنجیره ارزش عطر – برای مردم ، عطر و سیاره. عضویت این سازمان متنوع است ، از جمله شرکت هایی که عطرها و رایحه هایی را برای مراقبت در منزل ، مراقبت شخصی ، طراحی خانه ، عطر خوب و محصولات صنعتی و سازمانی ، همچنین تولیدکننده مواد معطر ، از جمله عصاره های طبیعی و سایر ، تولید ، تولید و استفاده می کنند. مواد اولیه ای که در عطر و مواد معطر استفاده می شود. Fragrance Creators The Fragrance Conservatory ، منبع دیجیتال جامع را برای اطلاعات با کیفیت بالا در مورد رایحه تولید می کند. درباره Fragrance Creators در fragrancecreators.org بیشتر بیاموزید.

مخاطب:
لیا دانگلیکو
[email protected]
+1 571 317 1504

تصاویر مرتبط

image1.jpg

لینک های مربوطه

انجمن سازندگان عطر

هنرستان عطر

SOURCE انجمن سازندگان عطر

اخبار مرتبط  ZoodMall و OpenSooq کارت Qi را به عنوان گزینه پرداخت اضافه می کنند