Natura & Co ختم موفقیت آمیز پیشنهاد سهام عدالت را اعلام کرد

سائو پائولو، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Natura & Co (NYSE: NTCO ​​و B3: NTCO3) امروز به سهامداران خود و به طور کلی بازار تعطیلی موفقیت آمیز پیگیری عمومی خود را برای توزیع اولیه 121،400،000 سهام عادی در کل ، با قیمت هر اعلام کرد. سهم از 46.25 دلار R (16.4591 دلار آمریکا در هر ADS) ، و در نتیجه مقدار کل 5،614،750،000.00 دلار آمریکا (مربوط به تقریباً 1 میلیارد دلار) ، به طور همزمان در رخ می دهد برزیل و خارج از کشور:

  • 96،331،000 سهم در توزیع شد برزیل، با استفاده از یک پیشنهاد عمومی با تلاش برای محدود کردن محل کار طبق قانون CVM 476 از 2009 ، و
  • 25،069،000 سهم در خارج از کشور توزیع شد ، در قالب سهام سپرده گذاری آمریکایی (ADS) ، به نمایندگی از رسیدهای سپرده گذاری آمریکایی ، مطابق بیانیه ثبت موثر ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده.

این معامله با حمایت قوی سهامداران فعلی و همچنین سرمایه گذاران جدید ، سهامداران بین المللی گروه را افزایش می دهد. این نقدینگی ADS های Natura & Co را افزایش می دهد ، به این گروه اجازه می دهد تا ساختار سرمایه خود را از طریق تعدیل نیرو بهینه کند و سرمایه گذاری های استراتژیک کلیدی را امکان پذیر می کند که رشد را در سه سال آینده تسریع می کند ، در درجه اول:

  • آون ادغام و چرخش
  • دیجیتالی شدن تجارت
  • فرصت های جغرافیایی
  • برنامه 2030 تعهد به زندگی

روبرتو مارکز، رئیس اجرایی هیئت مدیره و مدیرعامل گروه ، اظهار داشت: “ما بسیار خوشحالیم که این جمع آوری سرمایه را با موفقیت به اتمام رسانده ایم ، که به اعتقاد ما گواه قدرت و جذابیت Natura & Co و ارتباط استراتژی آن است. پیشنهاد سهام ما بزرگترین معامله ثبت شده توسط SEC توسط یک تجارت محصولات مصرفی در سال جاری و بزرگترین معامله در فضای مصرف کننده در آمریکای لاتین. افزایش سرمایه به ما این امکان را می دهد که حرکت شغلی قوی فعلی خود را ایجاد کنیم و با پیشرفت در استراتژیک رشد خود را تسریع کنیم. اولویت ها ، در حالی که ترازنامه ما را نیز بهینه می کند. ”

اخبار مرتبط  کفش مسافرتی Art Travel UIN کفش به دور از کفش به پرستاران مقدم در سراسر جهان می دهد

Banco Morgan Stanley S.A. ، Bank of America Merrill Lynch Banco Múltiplo S.A. ، Banco Bradesco BBI S.A. ، Citigroup Global Markets Brasil ، Corretora de Câmbio ، Títulos e Valores Mobiliários S.A و Banco Itaú BBA S.A. برزیل. مورگان استنلی ، اوراق بهادار BofA ، اوراق بهادار Bradesco ، شرکت ، Citigroup و Itau BBA ایالات متحده آمریکا اوراق بهادار ، شرکت به عنوان پذیره نویسان پیشنهاد بین المللی عمل کرد.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار توصیف شده در اینجا نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد وجود نخواهد داشت. قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این ایالت ها یا حوزه های قضایی.

