100٪ ظرفیت و 40٪ افزایش توان برای Pet Lovers Center

Körber با سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار چند منظوره (ASRS) خود به مرکز عاشقان حیوان خانگی کمک می کند تا تراکم ذخیره سازی بالایی را بدست آورند.

هامبورگ، آلمان، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Körber ، رهبر جهانی فناوری زنجیره تامین از نرم افزار تا اتوماسیون کنترل مواد ، امروز از اتمام پروژه خود با مرکز دوستداران حیوانات خانگی، که در مجموع بزرگترین و تنها زنجیره خرده فروشی حیوانات خانگی در است جنوب شرقی آسیا.

دفتر مرکزی آن در سنگاپور، گروه Pet Lovers Center از زمان تأسیس در سال 1973 رشد سریع منطقه ای را تجربه کرده است. با گسترش تجارت ، تیم نیاز به ارتقاgrade انبار خود را برای حمایت از رشد آینده تشخیص داد. در آن زمان ، انبار ظرفیت پالت محدودی را ارائه می داد زیرا با سیستم دندانه دار انتخابی متداول کار می کرد که برای نگهداری آن زمانبر و وقت گیر بود. سیستم دستی نیز از فضای موجود به طور کامل استفاده نکرد و اغلب منجر به محصولات آسیب دیده شد. پس از مشورت دقیق ، خرده فروش لوازم حیوان خانگی تصمیم به نصب یک راه حل انبار خودکار گرفت.

آقای. دیوید نگ، مدیر ارشد اجرایی مرکز عاشقان حیوان خانگی ، تشخیص داد که در حالی که اکثر راه حل های ASRS از ارتفاع موجود انبارها استفاده می کنند ، این شرکت به یک راه حل ASRS که از حجم کامل انبار استفاده می کند. Ng: “بزرگترین نقطه درد ما استفاده ناکارآمد از فضای ذخیره سازی ما بود.” “راه حل چند عمیق ASRS Körber تمام الزامات خاص ما را برآورده كرد ، از همه مهمتر ، این امکان استفاده از فضای استثنایی را فراهم كرد. Körber پروژه را زودتر از موعد مقرر به اتمام رساند ، كه بسیار چشمگیر بود ، سنگاپور اقدامات دقیق فاصله بین اجتماعی در پاسخ به همه گیری جهانی COVID-19. “

اخبار مرتبط  در پاسخ به فرماندار نیوسوم ، لایحه 2149 مجمع قانونی را به عنوان دیگر نامه های پست به همراه سایر طرف های مربوطه امضا كرد ، Dine Black LA و انجمن رستوران های لاتین بیانیه زیر را منتشر كردند:

Körber یک راه حل ASRS ساخت سفارشی نصب کرد که با در نظر گرفتن شکل عجیب واحد ، از هر اینچ انبار به طور کامل استفاده می کرد. تیم Körber پیکربندی های با چگالی بالا را با چندین واحد از جدیدترین وسایل نقلیه ماهواره ای خودمختار کنترل شده Wi-Fi (ASV) ایجاد کرده است که توسط دو جرثقیل استکر پشتیبانی می شوند. سیستم سفارشی حداکثر 12 پالت را در یک خط عمیق چندگانه ذخیره می کند ، Pet Lovers Center را قادر می سازد تا ظرفیت ذخیره سازی پالت انبار را بیش از 100 افزایش دهد. این سیستم همچنین توان عملیاتی 40 درصدی را افزایش داده و مدت زمان ذخیره سازی پالت روی قفسه یا بازیابی آن را از انبار بسیار کاهش داده است.

Pet Lovers Center قصد دارد Körber را ادغام کند سیستم مدیریت انبار (WMS) با سیستم میزبان فعلی آن. WMS تمام اطلاعات موجودی را در یک پایگاه داده متمرکز جمع آوری و گردآوری می کند ، تیم انبار می تواند از آن برای ردیابی حرکت موجودی استفاده کند. علاوه بر این ، WMS این شرکت را قادر می سازد تا در ساعات پس از کار به طور خودکار تغییر موجودی کالا را انجام دهد ، ضمن اینکه اعتماد مرکز عاشقان حیوان خانگی به کار دستی را کاهش می دهد ، بهره وری عملیاتی را بسیار افزایش می دهد.

