شرکت Seattle Gummy اولین تأیید داروی صمغی (IND) FDA را تأمین می کند

دانشمندان SGC مجموعه ای از فناوری ها را توسعه داده اند كه با استفاده از آنها می توان ترکیبات مختلف دارویی را در یك ماتریس صمغی جدید قرار داد ، بنابراین حلالیت دارو ، ثبات و مزه را حل كرد. این شرکت در حال حاضر با تمرکز اولیه بر رایج ترین داروهای OTC ، داروهای صمغی مختلفی را تحت بررسی FDA دارد. SGC هر دارو را به دو نسخه منظم و بدون قند فرموله می کند و همیشه چندین قدرت دوز را برای تأمین نیازهای مصرف کننده پوشش می دهد. اخیراً ، این شرکت با تمرکز اولیه بر آنتی بیوتیک ها و داروهای قلب و عروق ، به داروهای تجویزی نیز گسترش یافته است.

اخبار مرتبط  نمک واقعی نمک پوسته خرده فروشی را معرفی می کند

وفادار به پیشینه گسترده بنیانگذار خود در قانون مالکیت معنوی (IP) ، SGC در حال حاضر دارای یک مجموعه قوی و مداوم IP است که از فناوری اصلی و مارک های خود با بیش از 50 پرونده ثبت اختراع و 20+ ثبت علائم تجاری محافظت می کند.

درباره شرکت صمغی سیاتل
SGC یک توسعه دهنده تحقیق و توسعه محصولات صمغی مغذی و دارویی است. این شرکت در فرمولاسیون عملکردی Gummies® با ترکیب دانش در دارو ، پزشکی غربی و طب سنتی چینی تخصص دارد. این شرکت طیف وسیعی از صمغ های متمرکز بر عملکرد از جمله کافئین ، زیبایی و صمغ های ورزشی را ارائه می دهد. به https://seattlegummy.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  تلاش های موسسه حقوقی PARRIS در مورد نتیجه کارخانه آبجوسازی محلی در بازگشایی کارخانه های تولید آبجو در سراسر شهرستان لس آنجلس

SOURCE شرکت صمغی سیاتل

لینک های مربوطه

http://seattlegummy.com