InventHelp Inventor پیکربندی سفارشی زمین (CCP-1429) را توسعه می دهد

پیتزبورگ، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از گفت: “من در حیاط خلوت خود مشغول کار بودم و به فکر راه های بهبود آن هستم.” هاموند ، ایندیانا. “این الهام بخش من برای ایجاد یک سیستم مواد خارجی زمین است که می تواند سفارشی سازی شود.”

وی بلوک های ساختمانی UNIVERSAL را برای ارائه آسان برای نصب سیستم مواد زمین تهیه کرد. این اختراع می تواند مجموعه ای بی پایان از تنظیمات را فراهم کند که می تواند خواسته ها و بودجه هر مشتری را برآورده کند. علاوه بر این ، این یک طراحی قابل ارتقا دارد و ممکن است در هر مکان بیرونی جابجا شده و مورد استفاده مجدد قرار گیرد.

اخبار مرتبط  زباله های Era Zero اولین شرکت در مناطق DACH و Sacandinavia است که مدل تحویل شیر برای محصولات شخصی را بازیابی می کند Français English Deutsch

طرح اصلی به شیکاگو دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-CCP-1429 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  بانگه موافقت می کند آسیاب برنج کالیفرنیا را بفروشد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید