بسته های جدید “گینس باز می گرداند” بودجه تلاش برای کمک به جامعه

نیویورک، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – در حالی که امسال ممکن است فصل تعطیلات متفاوت به نظر برسد ، اما روحیه بخشندگی و خوبی هرگز قویتر نخواهد شد ، زیرا همه ما به دنبال بالا بردن یکدیگر هستیم. به همین دلیل است که گینس به جوامعی که مدتها ستارگان کلاسیک خود را با نسخه محدود جدید بخشی از جشن های تعطیلات خود تبدیل کرده اند ، باز می گردد. گینس باز می گردد بسته بندی

برای هر بسته تولید شده Guinness Gives Back ، گینس اهدا می کند 1 دلار (750،000 دلار بصورت جمعی) برای موسسات خیریه در ایالات متحده چهار نسخه منطقه ای بسته موجود است نیویورک (منطقه مترو و ایالت نیویورک) ، کالیفرنیا، شیکاگو و بوستون. در سایر مناطق کشور ، نسخه ملی آن موجود است. هر بسته دارای یک موسسه خیریه مشخص شده است که کمک مالی دریافت خواهد کرد.

بسته ملی Guinness Gives Back America کمک مالی به Direct Relief ، یک سازمان جهانی است که به دنبال بهبود سلامت و ایمنی افراد آسیب دیده از فقر و شرایط اضطراری است – بدون توجه به سیاست ، دین و توانایی پرداخت. بسته های منطقه ای از بانک های غذایی پشتیبانی می کنند که برای مبارزه با افزایش نرخ ناامنی غذایی به دلیل COVID-19 یا دلایل دیگر در هر بازار ، از جمله تغذیه ، مبارزه می کنند ایالت نیویورک، انجمن بانک های مواد غذایی کالیفرنیا ، سپرده گذاری مواد غذایی شیکاگو بزرگ و بانک غذایی بزرگ بوستون.

اخبار مرتبط  تحقیقات علمی نیروی محرکه اصلی توسعه SMOORE است

گفت: “با توجه به بسیاری از نشانه های معمول تعطیلات در سال جاری ، ما می خواستیم برخی از جادوهای تعطیلات را گسترش دهیم و به حمایت از کسانی که مدتهاست در ایالات متحده از ما حمایت می کنند کمک کنیم.” نیخیل شاه، مدیر برند گینس. “بسته Guinness Gives Back مجدداً تعهد ما در مورد اعتلای جوامع آمریکایی را همزمان با بازسازی و ظهور مجدداً اجرا می کند.”

دوستداران آبجو می توانند برای گرامی داشت جشن گرفتن از فصل تعطیلات ، بسته های Guinness Gives Back را در فروشگاه های سراسر کشور پیدا کنند ، در حالی که لوازم آنها دوام دارد. هر بسته حاوی هشت 14.9 اونس است. قوطی های پیش نویس گینس با تصاویر بزرگداشت منطقه خاص یا کل کشور.

انتشار بسته های Guinness Gives Back بر اساس تعهد گینس به عمل می آید 2 میلیون دلار به تلاش های امدادی COVID-19 و سازمان هایی که از برابری و عدالت اجتماعی حمایت می کنند. در این بهار ، نام تجاری اولیه خود را افزایش داد 500000 دلار کمک به 1 میلیون دلار برای کمک به جوامع محلی و صنعت رستوران / بار از بیماری همه گیر بهبود یابد. که در بالتیمور، خانه آبجوخانه دروازه گینس ، گینس اهدا کرد 1 میلیون دلار به سازمانهای محلی حمایت کننده از عدالت اجتماعی.

اخبار مرتبط  Algeco از تکمیل کسب گروه Wexus خبر داد

با گینس جادوی تعطیلات بیشتر این فصل را با مراجعه به GuinnessGivesBack.com یا دنبال کردنGuinnessUS در Instagram ، طرفداران می توانند دنبال کنند. توییتر و فیس بوک برای نشان دادن حمایت خود و ایجاد یک مورد اضافی 1 دلار کمک مالی (بدون حداقل ؛ تا 100000 دلار) به طور مشترک برای شرکای خیریه گینس ، مصرف کنندگان می توانندGuinnessUS و یکی از شرکای خیریه زیر را در زمینه اجتماعی همراه با هشتگ مربوطه برچسب گذاری کنند:

  • DirectRelief و #GinnessGivesBack
  • FoodBankAssnNYS و # GuinnessGivesBackNY
  • CAFoodBanks و #GuinnessGivesBackCA
  • FoodDepository و #GuinnessGivesBackCHI
  • @ Gr8BosFoodBank و #GuinnessGivesBackBOS

ارسال ها باید توسط 31/12/20 در 11:59:59 بعد از ظهر ET. فقط پست های واجد شرایط کمک مالی اضافی می شوند. برای جزئیات بیشتر در مورد اهدا بسته نسخه محدود و موارد اضافی ، از GuinnessGivesBack.com دیدن کنید 1 دلار کمک مالی ، از جمله تجزیه و تحلیل بسته اهدای بسته محدود توسط خیریه.

درباره گینس
مارک گینس در سال 1759 تاسیس شد ، زمانی که آرتور گینس 9000 سال اجاره نامه را در آبجوسازی دروازه سنت جیمز در دوبلین امضا کرد. دم کرده با استفاده از چهار ماده اصلی ، آب ، جو (سوخاری و بو داده) ، رازک و مخمر ، گینس محبوب ترین تنومند جهان است. این آبجو نمادین در 49 کشور جهان تهیه می شود و بیش از 150 فروخته می شود که تقریباً 9 میلیون لیوان گینس هر روز در سراسر جهان از آن لذت می برد. بیشترین میزان فروش در انگلیس ، ایرلند ، ایالات متحده آمریکا ، نیجریه و کامرون انجام می شود. اطلاعات بیشتر را می توان در سایت www.guinness.com یافت.

اخبار مرتبط  صنعت برجسته چای در احیای روستاها در چائوژو چین نقش دارد

درباره Diageo
Diageo با داشتن مجموعه ای برجسته از مارک های تجاری از جمله Johnnie Walker، Crown Royal، Bulleit و بوکان ویسکی ، ودکاهای Smirnoff ، Cîroc و Ketel One ، Captain Morgan ، Baileys ، Don Julio ، Tanqueray و Guinness.

Diageo در هر دو بورس اوراق بهادار نیویورک (DEO) و بورس اوراق بهادار لندن (DGE) ذکر شده است و محصولات ما در بیش از 180 کشور جهان به فروش می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Diageo ، مردم ، مارک های تجاری و عملکرد ما ، به ما در www.diageo.com مراجعه کنید. برای اطلاعات ، ابتکارات و روشهای به اشتراک گذاشتن بهترین روش ها ، از منابع نوشیدنی مسئولانه جهانی Diageo ، www.DRINKibsite دیدن کنید.

برای دریافت اخبار و اطلاعات در مورد Diageo آمریکای شمالی ما را در توییتر دنبال کنید:Diageo_NA.

تماس با رسانه ها:

دیو فین، تیلور
(212) 714-5792
[email protected]

کلی په په، دیاگو
(908) 902-4435
[email protected]

SOURCE شرکت آبجو Diageo ایالات متحده آمریکا