اخبار مرتبط  صنایع قلب تیره خط گل کانابیس پریمیوم را راه اندازی کرد و مارک ژنتیک افسانه ای خود را گسترش داد

نگ افزود ، “تصمیم به طور خودکار انبار ما همچنین به ایجاد یک محیط کار بسیار ایمن برای کارکنان ما کمک کرد ، زیرا آنها دیگر مجبور نیستند عملیات دستی را در میان قفسه های خود انجام دهند. بعلاوه ، این فرصتی برای آنها است که مهارت خود را ارتقا دهند و گسترش دهند مجموعه ها ، به شرکت اجازه می دهد آنها را مجدداً در نقشهای با ارزش بالاتر قرار دهد. “

“انبارها در کشورهای کمبود زمین مانند سنگاپور ظرفیت ذخیره سازی محدودی را ارائه می دهد ، بنابراین رشد سیستم چند عمیق ASRS ما در منطقه ایده آل است زیرا فضای انبار را بهینه می کند ، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد و نیازهای کار دستی را از بین می برد “، استفان گوتسچه ، مدیر ارشد اجرایی زنجیره تامین Körber – اتوماسیون” افزود. Körber آرزو دارد که فرایندهای زنجیره تأمین مشتریان ما را تقویت کند تا آنها به سرعت در شرایط جدید سازگار شوند و خواسته های مشتریان خود را برآورده کنند ، به ویژه در این اوقات نامشخص. ما همچنان متعهد به ارائه پشتیبانی هدفمند از مرکز عاشقان حیوانات خانگی هستیم و به آنها کمک می کنیم پیچیدگی های زنجیره تامین خود را که ادامه رشد در منطقه را دارند تسخیر کنند. “

درباره مرکز عاشقان حیوانات خانگی
Pet Lovers Center (PLC) در مجموع بزرگترین و تنها فروشگاه خرده فروشی حیوانات خانگی با 142 فروشگاه در 5 کشور است (سنگاپور، مالزی، تایلند، ویتنام و فیلیپین) با چشم انداز رهبر صنعت در آسیا و اقیانوسیه. PLC در سال 1973 تاسیس شد و امروزه یک نام خانوادگی برنده جایزه است. علاوه بر ارائه گسترده ترین و تازه ترین طیف وسیعی از محصولات در منطقه ، فروشگاه های “The Pet Safari” با مضمون خود بهترین محصولات و خدمات حیوانات اهلی را در زیر یک سقف همراه با مشاوران مراقبت از حیوانات خانگی آموزش دیده توسط دامپزشکان که به شما توصیه های دوستانه و حرفه ای در مورد حیوانات اهلی را ارائه می دهند ، اهميت دادن. همچنین در سال 2009 بنیاد دوستداران حیوانات خانگی را برای خدمت به “حیوانات خانگی ، مردم و سیاره ما” تشکیل داد.

اخبار مرتبط  پیدا کردن مرکز خود پس از پایین آمدن پایین "در تاریخ 15 سپتامبر منتشر می شود

درباره زنجیره تأمین منطقه تجاری Körber
زنجیره های تامین روز به روز پیچیده تر می شوند. Körber منحصر به فرد طیف گسترده ای از راه حل های زنجیره تأمین اثبات شده ، پایان به پایان متناسب با هر اندازه ، استراتژی یا اشتهای رشد را فراهم می کند. قادر به ارائه نه تنها نرم افزار ، بلکه اتوماسیون ، صدا ، رباتیک و کار با مواد – به علاوه تخصص برای گره زدن همه اینها. ما نه تنها برای امروز بلکه با ادامه نیازهای زنجیره های تأمین یک شریک جهانی هستیم. پیچیدگی های زنجیره تامین را تسخیر کنید – با Körber. زنجیره تأمین منطقه کسب و کار بخشی از گروه فناوری جهانی Körber است. در www.koerber-supplychain.com بیشتر بدانید

تماس تحریریه

اماس گراسین وی | ه: [email protected] | تی: +65 6220 4787
هدر اسمیت | ه: [email protected]

SOURCE زنجیره تامین K Charber

لینک های مربوطه

https://www.koerber-supplychain.com