الکترولوکس جاروبرقی ساخته شده از 100٪ مواد بازیافتی و استفاده مجدد را ارائه می دهد

استکهلم، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – الکترولوکس با یک نمونه اولیه برای تغییر ، گام مهم جدیدی را در سفر به سمت دایره ای برمی دارد. همراه با بازیافت استنا ، الکترولوکس یک جاروبرقی ساخته شده از 100 درصد مواد بازیافتی و استفاده مجدد ساخته شده است. پلاستیک و اجزای سازنده از محصولات الکترونیکی مصرف کنندگان مانند سشوارهای دست دوم ، جاروبرقی و رایانه نشات می گیرد. این پروژه ضمن بررسی بخشنامه بودن لوازم خانگی ، به برخی از چالش های مهم بازیافت امروز می پردازد.

سالانه بیش از 400 میلیون تن پلاستیک در سطح جهان تولید می شود ، اما کمتر از 12٪ این مواد بازیافتی است. بنابراین تولیدکنندگان در یافتن مواد بازیافتی به اندازه کافی ایمن و با کیفیت بالا مشکل دارند. به عنوان یک پیشگام ، الکترولوکس برای اولین بار در سال 2010 در صنعت به منظور افزایش آگاهی در مورد کمبود جهانی پلاستیک های بازیافتی از طریق پروژه Vac از دریا فعالیت کرد. حجم محصولات حاوی مواد بازیافتی از آن زمان در سراسر صنعت افزایش یافته است اما در سطوح پایین باقی مانده است.

برای افزایش سرعت ، الکترولوکس در همکاری با Circular Initiation با Stena Recycling همکاری می کند. هدف یادگیری بیشتر در مورد چگونگی ایجاد بازار برای عملکرد پلاستیک های بازیافت شده و همچنین مواد بکر است. اولین نتیجه بتن ، یک جارو برقی بینایی است که از 100 درصد پلاستیک بازیافت شده و اجزای مجدداً استفاده شده از محصولات مصرفی الکترونیکی ساخته شده است. نمونه اولیه برای کشف دایره ای بودن لوازم خانگی ساخته شده است.

اخبار مرتبط  یام چین در صفحه اصلی HKEX لیست دارد

“ما در الکترولوکس تعهد زیادی داریم که تأثیرات اقلیمی خود را تا سال 2030 کاهش دهیم و بخشنامه ابعاد اصلی آن است. همکاری با Stena Recycling یکی از ابتکارات مهمی است که ما برای به جلو بردن خود و صنعت از طریق اشتراک دانش و نوآوری انجام می دهیم. Jonas Samuelson ، مدیر عامل شرکت الکترولوکس ، می گوید: “ما می خواهیم در انتخاب پایدار از مصرف كنندگان حمایت كنیم و برای موفقیت نیاز به یك رویكرد جامع برای بخشنامه داریم.”

Henrik Sundström ، رئیس پایداری در Electrolux ، می افزاید: “این پروژه بسیاری از ملاحظاتی را که ما در نظر داریم بخاطر بخشنامه شدن بیشتر در نظر بگیریم ، برجسته کرده است. از طراحی محصول و استفاده از مواد گرفته تا مدل های جدید تجاری ، الزامات نظارتی و همچنین س qualityالات مربوط به کیفیت و ایمنی که باید مورد توجه قرار گیرند. ما باید در هنگام ساخت محصولی که برای بازیافت بیشتر در پایان عمر بهینه شده است ، تعادل خوبی در افزایش مقدار استفاده مجدد و بازیافت مواد داشته باشیم “.

اخبار مرتبط  Hairclub® برای افتتاح مرکز مدرنترین هنر ، مکان جابجایی شده بلومینگتون

مواد حاصل از محصولات دست دوم مانند سشوار ، جاروبرقی و کامپیوتر از خانواده های شمال اروپا نشأت گرفته است. تمرکز بر روی کالاهای مصرفی ، این پروژه را قادر ساخته است تا طول عمر محصولات و اجزای بازیافتی را برای دستیابی به بینش در مورد رفتارها و نگرش های بازیافت مصرف کننده ، مورد مطالعه قرار دهد.

“صنعت سوئد از همه شرایط مناسب برای تبدیل شدن به یک پیشگام در جریان های دایره ای برخوردار است. ما دانش کافی داریم ، ما کارخانه های فرآوری پیشرفته مورد نیاز را داریم و شرکت هایی داریم که مایل به پیشگامی در تولید بخار هستند. من افتخار می کنم آنچه که ما در مشارکت با الکترولوکس با هم به دست آورده ایم. این گام مهمی در جهت آینده ای است که مواد دایره ای نقش مهمی در تولید دارند. از طریق طرح بخشنامه ما در هنگام همکاری با شرکای خود برای ایجاد راه حل های مدور پیشرو در جهان تخصص خود را ارائه می دهیم ” ، کریستوفر ساندسگارد ، مدیر عامل شرکت بازیافت استنا می گوید.

اخبار مرتبط  یام چین به بیش از 10،000 فروشگاه رسیده است

تا سال 2030 تمام محدوده های محصولات الکترولوکس حداقل 50٪ مواد بازیافتی دارند. در سفر به سمت مدور بودن ، آموخته های حاصل از ساخت نمونه اولیه دانش مهمی را برای نوآوری آینده الکترولوکس فراهم می کند.

بازیافت استنا محصولات مصرفی الکترونیکی دور ریخته شده را جمع آوری کرده و به مواد اولیه محصولات جدید یا بازیابی انرژی تبدیل می کند. اطلاعات بیشتر در مورد طرح بخشنامه را اینجا بخوانید.

نمونه اولیه جارو برقی اقدامی در برنامه زندگی بهتر الکترولوکس است ، طرحی برای امکان زندگی بهتر و پایدارتر برای مصرف کنندگان در سراسر جهان تا سال 2030.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
خط تلفن مطبوعاتی Electrolux
+ 46-8-657-65-07

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/electrolux/r/electrolux-presents-vacuum- پاک کننده-ساخته-شده -100 – دوباره-استفاده-و-استفاده-مجدد ، c3216257

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع الکترولوکس