128th نمایشگاه کانتون با ایجاد تغییر در سبک زندگی در آینده با نوآوری افتتاح می شود

خو بینگ، سخنگوی نمایشگاه کانتون و معاون مدیر مرکز تجارت خارجی چین ، گفت که با توجه به تغییرات گسترده در توسعه اقتصادی و کنترل همه گیری در داخل و بین المللی ، نمایشگاه کانتون نقش خود را به عنوان یک بستر باز برای دسترسی مشاغل بین المللی بازی می کند بازارها و تسهیل ثبات تجارت خارجی و زنجیره صنعتی.

ثبت نام در https://fbuyer.cantonfair.org.cn/fa/account/new-buyer/register
برای بیشتر فرصت ها.

پلت فرم دیجیتال امسال کانتون فور شامل 60،000 غرفه است که محصولات پیشرفته و سناریوهای زندگی در آینده را ارائه می دهد که توسط ایده ها و فن آوری های نوآورانه فعال شده است. این پلت فرم الکترونیکی همچنین دارای نمایشگاه ها ، ایجاد مسابقات تجاری ، سالن های نمایشگاه مجازی ، جریان های زنده ، اخبار و رویدادها ، خدمات ، منطقه تجارت الکترونیکی مرزی است تا بازدیدهای 24 ساعته و مذاکرات تجاری را امکان پذیر کند.

اخبار مرتبط  اندازه بازار بازار جلبک دریایی تجاری تا سال 2027 ارزش 11.9 میلیارد دلار دارد: Grand View Research، Inc.

این نمایشگاه 120 جریان زنده از بیش از 100 شرکت پیشرو چینی را با ارائه جدیدترین محصولات با کیفیت که نتیجه تعهد ثابت آنها به هدف گذاری نوآوری برای ایجاد آینده ای روشن برای همه است ، معرفی می کند.

  • در بخش نمایشگاه لوازم آشپزخانه ، لوازم خانگی و آشپزخانه داخلی ، چند منظوره ، فناوری های پیشرفته ای را برای ارائه تجربه آشپزخانه دوستانه به مصرف کنندگان ، به کار گرفته اند. در همان زمان ، محصولات برتر برتر مانند مبلمان ، سرامیک و فرش دارای ویژگی های پیشرفته ، مواد ، ساخت و سبک هستند. این محصولات می توانند سبک زندگی راحت تر ، قابل تنظیم و هوشمندانه تری را برای مصرف کنندگان جهانی ایجاد کنند.
  • توسعه پایدار یکی دیگر از موارد برجسته نمایشگاه امسال کانتون است. شرکت های بخش نمایشگاه نساجی با استفاده از فن آوری پیشرفته از مواد اولیه بازیافتی سازگار با محیط زیست در محصولات مد جدید خود استفاده کرده و تعهد خود را به حفاظت از محیط زیست نشان می دهند.
اخبار مرتبط  نسخه Ford GT Heritage Edition دارای صندلی های قرمز Alcantara است

کانتون نمایشگاه برای کمک به تجارت در یافتن شرکای تجاری و محصولات هدف بدون نیاز به ترک خانه خود ، از پلت فرم دیجیتال خود برای اتصال تامین کنندگان و خریداران با خدمات پشتیبانی که شامل طراحی محصول و پشتیبانی تجاری ، مالی ، تدارکات ، بازرسی ، صدور گواهینامه و گمرک است استفاده می کند. کانتون نمایشگاه با همکاری با شرکای خود به مشاغل جهانی کمک خواهد کرد تا در میان چالش های اقتصادی فعلی فقط در نوک انگشتان خود تجارت کنند.

اخبار مرتبط  سرمایه گذاری C21 نتایج پایان سال را اعلام می کند

منبع نمایشگاه کانتون

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/