InventHelp Inventor مانع خشک ماندن (CCT-4388) می شود

پیتزبورگ، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – مخترع گفت: “من از تمیز کردن آب کف حمام از وان خسته شده ام.” سینسیناتی ، اوهایو. “این به من الهام بخش بود تا ابزاری را برای هدایت آب به داخل وان ایجاد کنم تا از ظهور و همچنین آسیب دیدن کف و دیوارها جلوگیری کنم.”

اخبار مرتبط  لندری کمک های فدرال را کاهش می دهد

او از SECURE SHOWER تصور کرد که آب را به داخل وان هدایت کند تا از آسیب دیدن کفپوش ها و دیوارها جلوگیری کند. این اختراع می تواند آسیب های آب و قالب و پاکسازی و هزینه های بعدی را کاهش دهد. علاوه بر این ، می تواند با کاهش لغزش و ریزش ناشی از کف مرطوب ، شرایط ایمنی را بهبود بخشد.

اخبار مرتبط  PureForm Global توافقنامه استراتژیک را برای توزیع محصولات حاوی PureForm CBD ™ به بیش از 10،000 فروشگاه خرده فروشی در ایالات متحده امضا می کند.

طرح اصلی به سینسیناتی دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-CCT-4388 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  بنیاد کیسی 100000 وعده غذایی را به صندوق پاسخگویی Covid-19 تغذیه غیرانتفاعی آمریکا اهدا می کند

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید