دنیای بین المللی و غوطه وری از کمیک ها

وی گفت: به لطف علاقه ما به كامیك ها ، ما بستری را ایجاد كرده ایم كه می تواند به پیشرفت بیشتر بازار كامیك كمك كند. کن لوونگ، مدیر عامل شرکت INKR. “بر اساس دانش و تجربیاتی که طی سالیان گذشته به دست آورده ایم ، دریافته ایم که فرصتی منحصر به فرد برای دستیابی موثر و آسان انواع کمیک ها به خوانندگان سراسر جهان داریم.”

برنامه INKR به خوانندگان امکان دسترسی به همه کمیک های جالب از سراسر جهان ، از یک مکان را می دهد. به عنوان مثال ، کمیک های مانگای ژاپنی از Kodansha و Tokyopop ، کمیک های وب کره ای Mr. Blue and Toons Family ، کمیک های مانوهوی چینی توسط Weibo و FanFan و کمیک های آمریکایی ناشران برجسته ای مانند Image. با تشکر از این برنامه منحصر به فرد ، شما می توانید همه این کمیک ها ، از جمله بسیاری دیگر را بخوانید ، و آنها را به زیبایی در کنار هم در یک مکان پیدا خواهید کرد.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor دکوراسیون مهمانی یک مرحله ای را ارائه می دهد (OTW-496)

برنامه INKR همچنین شامل خدمات محلی سازی ، نرم افزار محلی سازی و ترجمه INKR با هوش مصنوعی است که ترجمه طنزها را توسط نویسندگان منفرد در زمان ضبط امکان پذیر می کند. INKR به شما کمک می کند تا به طور م translationsثر از ترجمه های غیر مجاز و به اشتراک گذاری رایگان آنها به صورت اسکن شده جلوگیری کند.

این برنامه علاوه بر برنامه محلی سازی INKL Localize ، شامل سرویس انتشارات INKR برای ناشران است که به هر سازنده و ناشر کمیک اجازه می دهد کار خود را به راحتی و به سرعت در سراسر جهان گسترش دهند و در فهرست کمیک های INKR قرار دهند. علاوه بر این ، INKR برای ناشران فناوری درآمدزایی و تبلیغات انعطاف پذیر را ارائه می دهد که به ناشران کتاب های طنز اجازه می دهد از تبلیغات محتوای خود استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر به https://inkr.com/publishers مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  برندگان جایزه سالانه 71 سال کریستوفر شجاعت ، فضل و رحمت را جشن می گیرند

در حال حاضر ، این برنامه برای سیستم عامل های iOS و Android در دسترس است.

درباره INKR Global Pte. آموزشی ویبولیتین

INKR Global یک شرکت فناوری متمرکز بر مردم است که قصد دارد کمیک ها را در دسترس همه افراد در سراسر جهان قرار دهد. INKR به ناشران و خالقین کتابهای طنز کمک می کند تا کار خود را در اختیار خوانندگان سراسر جهان قرار دهند و محتوای عالی را بدون توجه به اینکه در کجا هستند در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد.

اخبار مرتبط  بازارهای غذاهای صبحانه در سراسر جهان ، 2020 تا 2025

دفتر مرکزی INKR در سنگاپور واقع شده و یک تیم در ویتنام دارد. این شرکت توسط كمیك بوك ها و خوانندگان مانگای پرشور تأسیس شده است كه معتقدند این نوع محتوا نه تنها داستانی را بیان می كند ، بلكه به آموزش و واسطه كردن ارتباط بین افراد نیز كمك می كند. از دیگر برنامه های ایجاد شده توسط این تیم می توان به Fuzel Collage ، Woodpost ، Wikly و KeepShot اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد INKR را می توان در https://inkr.com یافت.

مخاطب:

آقای هیو ترنس
بنیانگذار و مدیر فروش
+ 84-902-509-898
[email protected]

ویدیو – https://www.youtube.com/watch؟v=uQ7upR-3lQ0
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1310067/hero_banner.jpg

لینک های مربوطه

https://inkr.com

منبع INKR