شرکت هرشی توسط فوربس و JUST Capital به عنوان یکی از بهترین شرکتهای آمریکایی شناخته می شود

وی گفت: “ما افتخار می کنیم که به خاطر ارزشهای دیرینه صداقت و ایجاد تغییر در محیط ، محل کار و جوامع شناخته شده ایم.” میشل باک، مدیر ارشد اجرایی در شرکت هرشی. “هدف ریشه دار ما از ایجاد لحظات بیشتر خوبی ، بر نحوه کار هر روز ما تأثیر می گذارد.”

این رتبه بندی 1000 شرکت بزرگ تجارت خارجی در ایالات متحده را بررسی می کند و بر اساس یک نظرسنجی جامع در مورد نگرش عمومی نسبت به رفتار شرکت ها انجام شده است. از 100 شرکت برتر به دلیل تعیین استاندارد در رفتار درست تجلیل می شوند و به عنوان نمونه هایی برای جامعه تجاری عمل می کنند.

اخبار مرتبط  نیمه هادی های حافظه ، نیرو و هوش مصنوعی در 5G به درآمد 15.03 میلیارد دلاری در سال 2025 رسید ، Frost & Sullivan

شرکت هرشی در سال 2020 به یک نقطه عطف در استراتژی پایداری خود دست یافت و به هدفی که در سال 2012 برای تأمین 100 درصد کاکائو دارای گواهی و پایداری تا سال 2020 تعیین شده بود ، دست یافت. برای اطلاعات بیشتر در مورد هرشی تلاش های پایداری ، گزارش پایداری 2019 شرکت را اینجا بخوانید.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor دامن تخت خواب نوآورانه (JAD-108) را توسعه می دهد

درباره شرکت هرشی

دفتر مرکزی شرکت هرشی در هرشی ، پنسیلوانیا واقع شده است و یک شرکت پیشرو در صنعت میان وعده شناخته شده است که به واسطه برندهای برجسته خود ، افراد قابل توجه و تعهد پایدار برای کمک به کودکان ، نیکی را به جهان می آورد. هرشی تقریباً 16000 کارمند در سراسر جهان دارد که هر روز برای ارائه محصولات خوشمزه و با کیفیت کار می کنند. این شرکت بیش از 80 مارک در سراسر جهان دارد که 8 میلیارد دلار درآمد سالانه دارند ، از جمله نام های تجاری برجسته مانند هرشی، Reese’s® ، Kit Kat® ، Jolly Rancher® ، Ice Breakers® ، SkinnyPop® و Pirate’s Booty®.

اخبار مرتبط  صنایع 1933 گزارش نتایج مالی و عملیاتی Q3 2020

برای بیش از 125 سال ، هرشی متعهد شده است كه عملكرد منصفانه ، اخلاقی و پایدار داشته باشد. هرشی بنیانگذار ، میلتون هرشی ، مدرسه میلتون هرشی را در سال 1909 ایجاد کرد و از آن زمان این شرکت به موفقیت کودکان کمک کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.thehersheycompany.com مراجعه کنید

دنبال کردن:

توییتر

LinkedIn

فیس بوک

یوتیوب

اینستاگرام

منبع شرکت هرشی

لینک های مربوطه

http://www.hersheys.com