MINISO Group Holding Limited قیمت گذاری پیشنهادات اولیه را اعلام می کند

گوانگژو ، چین، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – MINISO Group Holding Limited (“MINISO” یا “شرکت”) ، یک خرده فروش ارزش جهانی با رشد سریع و ارائه انواع محصولات سبک زندگی به رهبری طراحی ، امروز قیمت پیشنهادی عمومی خود را برای 30،400،000 سپرده گذاری آمریکایی اعلام کرد سهام (“ADS”) ، هر یک از نمایندگی های چهار سهام عادی کلاس A شرکت ، با قیمت عرضه عمومی از 20.00 دلار آمریکا در هر ADS ، با این فرض که پذیره نویسان از گزینه خود برای خرید ADS اضافی استفاده نکنند. انتظار می رود ADS تجارت در بورس اوراق بهادار نیویورک را از امروز آغاز کند 15 اکتبر 2020، در زیر نماد تیکر “MNSO”. انتظار می رود که این پیشنهاد بسته شود 19 اکتبر 2020، منوط به رضایت از شرایط بسته شدن مرسوم.

این شرکت به متقاضیان پذیرش گزینه ای داده است که در مدت 30 روز از تاریخ اعلامیه نهایی قابل انجام است ، تا مجموعاً 4،560،000 ADS اضافی خریداری کند. پیش بینی می شود کل درآمد ناخالص پیشنهادی قبل از کسر تخفیف و کارمزد پذیره نویسی و هزینه های قابل پرداخت توسط MINISO ، 608.0 میلیون دلار آمریکا اگر پذیره نویسان از گزینه بیش از حد تخصیص خود استفاده نکنند ، و تقریباً 699.2 میلیون دلار آمریکا اگر پذیره نویسان تصمیم بگیرند که گزینه بیش از حد تخصیص خود را به طور کامل اعمال کنند.

گلدمن ساکس (آسیا) L.L.C. و BofA Securities ، Inc به عنوان نمایندگان مشترک کتاب و نمایندگان پذیره نویسان برای پیشنهاد فعالیت می کنند.

بیانیه ثبت مربوط به این پیشنهاد در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده و توسط آن اعلام شده است. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار توصیف شده در اینجا نیست و همچنین هیچگونه فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد ، وجود نخواهد داشت. برای ثبت یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این ایالت ها یا حوزه های قضایی. این بیانیه مطبوعاتی مطابق و مطابق با قانون 134 تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه صادر می شود.

اخبار مرتبط  InventHelp نور سر لباس را ارائه می دهد (KOC-732)

این پیشنهاد فقط با استفاده از یک دفترچه اعلان که بخشی از بیانیه ثبت نام موثر است ، ارائه می شود. یک نسخه از دفترچه نهایی مربوط به پیشنهاد ، در صورت موجود بودن ، می تواند از (i) گلدمن ، ساکس و شرکت LLC در 200 West Street ، نیویورک ، نیویورک 10282 ، توجه: دفترچه راهنما ، یا از طریق تماس با +1 (212) 902-1171 یا از طریق ایمیل از طریق [email protected]؛ و (ب) BofA Securities ، Inc. در NC1-004-03-43 ، 200 North College Street ، طبقه 3 ، شارلوت ، NC 28255-0001 ، ایالات متحده آمریکا، توجه: دفترچه راهنما ، یا از طریق تماس با +1 (800) 294-1322 یا از طریق ایمیل در [email protected].

درباره MINISO Group Holding Limited

MINISO Group Holding Limited یک خرده فروش ارزش جهانی است که با رشد سریع محصولات متنوعی از سبک زندگی را ارائه می دهد. این شرکت در درجه اول از طریق شبکه بزرگ فروشگاه های MINISO خود به مشتریان خدمات ارائه می دهد و یک تجربه خرید آرام ، شکار گنج و جذاب همراه با شگفتی های دلپذیر را ارائه می دهد که برای همه جمعیت ها جذاب است. طراحی ، کیفیت و مقرون به صرفه بودن از نظر زیبایی شناسی هسته اصلی هر کالایی در سبد محصولات گسترده MINISO است و شرکت به طور مداوم و مکرر محصولات با این کیفیت را عرضه می کند. ظرف هفت سال از زمان افتتاح اولین فروشگاه MINISO در چین در سال 2013 ، این شرکت برند برجسته خود “MINISO” را به عنوان ماركی خرده فروشی شناخته شده در سطح جهان ساخته و یك شبكه فروشگاه عظیم در سراسر جهان ایجاد كرد.

اخبار مرتبط  در چائوژو ، چین ، صنعت برجسته چای در احیای روستاها نقش دارد

بیانیه بندر امن

این اطلاعیه حاوی جملات آینده نگر است. این اظهارات تحت مقررات “بندرگاه امن” قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 بیان شده است. این اظهارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “آینده ،” “” قصد دارد “،” برنامه ریزی می کند “،” معتقد است “،” تخمین می زند “و گفته های مشابه. عباراتی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله اظهاراتی در مورد اعتقادات و انتظارات MINISO ، عباراتی آینده نگر هستند. از جمله موارد دیگر ، توضیحات عرضه عمومی در این اطلاعیه حاوی گزاره های آینده نگر است. MINISO همچنین می تواند در گزارش های دوره ای خود به SEC ، در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مواد مکتوب و در اظهارات شفاهی که توسط افسران ، مدیران یا کارمندان خود به اشخاص ثالث گفته می شود ، اظهارات کتبی یا شفاهی آینده نگرانه داشته باشد. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند باعث شوند نتایج واقعی از آنچه در هر بیانیه آینده نگر وجود دارد تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله موارد زیر را محدود نمی کند: استراتژی های رشد MINISO. توسعه تجاری آینده آن ، وضعیت مالی و نتایج عملیات توانایی آن در حفظ و ارتقا برند MINISO ؛ توانایی آن در ارائه مداوم محصولات با کیفیت که برای مصرف کنندگان با قیمت های بسیار جذاب جذاب هستند. توانایی آن در جذب خرید از مصرف کنندگان جدید و موجود. توانایی آن برای گسترش شبکه فروشگاه خود در داخل و بین المللی ؛ توانایی MINISO و شرکای تجاری آن برای موفقیت در کار فروشگاه های MINISO ؛ انتظارات آن در مورد تقاضا و پذیرش بازار از محصولات آن. شرایط عمومی اقتصادی و تجاری؛ و مفروضات اساسی یا مربوط به هر یک از موارد فوق. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در پرونده های MINISO با SEC موجود است. تمام اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعاتی است و MINISO هیچ تعهدی را برای به روزرسانی هر بیانیه آینده نگر متعهد نمی شود ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

اخبار مرتبط  فناوری های نوآورانه پردازش غذا: یک بررسی جامع در سال 2020

برای سوالات مربوط به سرمایه گذاران و رسانه ها ، لطفا با ما تماس بگیرید:
MINISO Group Holding Limited
پست الکترونیک: [email protected]

جک وانگ
ICR ، شرکت
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +1 (212) 537-4056

منبع MINISO Group Holding Limited