Cosmoprof Asia Digital Week 2020 ویژگی های W.SKIN LABORATORY

مستقر در کره ، آزمایشگاه W.SKIN از طریق موسسه تحقیقات شرکتی خود بر توسعه و تحقیق تمرکز دارد. این شرکت معتقد است که محصولات خوب توسط مواد و فناوری خوب ساخته می شوند و نه با نام تجاری. W.SKIN LABORATORY از موادی استفاده می کند که با دقت و دقت توسط محققان آن انتخاب شده است. تمام مواد مورد استفاده دارای درجه سبز EWG و کاربردی با محصولی از مراقبت از بدن تا کل بدن و گسترش آن تا محصولات مراقبت از مو است که خیلی زود عرضه می شوند.

محدوده مراقبت از پا CICA در هفته دیجیتال Cosmprof Asia دو محصول جدید به نمایش می گذارد – مومیایی کننده پا CICA و اسپری لایه بردار پا CICA. CICA ماده ای به نام “Centella Asiatica” است که معمولاً به عنوان علف ببر شناخته می شود ، یک گیاه دارویی که در آسیا که با اثرات آرامبخش ، تسکین دهنده و مرطوب کننده به بهبود زخم کمک می کند. مومیایی کننده پا CICA پاشنه های خشک و ترک خورده را برطرف می کند در حالی که اسپری لایه بردار پا CICA سلول های پوستی خشن و خشک پا را از بین می برد و دوباره پاهای شما را جوان می کند.

اخبار مرتبط  REDCON1 با Meijer شریک است - همه مکان ها

“2020 دومین سالی است که در Cosmoprof Asia شرکت می کنیم. W.SKIN LABORATORY با اطمینان محصول خود را ارائه می دهد و آماده می شود تا از طریق همکاری با خریداران بالقوه مختلف در سراسر جهان در طی هفته دیجیتال Cosmoprof Asia 2020 به بازارهای جهانی راه یابد.،“گفت آقای JEONGHO SEO ، مدیر عامل شرکت “علیرغم دوران دشوار ، آزمایشگاه W.SKIN از لحاظ عملکرد صادرات پنج برابر نسبت به سال گذشته رشد کرده است. این اثبات قابلیت اطمینان برند و کیفیت محصول به ویژه نام تجاری ما در دسته رضایت مصرف کننده کره 2020 رتبه اول را دارد.”

اخبار مرتبط  بنیاد شغلی دیوید و لورا 500 جعبه اسباب بازی را به کودکان کارگران بهداشت اهدا می کند

متخصصان زیبایی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد و محصولات آن از قبل به وب سایت W.SKIN LABORATORY مراجعه کنند. بستر هفته دیجیتال Cosmoprof Asia در تاریخ 2 نوامبر برای همه خریداران از قبل ثبت نام شده باز خواهد بود. دریغ نکنید که وارد شوید ، یک پیام بگذارید و یک جلسه با W.SKIN LABORATORY از 9 تا 13 نوامبر.

اگر می خواهید بلافاصله پرس و جو کنید ، لطفاً با تماس بگیرید:
آقای دیوید KWON ، مدیر فروش
شماره تماس: 82-70-50153844
پست الکترونیک: [email protected]

Cosmoprof Asia متعهد شده است تا از طریق کانال های آنلاین از جمله بستر مجازی ، نمایشگاه محصولات ، وب سایت ، رسانه های اجتماعی ، خبرنامه های الکترونیکی به غرفه داران ما برای دستیابی به اهداف بلند پروازانه خود توانمند سازد. برای 5 روز اتصال و محتوا ، با ارائه ابزارهای مورد نیاز برای جلو ماندن از منحنی و موفقیت در صنعت زیبایی با ما همراه باشید.. برای شروع اتصال ، اکنون ثبت نام کنید.

SOURCE Cosmoprof Asia

اخبار مرتبط  روان خوانندگان با مبارزات تبلیغاتی کتاب # سپرده خود را در قفسه کتاب نشان می دهیم