انتخاب GCR به موقعیت MS Fruit برای قراردادهای دولتی کمک کرد و تلاش آنها نتیجه BIG می دهد

TAMPA ، Fla.، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – در سال 2016 ، انتخاب GCR به MS میوه کمک کرد تا در SAM.gov ثبت شود ، و به عنوان یک زن دارای تجارت مجاز صاحب مشاغل شود. در طی چند ماه ، MS میوه فهمید که برای دستیابی به فرصت های دولت چیزی بیش از ثبت تجارت خود صرف نخواهد شد. GCR ابزارهای ارائه شده ، آموزش ، الگوها ، بازاریابی و کمک کلی را برای تسریع در دانش و موفقیت مشتری خود در این محیط سریع انتخاب کنید.

Select GCR چگونه می تواند به تجارت شما کمک کند؟

پس از مکالمات متعدد با مشاور تدارکات دولتی اختصاص داده شده ، MS میوه آماده بود تا تجارت خود را به دولت بازاریابی کند ، زیرا اگر آنها این کار را نمی کردند ، چه کسی می دانست که آنها برای ثبت نام ، گواهی و گزینه مناسب برای فرصت های آینده دولت شناخته شده اند.

اخبار مرتبط  کابینت Romar & amp؛ شرکت برتر سری جدید Pro-Line را راه اندازی می کند

لیندزی مبری، صاحب شرکت میوه و تره بار MS ، آینده نگری برای موقعیت شغلی خود با دولت داشت ، و اکنون آماده بود تا اقدامات توصیه شده بعدی را انجام دهد.

طرح بازاریابی ایجاد شد ، موقعیت کسب و کار به گونه ای بود که دیده می شود ، میوه MS به همه طرف های درگیر معرفی شد ، اما نتایج خوبی را نمی دید. مشاغلي كه مرتباً به بازاريابي و تبليغ مي پردازند ، بعضي اوقات مي دانند كه نتيجه سريعي از تلاش خود نمي بينند ، و اين قطعاً در مورد MS Fruit نيز وجود داشت.

اخبار مرتبط  تقاضای جهانی برای نبافته پارچه های Meltblown سالانه تا سال 2024 6.3٪ افزایش می یابد

پس از ماه ها بازاریابی ، نتایج بد و ابراز عدم رضایت از میوه MS ، روزی تلفن زنگ خورد. این یک اداره دولتی بود که به شدت در اعطای قراردادها مشارکت داشت و آنها چند ماه پیش رزومه دولت MS میوه را از همان تلاش های بازاریابی دریافت کردند.

می گوید: “به ما گفتند كه این زمان می برد و اگر قدم های مناسب را برداریم و كوشش كنیم ، در بعضی مواقع نتیجه خواهیم دید. بله ، ما بی صبر می شدیم ، اما پاسخ دولت با تأخیر ارزش انتظار را داشت.” لیندزی مبری.

قبل از اقدام به این مراحل ، MS میوه هرگز به قرارداد دولتی و یا کمک مالی نرسید ، اما از امروز بیش از 9708 برنده شده اند.

اخبار مرتبط  اندازه بازار پروتئین نخود تا سال 2027 ارزش 385.7 میلیون دلار دارد

“داستان میوه MS در مورد ثبت نام و بازاریابی برای دولت ایالات متحده است ، می گوید ، جیسون بورتز، مالک Select GCR است. آنها می خواستند تجارت خود را متنوع کنند ، اقدامات توصیه شده را انجام دادند ، و با پشتکار و بیمار در توافق هزاران قرارداد و میلیون ها دلار به موفقیت دست یافتند. “

SOURCE GCR را انتخاب کنید

لینک های مربوطه

https://www.selectgcr.com