درباره Natura & Co

Natura & Co یک گروه لوازم آرایشی جهانی ، هدفمند ، چند کانال و چند مارک است که شامل آون، Natura ، فروشگاه بدن و ازوپ. Natura & Co درآمد خالص از 14.4 میلیارد دلار R در سال 2019 و 32.9 میلیارد دلار R بر اساس پروفرما ، از جمله آون. چهار شرکتی که این گروه را تشکیل می دهند متعهد به ایجاد تأثیرات مثبت اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی هستند. به مدت 130 سال آون برای زنان ایستاده است: ارائه محصولات زیبایی نوآورانه و با کیفیت که در درجه اول از طریق زنان به زنان فروخته می شود. Natura در سال 1969 تاسیس شده است ، یک شرکت چند ملیتی برزیلی در بخش لوازم آرایشی و مراقبت شخصی ، رهبر در فروش مستقیم است. در سال 1976 در تاسیس شد برایتون ، انگلیس، توسط آنیتا رودیک، The Body Shop یک برند زیبایی جهانی است که به دنبال ایجاد تغییر مثبت در جهان است. مارک زیبایی استرالیایی Aesop در سال 1987 با هدف ایجاد طیف وسیعی از محصولات عالی برای پوست ، مو و بدن تاسیس شد.

اخبار مرتبط  COSMAX برای راه اندازی محصولات آرایشی مناسب پوست حساس

اظهارات منتظر نگاه

این بیانیه مطبوعاتی شامل “بیانیه های آینده نگرانه” به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال ایالات متحده است. عبارات مندرج در این مقاله که ماهیت آنها به وضوح تاریخی نیست ، آینده نگرانه است و کلمات “پیش بینی” ، “باور” ، “ادامه” ، “انتظار” ، “تخمین” ، “قصد” ، “پروژه” و عبارات مشابه و آینده یا افعال شرطی مانند “اراده” ، “می خواهم” ، “باید” ، “می تواند” ، “ممکن” ، “می تواند” ، “ممکن است” یا عبارات مشابه عموماً برای شناسایی عبارات آینده نگر است. این بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ این گزارش صحبت می کنند و بر اساس برنامه های فعلی Natura & Co ، برآورد رویدادهای آینده ، انتظارات و روندهایی هستند که بر کسب و کار ، وضعیت مالی ، نتایج عملیات ، گردش پول ، نقدینگی ، چشم اندازهای ما تأثیر می گذارند یا ممکن است تأثیر بگذارند. و قیمت معاملات ADS و سهام مشترک ما ، و تحت چندین عدم اطمینان و ریسک شناخته شده و ناشناخته است ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل Natura & Co است. به عنوان یک نتیجه ، برنامه های فعلی ، اقدامات پیش بینی شده و وضعیت مالی آینده و نتایج عملیات ممکن است تفاوت قابل توجهی با آنچه در هر بیانیه آینده نگر در این بیانیه مطبوعات بیان شده است ، داشته باشد. به شما هشدار داده می شود که هنگام ارزیابی اطلاعات ارائه شده به بیانیه های چنین آینده نگرانه اعتماد نکنید. پس از توزیع این بیانیه مطبوعاتی به دلیل اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا سایر عوامل ، هیچ یک از شرکت های بین المللی Natura & Co یا شرکت های بیمه کننده بین المللی هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر متعهد نمی شوند. حسابرسان عمومی مستقل ما بیانیه های آینده نگر را بررسی یا تدوین نکرده اند و بر این اساس ، هیچ اطمینان نسبت به اظهارات ارائه نمی دهند. با توجه به خطرات و عدم قطعیت های توضیح داده شده در بالا ، ممکن است وقایع و شرایط آینده مورد بحث در این بیانیه مطبوعاتی رخ ندهد و تضمین کننده عملکرد آینده نباشد. به دلیل این عدم قطعیت ها ، شما نباید براساس این برآوردها و اظهارات آینده نگر تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری انجام دهید.

اخبار مرتبط  نامهای UNFI جیم گهر رئیس زنجیره تأمین

مخاطب

سرمایه گذاران:

طبیعت
[email protected]
ویویان بهار دو کاسترو: +55 (11) 4389 7881

رسانه ها:

گروه برانزویک
NATURA و[email protected]

ایالات متحده
کاترین کراله: 1+ (917) 238 6191

برزیل
روبرتا لیپی: +55 (11) 992 499 277
ناتاشا بونومی: +55 (11) 993 478 905

SOURCE Natura & Co